18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Federacyjne bydło trzodowe...

Halman • 2022-09-09, 14:39

źle im nie życzę ale kacapstwo mogłoby zrobić przysługę światu i się wzajemnie powybijać do ostatniego...

Mariusz

2022-09-09, 15:30
Wybijają się wzajemnie, kacapy i banderowcy, idzie elegancko. Ja kibicuje jednym i drugim tak samo.

Payan

2022-09-09, 15:48
Sebastian w wydaniu kacapskim :ok:

Sztruks

2022-09-09, 16:09
Nie lubię agresji zawsze zastanawiam się jak trzeba mieć naj***ne w głowie żeby w takiej sytuacji „nagrywać” zamiast załagodzić sytuacje...

maddog77

2022-09-09, 16:43
Sztruks napisał/a:

Nie lubię agresji zawsze zastanawiam się jak trzeba mieć naj***ne w głowie żeby w takiej sytuacji „nagrywać” zamiast załagodzić sytuacje...



Takie czasy prędzej ktoś Cię nagra jak się topisz niż Ci pomoże.

garota

2022-09-09, 17:10
maddog77 napisał/a:

Takie czasy prędzej ktoś Cię nagra jak się topisz niż Ci pomoże.



Oglądacie czasem wiadomości? Ostatnio trochę nasi ratowali chociaż sami też się topili.


Nie wiem co tu pomagać, dwóch dorosłych facetów się spina i sami chcą się napie**alać. Więc na ch*j to przerywać? To nie jest napaść tylko bójka dwóch zainteresowanych. Nic złego w tym nie widzę. Jak gruby leżał to odciągnęli drugiego. To wystarczająca pomoc.

Ukrainski_Król

2022-09-09, 17:15
"źle im nie życzę ale kacapstwo mogłoby zrobić przysługę światu i się wzajemnie powybijać do ostatniego..."

Myslisz sie panie Halman. Jesli lacapy wybija sie co do ostatniego to wtedy trzeba bedzie wracac na Ukraine, trzeba bedzie zaczac pracowac. Jesli zabraknie kacapow to nie bedzie powodu by przyjmowac kolejne miliony Ukrainskich braci. Nie po to dostajemy zasilki by wracac do pracy za 1/2 tego co w polsce dosatjemy za darmo. Nie przesadzaj.

Chwała Ukrainie!

Halman

2022-09-09, 17:17
Ukrainski_Król, z pajacami w dyskusję nie wchodzę.

Coffey

2022-09-09, 17:21
Po 7 miesiącach na emigracji w Holandii nawet się nie przyznaje do tego skąd jestem.
Wy polaczki się od ruskich różnicie tylko tym, że wujo Józef granicę ustalil na Bugu a nie na Odrze.

szwarc_one

2022-09-09, 17:24
Coffey napisał/a:

Po 7 miesiącach na emigracji w Holandii nawet się nie przyznaje do tego skąd jestem.
Wy polaczki się od ruskich różnicie tylko tym, że wujo Józef granicę ustalil na Bugu a nie na Odrze.



O patrzcie go k***a pancia się znalazł po pół roku za granica

Halman

2022-09-09, 17:30
Coffey napisał/a:

Po 7 miesiącach na emigracji w Holandii nawet się nie przyznaje do tego skąd jestem.
Wy polaczki się od ruskich różnicie tylko tym, że wujo Józef granicę ustalil na Bugu a nie na Odrze.



Ukrainski_Król

2022-09-09, 17:34
Halman napisał/a:

, z pajacami w dyskusję nie wchodzę.



bardzo dobrze - nie dyskutuj jak cie obrazaja. Jedz po kacapach nawet jakby ratowali polskie dzieci z plonacego sierocinca!

Chwala Ukrainie!

czorny711

2022-09-09, 18:33
[quote="Ukrainski_Król"] Nikt nie reaguje na twoje banderowskie trolle jełopie