18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fakty o Stefanie Niesiołowskim

cerastes • 2013-04-02, 23:09
Konfident, zdrajca ideałów i zwykły kapuś .. TW. Niesiołowski

Wywiad z Elżbietą Królikowska-Avis, narzeczoną Stefana N.


achujciwcycki

2013-04-02, 23:58
k***a, gdyby nie trwało 15 minut to może bym nawet puścił i opiwował, a tak

tl;dw

ProVVe

2013-04-02, 23:58
Typowy POmocnik... Po mordzie lać, a jeszcze szczeka i ma czelność ludzi wyzywać i dzieci szczawiem karmić... Jak ktoś tak bardzo kocha lewackie poglądy to czemu kolektywizacji się nie podda? Niech odda wszystko i bedzie mial tyle co inni czyli wielkie gówno...

osa79

2013-04-03, 00:46
złote lata PiS-u w TVP ^^

taka sama propaganda... szmaty, k***y i politycy...

SirLopezMcRamirez

2013-04-03, 00:50
powiedział Jarek ... legenda solidarności... no qwa proszę....

B-B

2013-04-03, 01:02
Ale co to ma do rzeczy czy to czasy kaczorów czy rudego ?
Kaczor jest po tych samych pieniądzach co rudzielec !
A niesiołowski to największa k***a jaka chodzi po tej ziemi i należy się mu kulka w ten zaj***ny sk***iały łeb !
Jestem ciekaw jakie k***y na niego(nich) głosują?!

sauerps

2013-04-03, 01:17
widać teraz z kogo składają się członkowie PO... sami zdrajcy, kapusie i złodzieje.

sz...........an

2013-04-03, 04:59
@up

problem w tym, że to nie jest problem jedynie PO... każda partia polityczna składa się ze zwykłych kryminalistów... najwięcej tych szczurów siedzi chyba w SLD.... dopóki scena polityczna nie zmieni się calkowicie tak, żeby nawet ślad nie pozostal po tych ludziach i partiach tak długo w tym kraju nic nie będzie normalne a nasza egzystencja będzie się ograniczać tylko do oglądania dwóch różnych programów TV z którego każdy będzie przedstawiał swoje racje dlaczego sponsorująca go partia jest najlepsiejsza a Ci drudzy to złodzieje.

Plecionkarz

2013-04-03, 05:20
ważam, że PO to twór sztuczny i pełen hipokryzji. Oni nie mają właściwie żadnego programu. Nie wyrażają w żadnej trudnej sprawie zdania.
Nie występują pod własnym szyldem, bo to ich zwalnia z potrzeby zajmowania stanowiska w trudnych sprawach. To jest oczywiście gra na bardzo krótką metę.
Udają, że nie są partią, a nią są. Udają, że wprowadzają nową jakość, że są tam nowi ludzie. (...) O PiS nie chcę mówić. Tam są moi przyjaciele. (...) Samego PiS nie chcę oceniać, jest tam dużo wspaniałych ludzi.

Stefan Niesiołowski - w wywiadzie "Naśladujmy Litwę", Życie 01.08.2001

Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną
recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.

Stefan Niesiołowski - "Świecące pudełko", Gazeta Wyborcza 19.09.2001

vass

2013-04-03, 06:03
Wiadomo gorliwy katolik, czego się można spodziewać.

90luckypl

2013-04-03, 06:36
Nie chce sobie psuć humoru już z samego rana, bo i tak pewnie to pewnie kolejne pie**olenie o niczym...

kashshaptu82

2013-04-03, 07:22
tak pomijajac partyjnosc, opinia wystawiona przez EX nosz k***a, wiarygodne musi byc w ch*j.
do tego na zlecenie typa co glaskal kota mamusi gdy podmiot filmu organizowal/czynnie walczyl z czerwona holota
nienawisc nienawiscia ludzie ale na litosc boska juz nie badzcie tacy tepi -.-'

w skrocie: tl;dw

baaaartek

2013-04-03, 07:54
1. Jeśli ktoś nie ma 15 minut czasu by obejrzeć filmik który wniesie coś do jego życia to jest debilem. Bo tylko debil jest obojętny na swój los. Tyczy się to wszystkich filmików które mówią o polityce i sprawach ważnych. Filmików które trwają więcej niż 10 minut. W czasie gdzie w TV piorą mózg 24/h internet jest jedynym miejscem gdzie można pokazać jakąś alternatywę. Wiadomo cycki zawsze wygrają z takim lemingiem.
Boli mnie to bardzo, rozmawiam później z znajomymi a oni nie mają zdania. Jak się pytam na kogo będą głosować jeśli będą wybory to mówią że na PO. BO I TAK WSZYSCY MÓWIĄ TO SAMO I SIĘ NIC NIE ZMIENI....

Ja tam nie chce być niewolnikiem z opłacanym ZUSEM do konca życia....

2. Wszystkich tych co siedzą tam w rządzie posłów posłanki bez różnicy czy mieli związek z SB MO czy ruskimy wpypie**olił bym od razu. Wypie**olić i wszystkim odebrał emerytury. Niech jedzą szczaw... Bo słyszymy że ktoś jest bohaterem a za 2 lata okazuje się że był agentem SB. Żyjemy w komunistycznym kraju. Od 23 lat według opini wielu ludzi jest coraz gorzej. Więc coś jest tu nie teges. Może warto spróbować nowej drogi.

3. Cześć i chwałą tym co się nie sprzedali ! :!:

rolerek

2013-04-03, 08:16
@baaaartek

Ja to zawsze lubię słuchać jak gimbaza wrzeszczy JM (j***ć milicję, nigdy się nie sprzedam itd). Najwięcej drą japę ci których albo jeszcze nawet w planach nie było albo ci co z wypiekami na twarzy oglądali wtedy serial dla dzieci "Niebezpieczna Zatoka". Dzisiejsza policja to Ghandi przy tym co wyprawiały tamte zbiry, niejeden JP na 100% skamlałby jak cwe* pod celą jakby go MO w obroty wzięło.

Stefanek N. zachowuje się jak prostak ale poleganie na opinii byłej narzeczonej, która prawdopodobnie nie przez przypadek jest BYŁĄ narzeczoną jest debilizmem o którym piszesz. Każdy kto coś wie o życiu to zna 2 podstawowe prawdy:

1. Moc zemsty odrzuconej kobiety.
2. Moc zemsty wykąpanego kota.

Jak było naprawdę? ch*j wie, ja jestem rocznik 80, niby pamiętam komunę (tyle ile może z niej pamiętać dzieciak) ale nie wpadłbym na pomysł, żeby oceniać charaktery ludzi, którzy musieli się z nią zmagać.

Na podwórku wtedy w piłkę grałem i planowałem karierę piłkarza. Niestety UB, SB, ZOMO, ORMO, PKP, MPK pokrzyżowały moje plany, bo byłem groźnym opozycjonistą :D