18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fachowiec

~_Yarko_ • 2021-04-29, 20:41
Dlaczego zatyka się kanalizacja.


Podobno to wszystko wina "słoików".

Nikt_nie

2021-04-29, 20:53
Ale ciśnienie xD smak gówna to pewnie do dziś czuje xD

"My fachowcy nie mamy lekko"

Ko...........ah

2021-04-29, 21:51
Ciasto na naleśniki mmmm. Lubię naleśniki :)

AdamBrown

2021-04-29, 22:16
wot eto cement, a wot eto dusz s gowna..... :D

C0C0JUMBO

2021-04-29, 22:40
Nie widzę powodu do radości jak co niektórzy. Cieszę się że ktoś ma jaja w tym grzebać, byśmy nie toneli w gównie jak Indie.

Halman

2021-04-29, 23:07
C0C0JUMBO napisał/a:

Nie widzę powodu do radości jak co niektórzy. Cieszę się że ktoś ma jaja w tym grzebać, byśmy nie toneli w gównie jak Indie.



jak tak ubolewasz i równocześnie gloryfikujesz to musisz być hydraulikiem od takich zapchanych gównem rur.

Zygmundo

2021-04-29, 23:16
You're finally wake up.

siwy142490

2021-04-29, 23:23
Kiedyś pracowałem w Spółdzielni Mieszkaniowej w jednym z większych miast .
To norma w zatkanych rurach... śmieci po remoncie :)
Do tego po świętach pocięte choinki... całe słoiki ... główki kapusty itd itd :)
Wszystko co swoim fi (średnicą) się zmieści do kibla to wpie**olone.

lakiluki

2021-04-30, 00:05
Ale tam musi j***ć.

Vinyl

2021-04-30, 00:11
Ja czasem jak mi się nie chciało wynosić śmietnika bo miałem mało to wyrzucałem skorupki of jajek bo fest jebia szybko ale cement? Wapno? To już trzeba być popie**olonym

Xs...........33

2021-04-30, 00:15
coś tam o cemencie pie**oli czy mi się tylko wydaje?

Tryper

2021-04-30, 00:27
Czemu to gówno jest takie białe, nie uwierzę, że to sperma.

yippe_ki_yay

2021-04-30, 01:24
Sk***iel_Zaj***ny napisał/a:

Czemu to gówno jest takie białe, nie uwierzę, że to sperma.



Jak ktoś sra podręcznikowo, to może taka proporcjonalność dziwić. Papier toaletowy lekko pęcznieje w wodzie, co przekłada się na jego większą objętość. Srając wg. nieistniejących jeszcze norm ISO to można stwierdzić, że najpierw się wysra, a potem podciera. Tzn. czynność wydalania zwykle ma miejsce wcześniej niż czynność oczyszczania odbytu. Zwykle podczas czynności oddawania odchodów, to papieru się nie zużywa, dopiero później ten papier jest wykorzystywany w celu oczyszczenia głównego ośrodka działania. Właśnie w tym momencie mogą zrodzić się problemy. Oczyszczając odbyt używa się większej ilości papieru toaletowego niż w innych etapach wspomnianego wcześniej procederu. Ta nadmierna ilość papieru pęczniejąc w wodzie może przyczynić się do zatkania rur (szczególnie w sytuacji jak na tym filmiku, gdzie te rury są źle ustawione). Tutaj chodzi też wyrzucanie do rur papierów nienadających się do utylizacji w rurach kanalizacyjnych jak papierowe ręczniki kuchenne, czy (o zgrozo) chusteczki higieniczne, gdzie pęczliwość tych dwóch jest wiele większa. I właśnie gdy nie weźmie się pod uwagę takich błahych cech papieru mieszkając w budynku wielo osobowym/rodzinnym to zdarzą się sytuacje takie jaką OP podesłał.
Co k***a nie zmienia faktu, że poj***ne.
Zaczytałem już dawno, że w chinach to nawet papieru nie wrzucają do klopa, bo im się mogą rury zapchać, bo dawali rury o zbyt małej średnicy. To co oni teraz mogą bideny, sory, bidety teraz stosować? (gówniany żart, poniżej godności, przepraszam).

pochminick

2021-04-30, 06:33
yippe_ki_yay napisał/a:


Zaczytałem już dawno, że w chinach to nawet papieru nie wrzucają do klopa, bo im się mogą rury zapchać, bo dawali rury o zbyt małej średnicy. To co oni teraz mogą bideny, sory, bidety teraz stosować? (gówniany żart, poniżej godności, przepraszam).



Jest wiele krajow, gdzie uzywa sie rur o mniejszej srednicy, niz, powiedzmy, standardy europejski. Sa to kraje, gdzie tradycyjnie dupe sie podmywa woda, a nie podciera. Lub w ogole sie nic z tym nie robi :)

Chocby Turcja czy kraje arabskie.

baronturbina

2021-04-30, 07:20
C0C0JUMBO napisał/a:

Nie widzę powodu do radości jak co niektórzy. Cieszę się że ktoś ma jaja w tym grzebać, byśmy nie toneli w gównie jak Indie.


Ogólnie to w Indiach nie maja problemu z kanalizacją bo jej tam nie ma.