18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Feministka.

zwierzak30 • 2020-05-31, 12:17
Domniemam iż ta,da sobie radę w życiu. :)



Halman

2020-05-31, 12:20
naprawdę, super... :-|

Asuritta

2020-05-31, 12:24
Chłopak p*zda widać po wyglądzie i po tym że oddalił się od połączenia rąk ... najgorszy błąd :P

a filmik super że idę kupala strzele na kora n

wins89

2020-05-31, 13:13
będzie chłopom jaja urywać

wertyh

2020-05-31, 13:14
czekałem na strzelenie w nadgarstku :(

Diggerx

2020-05-31, 13:21
żadna ręka nie chrupnęła, można się rozejść

Szangti

2020-05-31, 13:46
Fizyka, wystarczy spojrzeć i porównać kąty przedramienia. Dobry trik tylko trzeba się umieć odpowiednio ustawić i można pokonać 3 razy silniejszego odpowiednio go wymęczając...

plastusiak

2020-05-31, 13:59
Szangti napisał/a:

Fizyka, wystarczy spojrzeć i porównać kąty przedramienia. Dobry trik tylko trzeba się umieć odpowiednio ustawić i można pokonać 3 razy silniejszego odpowiednio go wymęczając...



Gowno sie znasz, wiec zamknij pysk

:roll:

rzeznianumer5

2020-05-31, 14:02
I daj takiej zwalić. ku*asa ci wyrwie.

nwonigers

2020-05-31, 14:15
plastusiak napisał/a:

Gowno sie znasz, wiec zamknij pysk



czy 3 razy silniejszego to watpie ale oczywiscie ma racje co do reszty. inna dzwignia + kontrola nadgarstka i pokonuje sie niby silniejszego wiekszego przeciwnika(typiara pewnie jest trenowana przez ojca). kiedy bedzie filmik z jakichs zawodow zmywarek to wtedy sie wypowiadaj, a teraz zamilcz i nie pie**ol.

bakus1233

2020-05-31, 14:23
A może to jest chłopczyk a nie dziewczynka?

qwerq221

2020-05-31, 14:27
"Domniemam iż ta,da sobie radę w życiu."
Dlaczego niby tfu feministka? Skoro silna dziewczynka to znaczy, że na 99% ma silnego ojca, który ją wyszkolił w tym sporcie feministki jedyne co mają silnego to mają silne darcie mordy i silne upośledzenie umysłowe. Feministki nie da się niczego nauczyć dla tego domniemam iż ona nie wyrośnie na feministkę. :D

petru23

2020-05-31, 15:18
A wiecie co? Naprawdę ładna dupa z niej wyrośnie.

ProVVe

2020-05-31, 15:53
Widać rękę ojca tutaj... quwerq ma rację... Dobry ojciec córkę nauczy, że chłopa trzeba w jaja kopnąć jak się stawia i zmykać albo dobić gnoja... Feministki to ludzkie zera i zazwyczaj "pracują" w dziedzinach humanistycznych gdzie nie potrzebna jest siła tylko znajomości albo robienie poj***nych "eventów", protestów, blokad i ch*j wie czego jeszcze... Zdrowa normalna kobieta zrobi wszystko milion razy lepiej bo wie, że to nie jest wstyd pytać silnego/lepszego jak i co trzeba poprawić. Tak robią faceci... Pytasz trenera, kumpla, szwagra jak on to naprawił, jak ćwiczy, jak komuś dać w ryja na treningu. Baaa nawet sami kolesie Tobie na siłce powiedzą co co poprawić... Ja często pomagałem jak widziałem młodego co stawia swoje pierwsze kroki na sali czy siłowni. Jeden zaczynał z 25kg na klatkę... Przysięgam nie wiedziałem, że 20 paro letni chłop może mieć problemy z tym ciężarem na starcie. Ale co nie poddał się pochłaniał wiedzę i wskazówki teraz jest "wyżarty". Feministka woli sobie głupi ryj rozbić niż słuchać rad faceta co zęby zjadł w jakiejś dziedzinie


PS. Najlepsze armwrestlerki trenują z facetami... Polecam oglądać WAL na yt czy jechać do naszej Rumi kiedy są zawody. Co się działo w zeszłym roku k***a ludzie

Belweder

2020-05-31, 16:01
zwierzak30 napisał/a:

Domniemam iż ta,da sobie radę w życiu.



No da radę sobie w życiu, bo pokonała kolegę w gimnazjum na rękę. Może takie sk***iałe teorie były trafne kilka tysięcy lat temu jak jeszcze polowali na zwierzęta z dzidami ale obecnie mamy XXI wiek.