18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fatalna pomyłka

Salieri16000 • 2019-03-25, 19:36
Brazylijska funkcjonariuszka policji, będąca po służbie, zareagowała na atak i ostrzelała przestępcę w Butantã, w zachodniej strefie stolicy stanu. Bandyta został zabrany do szpitala, jednak jego obrażenia okazały się śmiertelne:


Sadic

2019-03-25, 19:41
Nakarmiła fajtfusa ołowiem .

Rozjebie

2019-03-25, 19:55
Lubie czytać/ oglądać jak laski rozpie**alają j***nych nieudaczników - piwko

Mortifervs

2019-03-25, 20:44
Mogła mu jeszcze ze dwa ostrzegawcze w głowę sprzedać.

Ow...........an

2019-03-25, 20:48
Jak widać to , że ofiara kuleje, nie gwarantuje sukcesu w polowaniu.

shoe5maker

2019-03-25, 20:53
Człowiek chce bezkarnie obrabować jakąś laskę, a tu ona wyskakuje z aplikatorem ołowiu. Panie jak tam żyć.

Wiewór

2019-03-25, 21:03
Chciał podupcyc za darmo czy torebkę zabrać a teraz będą go robaki cwe*ic haha

Wesoły_Januszek

2019-03-26, 01:09
O! I po prostu chciałem powiedzieć że wspaniała sytuacja. Kobieta wspaniała mądra ciekawe jak wygląda z bliska bo z chęcią ją bym polubił po prostu. A ten nie boży bandyta modlę się aby do piekła trafił bo on po prostu złą rzecz uczynił o i jeszcze chciałem dodać że ta wspaniała pani bardzo dobrze postąpiła bo mogła być zgwałcona aż by soki tryskały a potem by została.... jak to się mówi? O! zabita po prostu

Lemonhaze69

2019-03-26, 01:41
Mortifervs napisał/a:

Mogła mu jeszcze ze dwa ostrzegawcze w głowę sprzedać.



I na wszelki wypadek jesZcze trzeciego

:!:

paczfiko

2019-03-26, 09:40
Jaka pomyłka?

P4GER

2019-03-26, 09:42
Widać, że j***ny zboczeniec po łysej pale i spasionym brzuchu, głównie tacy mi się kojarzą z pedofilami i gwałcicielami, takiego sk***ysyna należałoby potraktować tak jak to mają w zwyczaju meksykańskie kartele robić z wrogami, łącznie z oskurowaniem i wyrwaniem serca na żywca, taki ch*j za zabranie życia, np. dziecku czy niewinnej młodej kobiecie nie powinien siedzieć w cieplutkim więzieniu, a jak się spasiona żona znudziła to se ch*ju rżnij sztuczne ciasne c**y, wara od ludzi, w których rodzice inwestują całe swoje życie, obudziłby we mnie demona taki ktoś

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-03-26, 12:42
BobaszczajZgdańska napisał/a:

O! I po prostu chciałem powiedzieć że wspaniała sytuacja. Kobieta wspaniała mądra ciekawe jak wygląda z bliska bo z chęcią ją bym polubił po prostu. A ten nie boży bandyta modlę się aby do piekła trafił bo on po prostu złą rzecz uczynił o i jeszcze chciałem dodać że ta wspaniała pani bardzo dobrze postąpiła bo mogła być zgwałcona aż by soki tryskały a potem by została.... jak to się mówi? O! zabita po prostu



Ciebie też by tak odj***ła,jakbyś jej tek pie**olił

de_Sade

2019-03-26, 23:30
sadystycznie bolesny napisał/a:

Czemu ona tak kuśtyka?


Na tej ulicy wszyscy tak mają. Nie widziałeś, że koleś podjechał robiąc "żabkę"
samochodem?