18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Facet zaatakował pasażerkę pociągu

Cały_Idiota • 2015-09-21, 07:38
I dostał wpie**ol od konduktora. :-)


sirapacz

2015-09-21, 09:41
porzadny czlowiek ale przez ten durny filmik moze wyleciec z roboty i dostać zarzuty...
oby i u nas więcej takich było, a nie p*zdy w rurkach co jak tupniesz butem to zabije się o budę sp***alając.

ul...........rt

2015-09-21, 10:06
@up
A tam pie**olisz, na pewno dostał wpie**ol za brak biletu

mi...........80

2015-09-21, 10:44
@sirapacz k***a za ten głupi tekst o "p*zdach w rurkach" to już chyba piw się nie dostaniesz, z resztą kompletnie nie powiązane z tematem.

nowynick

2015-09-21, 10:56
ulthart napisał/a:

@up
A tam pie**olisz, na pewno dostał wpie**ol za brak biletu



raczej za to, że z właściwą pewnej kulturze wrażliwością potraktował współpasażerkę podróży ;)



PS jeśli jakiegoś lewaczka rusza powyższy post to chyba znaczy, że myśli stereotypowo. Szach mat! :mrgreen:

vodka100g

2015-09-21, 12:06
ulthart napisał/a:

@up
A tam pie**olisz, na pewno dostał wpie**ol za brak biletu



A tam pie**olisz, jechał na ulgowym, a zapomniał wziąć jakiegokolwiek dokumentu uprawniającego go do przejazdu, dlatego też konduktor mu musiał jakoś "przypomnieć" aby nie zapomniał następnym razem :amused:

Ar...........ch

2015-09-21, 12:08
mitrus80 napisał/a:

@sirapacz k***a za ten głupi tekst o "p*zdach w rurkach" to już chyba piw się nie dostaniesz, z resztą kompletnie nie powiązane z tematem.



przecież to prawda co napisał, p*zdo w rurkach

mi...........80

2015-09-21, 12:13
Arch napisał/a:



przecież to prawda co napisał, p*zdo w rurkach



Cięta riposta, prawie się zabiłem sp***alawszy.

mikeszko

2015-09-21, 12:29
Cytat:

PS jeśli jakiegoś lewaczka rusza powyższy post to chyba znaczy, że myśli stereotypowo. Szach mat!



Ale ta moda w internecie się zmienia. Najpierw wszystkich nazywaliście cebulakami, potem pelikany, a teraz lewaczki.

bacus

2015-09-21, 12:49
Prawidłowa reakcja każdego zdrowego faceta, który widzi krzywdę na kobiecie.

janlew

2015-09-21, 12:50
Dokładnie, prawo, prawem, przepisy, przepisami, ale słabszych trzeba bronić!!! Medal i ch*j!!! Amen!

sirapacz

2015-09-21, 14:39
@mitrus80 przepraszam cie bardzo, chcesz nosic rurki to noś. ;) po prostu rzuca mnie na widok zniewieściałych chłopców... dopiero co modne bylo bycie emo teraz rurkowym modnisiem. robi sie u nas to co w japonii - nie ma facetów. same cioty.

mikeszko

2015-09-21, 15:30
sirapacz napisał/a:

@mitrus80 przepraszam cie bardzo, chcesz nosic rurki to noś. ;) po prostu rzuca mnie na widok zniewieściałych chłopców... dopiero co modne bylo bycie emo teraz rurkowym modnisiem. robi sie u nas to co w japonii - nie ma facetów. same cioty.



a ty po wsi w czym łazisz? skejty z bazaru i bluza fiszbone po bracie?

sirapacz

2015-09-21, 17:02
@mikeszko jedna jedyna emotikona w moim poscie swiadczy o zarcie. co cie obchodzi w czym chodze po wsi? nie wiem co to są skejty - wiem kim są skejci. nie wiem co to bluza fiszbone i prawdę mówiąc wali mnie to.