18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Facet postrzelony w brzuch z kuszy pneumatycznej.

lilifuna • 2016-04-25, 12:22


Opis oryginalny:
"This is me getting shot with a skewer out of a compressed gun going about 2 inches into my stomach through my abs."

Tłumaczenie: "To ja, postrzelony bełtem z kuszy pneumatycznej. Bełt wbił się w brzuch na około 2 cale (5cm).

Kremil

2016-04-25, 12:39
selekcja naturalna kiedyś zadziała, kwestia czasu i bedzie hard :D

janlew

2016-04-25, 12:50
Dobra sadolowi eksperci. Legalne to w PL? Bo jak widać działa nieźle.

lilifuna

2016-04-25, 13:13
janlew napisał/a:

Dobra sadolowi eksperci. Legalne to w PL? Bo jak widać działa nieźle.



Tak się składa, że sam jestem ekspertem - trafiłem na ten film przeglądając inne filmy o kuszach do łowiectwa podwodnego. Są w 100% legalne (ale, żeby polować trzeba mieć uprawnienia), ceny zaczynają się od 200zł, kończą na kilku tysiącach za cuda z carbonu. Na filmie akurat użyta jest kusza pneumatyczna (krótka, moc zależy od tego do jakiego ciśnienia ją napompujemy - tutaj akurat słabo napompowali, bo inaczej skończyłoby się gorzej niż na 5cm ranie ;) ). Tańsze i bardziej powszechne są kusze gumowe - tutaj moc zależy od długości i ilości oraz grubości zastosowanych gum.

nerusss

2016-04-25, 13:40
Wyjątkowy inteligent, osłonił twarz koszulką, bo przecież przez materiał strzała nie przejdzie.

michuwsm

2016-04-25, 13:57
h*j w dupe kamerzyscie.

KrisCFC

2016-04-25, 15:40
nerusss napisał/a:

Wyjątkowy inteligent, osłonił twarz koszulką, bo przecież przez materiał strzała nie przejdzie.



Szkoda, że w jajka mu nie trafili...

DużyKutas

2016-04-25, 16:14
Mi to bardziej wygląda jakby wsadzili jakąś szaszłykową wykałaczkę do lufy wiatrówki gazowej. No ale skoro to kusza...

pi...........ja

2016-04-25, 16:21
Ta broń to pneumatyczny harpun stosowania podwodnego, nie wiadomo dlaczego nazywany kuszą, jak tam łęczyska ani cięciwy nie ma. Może następny film będzie z kuszą i ocenimy, jak głęboko wbił się bełt w drzewo za idiotą.

khrystall

2016-04-25, 16:29
Eksperci. Co by się stało jakby dostał w pępek?

TheAndyboy888

2016-04-25, 17:01
lilifuna napisał/a:



Tak się składa, że sam jestem ekspertem - trafiłem na ten film przeglądając inne filmy o kuszach do łowiectwa podwodnego. Są w 100% legalne (ale, żeby polować trzeba mieć uprawnienia), ceny zaczynają się od 200zł, kończą na kilku tysiącach za cuda z carbonu. Na filmie akurat użyta jest kusza pneumatyczna (krótka, moc zależy od tego do jakiego ciśnienia ją napompujemy - tutaj akurat słabo napompowali, bo inaczej skończyłoby się gorzej niż na 5cm ranie ;) ). Tańsze i bardziej powszechne są kusze gumowe - tutaj moc zależy od długości i ilości oraz grubości zastosowanych gum.



Nie jestem w 100% pewien, ale czy na posiadanie jakiejkolwiek kuszy w Polsce nie trzeba mieć zezwolenia, które pozyskuje się poprzez zdanie egzaminu państwowego? Kiedyś o uszy mi się obiło, że jakiś facet u mnie w okolicy sam sobie skonstruował takie coś i został podj***ny przez życzliwego sąsiada, przez co miał problemy z prawem i musiał błąkać się po sądach.

Balas

2016-04-25, 17:17
Czego się dziś nie robi żeby się klatą pochwalić.

skybluemonkee

2016-04-25, 17:17
patyk do szaszłyków jest w opisie i wiatrówka..... Bełt.... skisłem