Usunięcie konta z serwisu


Aby usunąć konto z serwisu Sadistic.pl należy, będąc zalogowanym do serwisu, skorzystać z poniższego linku: Usuwanie konta i przejść pomyślnie proces weryfikacyjny.

Usunięcie konta możliwe jest najwcześniej 30 dni od momentu rejestracji w serwisie (zapis w regulaminie, który akceptowałeś przy rejestracji). Konta na które nałożone są ostrzeżenia nie mogą być usunięte do momentu wygaśnięcia wszystkich ostrzeżeń.

Przy kasowaniu konta zostają usunięte wszystkie prywatne wiadomości wysłane i otrzymane przez użytkownika oraz, ewentualnie, jego wpisy w shoutboxie. Ze względu na zachowanie spójności forum nie są kasowane posty i tematy użytkownika. Po skasowaniu konta zostają one przypisane do konta gościa, zachowując jednak nick poprzedniego właściciela. Jeśli nie chcesz, aby wpisy te kojarzone były dalej z Twoim nickiem, rozważ zmianę nicka przez skasowaniem konta.

Konta nieaktywowane w przeciągu 24 godzin od momentu rejestracji są kasowane automatycznie.

« Powrót do spisu tematów FAQ
   Popularne tagi
handjob  animacje  test  koncert  pompki  dżin  wybicie  marzenia  strongman  zgon  panna  taca  nałóg  zsrr  lotek  polski  reakcje  bańka  sprzeczka  wulkan  żenada  wielkie  nieporozumienie  chicken  the simpsons  kort  klaskanie  pinata  rasa  rozbiórka  niedziela  kajdanki  podpalanie  sony  ukrainiec  peugeot  biedni  gęś  opuszczone  laseczka  rick  toronto  parada równości  podróże  2000  mamy  złoty deszcz  sedzia  brawura  sao paulo
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]