Usunięcie konta z serwisu


Aby usunąć konto z serwisu Sadistic.pl należy, będąc zalogowanym do serwisu, skorzystać z poniższego linku: Usuwanie konta i przejść pomyślnie proces weryfikacyjny.

Usunięcie konta możliwe jest najwcześniej 30 dni od momentu rejestracji w serwisie (zapis w regulaminie, który akceptowałeś przy rejestracji). Konta na które nałożone są ostrzeżenia nie mogą być usunięte do momentu wygaśnięcia wszystkich ostrzeżeń.

Przy kasowaniu konta zostają usunięte wszystkie prywatne wiadomości wysłane i otrzymane przez użytkownika oraz, ewentualnie, jego wpisy w shoutboxie. Ze względu na zachowanie spójności forum nie są kasowane posty i tematy użytkownika. Po skasowaniu konta zostają one przypisane do konta gościa, zachowując jednak nick poprzedniego właściciela. Jeśli nie chcesz, aby wpisy te kojarzone były dalej z Twoim nickiem, rozważ zmianę nicka przez skasowaniem konta.

Konta nieaktywowane w przeciągu 24 godzin od momentu rejestracji są kasowane automatycznie.

« Powrót do spisu tematów FAQ
   Popularne tagi
operacje  motory  kule  zielona  zeby  ulewa  gąbka  men  wyzwanie  ranek  zaufanie  koniec świata  honor  przekaz  tylko  ski  people  coś  rudzielec  kazimierz  macki  nadgarstek  rzuty
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]