18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Fatalny incydent drogowy

fantastico • 2017-07-04, 14:07
Wybiegnięcie zza samochodu skutkuje potrąceniem wybiegacza, który to nie pomyślał pierwej, a zrobił to czego nie powinien. Krótka jest droga do zakończenia żywota samochodem czyniącym śmierć.

Jak mówi stare chińskie przysłowie:

"Bieg ku jabłoniom i gruszom nie będzie skuteczny gdy manewr zostanie wykonany niebezpieczny".


mushashi12

2017-07-04, 14:41
Kolejny idiota który opisem filmów chce zabłysnąć.
Jak mówi stare Polskie powiedzenie:
,,filmik wrzuć fajny, a najlepiej z trupem , opis daj sraki, bądź jak wazelina w dupie"

mietas12

2017-07-04, 14:57
mushashi12 jak takiś mądry to sam wrzuć filmik i daj opis zobaczymy wtedy czy będzie lepszy niż opis Fantastico.

saves

2017-07-04, 15:21
Linie na jezdni wyglądają jakby przy ich malowaniu omijali takich pacjentów.

Ptoon

2017-07-04, 15:35
mushashi12 napisał/a:

Kolejny idiota który opisem filmów chce zabłysnąć.



Kolejny idiota? Kolejny idiota? Jeżeli jest jakikolwiek idiota, który chcę zabłysnąć opisem filmów, to jest to właśnie Fantastico! Jeżeli byłaby gdzieś szkoła pisania ch*jowych opisów, to jej dyrektorem, kadrą nauczycielską i woźnym byłby właśnie Fantastico, a zawody w pisaniu ch*jowych opisów nazywałby się Turniej im. Fantastico. Zapytasz, czemu bronić takiego idioty? Odpowiem ci, bo to nasz idiota! Idiota wielce zasłużony dla społeczności sadistic.pl! Idiota, który własnoręcznie zmienił oblicze tego portalu i spowodował, że opuściło go wielu użytkowników! To idiota na skalę naszych możliwości!

A ty chamie, oddaj mu pokłon i zamilcz.

zenasek

2017-07-04, 15:49
Gdybym nie zagladal na sadola, i ktos by mi probowal powiedziec ilu ludzi przez wlasna glupote i nierozwage traci zdrowie i zycie, to bym mu chyba nie uwierzyl.
Czy to naprawde takie skomplikowane, rozejrzec sie w prawo, rozejrzec sie w lewo, przejsc (przejechac) kiedy nic nie jedzie?
(Jeszcze troche i chyba zaczne wierzyc ze to jest skomplikowane a ja jestem geniuszem bo to rozumiem :hurra:

grudzin7

2017-07-04, 17:54
Patrząc po reakcjach przechodniów chyba się rozlała :krejzi:

beegos

2017-07-04, 18:12
Uwielbiam opisy w jakimś stopniu po to tu wchodze.