18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fejki pranki-sranki

blobfish • 2016-01-25, 23:48
Angol trafnie podsumowuje tzw. "pranki". Wymagany angielski na poziomie.

może ktoś się zastanowi, zanim wrzuci kolejny sRAnK na sadola.

grave22

2016-01-25, 23:50
no spoko dowiodl tego co kazdy zdrowo myslacy czlowiek wiedzial juz i tak

New_enemy

2016-01-26, 00:05
Dam piwo niech myślą że znam angielski :D

A co do tematu to "Fuck Em".

anestezjolog

2016-01-26, 01:20
odbiorcy tych wszystkich pranków są na poziomie intelektualnym naszych KODowców, wierzących że to walka o demokrację :plzdie:

Podkomisarz

2016-01-26, 10:55
Teraz ktoś powinien wziąć pod lupę tego cwe*a Srawdęgę

Hochsztapler

2016-01-26, 11:40
Żeby uważać zdarzenia pokazane w tych youtubowych figlach za prawdziwe, to trzeba znać rzeczywistość poza domem tylko z gier lub telewizji. Jakieś 9 na 10 tego typu dowcipów skończyłoby się porządnym obiciem wszystkich niezasłoniętych części ciała, wiec jak można w to wierzyć? Inna sprawa, że nawet oglądając te dowc**y z wiedzą, że są ustawione, można się przy nich zasmiac, bo komedię w kinie też są ustawiane (tak, to prawda), a jakoś ludzie na seansach potrafią się śmiać, a nie drzec mordę ze udawane wszystko.

kupspadochron

2016-01-26, 11:49
Czy tylko ja nie trawie tego zj***nego brytyjskiego akcentu :|?

potencjalnymorderca

2016-01-26, 11:58
@Podkomisarz: szukać mi się nie chce, ale ten smiećdęga sam przyznał się, że oszukiwał w jakimś pranku kiedy przyszedł mu za niego wniosek z prokuratury czy skądś tam. Latał w tym stroju dziadka niby na golasa po centrum handlowym i w filmiku miał nałożoną rozmazaną cenzurę, a kiedy ktoś chciał go za to uj***ć to szybko w ramach obrony wyłożył karty na stół, a próbę wj***nia kolejnego fejka do głów odbiorców przerodził we współczucie sobie, że znów go ścigają jak on tylko chce rozśmieszyć ludzi, i że jest zachwycony, że cenzura wyszła tak realnie.

jak ja nie lubie tych j***nych p*zd.

Mickie_Black

2016-01-26, 12:20
k***a, ależ ja uwielbiam słuchać wk***ionych i poruszonych brytoli.