18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Facet to świnia

i-like-zombie • 2020-07-19, 19:12
Dobry klimat 8-)



rutko83

2020-07-20, 06:50
Pokażcie swoje imprezy normalna wiejską zabawa ludzie to k***y jeden na drugiego wilkiem patrzy. Same k***a Alfy i omegi się odezwały. k***a 500plus a sami pewnie tylko czekają kiedy wpłynie na konto. Tfu brzydzę się k***a wami wszystkimi

BolekMaku

2020-07-20, 07:20
rutko83 : nie zesraj się

edmund

2020-07-20, 08:20
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

I oni mają prawa wyborcze...



nie bawiłeś się tak nigdy, jeśli nie, to współczuję

luja27

2020-07-20, 21:25
rutko83 napisał/a:

Pokażcie swoje imprezy normalna wiejską zabawa ludzie to k***y jeden na drugiego wilkiem patrzy. Same k***a Alfy i omegi się odezwały. k***a 500plus a sami pewnie tylko czekają kiedy wpłynie na konto. Tfu brzydzę się k***a wami wszystkimi



A Ty tak serio?

aaaaaaaaaaaaaa

2020-07-21, 19:30
edmund napisał/a:

nie bawiłeś się tak nigdy, jeśli nie, to współczuję



Nie jestem żaden Och/Ach, że tylko koniak i chivas regal 25 w garniaku... ale jak ktoś mi współczuje, że nie bawiłem się jak ta hołota, to raczej nie zrobi mi się głupio...
Zresztą nawet nie w tym rzecz. Wielu z nas zdarzyło się przesadzić z alko. Więc komuś mogły puścić hamulce i mógł w nim odezwać się neandertalczyk... Ale k***a nagrać film i upubliczniać w sieci?

Zbyszek.

2020-07-22, 15:48
Wyzimlak napisał/a:

Wszystko fajnie ale dlaczego wielce czcigodni admini nie usuwają takich gówno-tematów, a zamiast tego kasują posty takie jak ten, nawołujące do zachowania sadistica w takiej formie w jakiej został pomyślany ? Szanowna administracja to nażelowane pedały cieszące dupy na widok kucyka pony ? Chyba tak patrząc jakie tematy zaczynają wrzucać na harda. Kiedyś 2/3 dzisiejszego harda było na głównej, a na samym hardzie były materiały prawdziwie mocne, a nie dwie baby z ku*asami r*chające kolesia. Może już czas połączyć sadola z kwejkiem w jedno wielkie pedalskie wunderwaffe, po co macie się meczyć z zachowywaniem pozorów ?



jesteś zacofany jakiś