18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fajne to. Ale do czego to służy?

~Angel • 2018-09-06, 08:22
Chyba nie do tego ale i tak jest zajebiście.


maki1981

2018-09-06, 08:34
Proponuję takie zastosowanie każdemu Polakowi, tuż po zagłosowaniu na PIS w następnych wyborach...

Wiewór

2018-09-06, 08:35
Grubas odkrył chociaż jeden pożytek ze swojej osoby. Może służyć jako uchwyt na noże.

~Velture

2018-09-06, 09:10
maki1981 napisał/a:

Proponuję takie zastosowanie każdemu Polakowi, tuż po zagłosowaniu na PIS w następnych wyborach...


Dobra, dzięki za info kolego.
Możesz już wracać na marsz kodu ze swoimi znajomymi o bardzo polskich nazwiskach z .nowoczesnej

Pantilion

2018-09-06, 09:13
Nie mógł mocniej sobie przyj***ć :mom_please:

luki211

2018-09-06, 09:16
Erutlev napisał/a:


Dobra, dzięki za info kolego.
Możesz już wracać na marsz kodu ze swoimi znajomymi o bardzo polskich nazwiskach z .nowoczesnej



Wy z pisu macie takie myślenie jak grubas z filmu; jak nie z pisu, to na pewno z nowoczesnej albo po .
Wiem, że prawda dla was jest brutalna, ale są jeszcze inni, którzy nie chcą być zniewoleni.

Halman

2018-09-06, 09:37
luki211 napisał/a:



Wy z pisu macie takie myślenie jak grubas z filmu; jak nie z pisu, to na pewno z nowoczesnej albo po .
Wiem, że prawda dla was jest brutalna, ale są jeszcze inni, którzy nie chcą być zniewoleni.


A wyobraź sobie że ktoś nie jest z PiSu a nie chce nowoczesnych i Pełowców... co za brudnalność, nieprawdaż?

kolosasz

2018-09-06, 09:37
Erutlev napisał/a:


Dobra, dzięki za info kolego.
Możesz już wracać na marsz kodu ze swoimi znajomymi o bardzo polskich nazwiskach z .nowoczesnej




No, niestety. Guru sekty też jest umoczony:
Znalezione w Internecie, a więc prawda.
Akcja od 02:19


Przykro mi :jezdziec:

maki1981

2018-09-06, 09:57
@up wszyscy łącznie ze mną

I widzicie zidiocenie społeczeństwa - facet wbiaj sobie maczetę w łeb a Wy rozpętujecie piso-gówno burzę...

Paniczyk

2018-09-06, 13:28
@wy tam u góry, polityczne zjeby

Wszędzie wciśniecie już to pie**olenie. Już się czytać nic nie da w internecie bo wszyscy jaśnie oświeceni i wszystko wiedzą najlepiej i każdemu muszą wytłumaczyć i przytknąć. Wypie**alać startować w wyborach i pokazać co jesteście warci albo stulić ryje i nie szczekać. Pewnie większość z tych najbardziej pyskatych nawet nie wie jak postawić poprawnie krzyży na wyborach, żeby jego głosu nie unieważniono, a biorą się za obronę konstytucji.

No... Już mi lepiej.

TB303

2018-09-06, 13:51
Nie można po prostu być zgodny w tym, że jakiekolwiek głosowanie na PiS, PO, .Nowoczesną czy inne tego typu gówno, to skrajne upośledzenie umysłowe i psychiczne niedorozwinięcie?

Sa...........hi

2018-09-06, 15:21
k***a, film o chińskim grubasie wbijającym sobie w głowę jakieś gówno, a ci gadają o polityce. :nie_znaju:

Rikimaruu

2018-09-06, 16:35
PanRewolwerowiec napisał/a:

k***a, film o chińskim grubasie wbijającym sobie w głowę jakieś gówno, a ci gadają o polityce.



A o czym by mieli gadać? Divide et impera, wybory same się nie odbędą. Nieważne co ludzie mówią, ważne żeby mówili :)

Aleo

2018-09-06, 16:57
k***a ale tu polityczni frustraci na tym forum siedzą

Magnic

2018-09-06, 17:05
TB303 napisał/a:

Nie można po prostu być zgodny w tym, że jakiekolwiek głosowanie na PiS, PO, .Nowoczesną czy inne tego typu gówno, to skrajne upośledzenie umysłowe i psychiczne niedorozwinięcie?



Można, tylko szkoda, że plebs nie zagłosuje na nikogo poza PO albo PiS, bo przecież w Polsce innych partii "nie ma"...