18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

POPEJE

2018-12-30, 00:36
to taki fake taxi że ani sexu ani holocaustu :)

aronio

2018-12-30, 00:36
to nawet żałosne nie jest

Salieri16000

2018-12-30, 09:30
Nie śmieszne, niegodne rozpowszechniania w tej formie i... Ehhhh... Szkoda gadać...

Zgadzam się się z:

aronio napisał/a:

to nawet żałosne nie jest


janlew

2018-12-30, 10:43
aronio napisał/a:

to nawet żałosne nie jest


Aj tam, mnie holokaust zawsze śmieszy. Z prostej przyczyny: Bo widzę jak parchy ramię w ramię z nazistami, atakują dziś mój kraj by go złupić lu zniszczyć. A razem zaatakowali Polskę z dwóch stron w '39-tym. Jak widzę jaki nazistowski jest dziś Izrael... ech. Dla tego ich rany na sumieniu i ciele, uwielbiam ze śmiechem rozdrapywać. Narody wybrane aryjskie i obrzezane. Murzyński ch*j im w dupę na wieki, bo tylko na to i na piekło zasłużyli. Tfu

SirMajkel

2018-12-30, 12:17
janlew napisał/a:


Aj tam, mnie holokaust zawsze śmieszy. Z prostej przyczyny: Bo widzę jak parchy ramię w ramię z nazistami, atakują dziś mój kraj by go złupić lu zniszczyć. A razem zaatakowali Polskę z dwóch stron w '39-tym. Jak widzę jaki nazistowski jest dziś Izrael... ech. Dla tego ich rany na sumieniu i ciele, uwielbiam ze śmiechem rozdrapywać. Narody wybrane aryjskie i obrzezane. Murzyński ch*j im w dupę na wieki, bo tylko na to i na piekło zasłużyli. Tfu



że przepraszam co? Wg ciebie Izrael najechał Polskę? Twoje posty zawsze były debilne i myślałem, że już mnie niczym nie zaskoczysz a tu proszę, jednak można być jeszcze głupszym.

janlew

2018-12-30, 15:02
SirMajkel napisał/a:

że przepraszam co? Wg ciebie Izrael najechał Polskę? Twoje posty zawsze były debilne i myślałem, że już mnie niczym nie zaskoczysz a tu proszę, jednak można być jeszcze głupszym.


Moje posty nie są debilne, są natomiast nie dla debili. Następnym razem ich nie czytaj, a ja nie będę musiał tłumaczyć. Czy Izrael na nas napadł... a to zależy co przez Izrael rozumiesz. Na pewno żydzi i ich szabes goje z hołoty dobrani, byli trzonem tak bolszewików jak i sowietów, a ci właśnie napadli. Międzynarodówka, komunizm, socjalizm, bolszewizm... pies to j***ł jak nazwiesz, ale niemiecki żyd Karol Marks jest tego plugastwa ojcem, a inni żydzi głównymi wyznawcami

TB303

2018-12-30, 15:28
janlew napisał/a:

Moje posty nie są debilne


:kawa:
janlew napisał/a:

są natomiast nie dla debili


Są dla debili :kawa:

timmy77

2018-12-30, 18:58
Ludzie, którzy tutaj pie**olą o polityce, kłócą się, że to żydzi najechali na Polaków, albo odwrotnie, a przede wszystkim wszystkie odpady lewackie i te zbyt bardzo prawackie, które toczą nadętą wojnę komentarzową ze sobą strasznie psują atmosferę na tym portalu... Kiedyś było zajebiście, były dowc**y o żydach, o Polakach i o murzynach i nikt się nie burzył tylko wszyscy się śmiali. A od pewnego czasu, gdzie już dzieci mają dostęp do internetu to jest tu lipa totalnie...

Sorry, musiałem wysrać te moje żale na obrońców żydów i atakujących ich...

Mnie to rozśmieszyło :D

SirMajkel

2018-12-31, 19:38
timmy77 napisał/a:

Ludzie, którzy tutaj pie**olą o polityce, kłócą się, że to żydzi najechali na Polaków, albo odwrotnie, a przede wszystkim wszystkie odpady lewackie i te zbyt bardzo prawackie, które toczą nadętą wojnę komentarzową ze sobą strasznie psują atmosferę na tym portalu... Kiedyś było zajebiście, były dowc**y o żydach, o Polakach i o murzynach i nikt się nie burzył tylko wszyscy się śmiali. A od pewnego czasu, gdzie już dzieci mają dostęp do internetu to jest tu lipa totalnie...

Sorry, musiałem wysrać te moje żale na obrońców żydów i atakujących ich...

Mnie to rozśmieszyło :D



ja jestem za, żeby sobie pożartować i pośmiać się, ale jak ktoś z wypranym łbem wjeżdża i pie**oli jakieś kompletnie oderwane od rzeczywistości bzdury to już inna sprawa i trzeba temu przeciwdziałać zanim zarazi kogoś innego swoim debilizmem.

Al...........is

2019-01-01, 19:59
k***a, ja pie**olę, ale się uśmiałem :) :) :) :) :) :)
PS
Mi żydostwa w ogóle nie żal, bo to najgorsza nacja jaka żyje na ziemi! Do tego, już nawet się nie kryją z jawnym okradaniem Polski :( Rząd żydowski, wodociągi żydowskie, ehhhh szkoda pisać, bo każdy mądry wie co się w okół dzieje.

Wiewór

2019-01-01, 20:25
Ile tu katolickiej i polskiej miłości do bliźniego :D