18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Facet jest jak serce

TT4 • 2018-08-26, 17:43
...jak bije tzn. że jest w porządku.


Bogusław.Linda.

2018-08-26, 20:06
co ona w ogóle robi tak daleko od kuchni!! nie wygląda mi na to żeby była po zakupy na obiad!!
piwo dla tego pana

Daniel01

2018-08-26, 20:25
kolo górą..................

Tryper

2018-08-26, 20:25
Gdy ci dzionek słabo mija, to pie**olnij babe w ryja.

Salieri16000

2018-08-26, 20:43
Coś mi się wydaje, że znokautowaną wcześniej próbowała okraść lub okradła ta k***a... Brawo dla kolesia za prawidłową reakcję, a zarazem szkoda, że niewiele osób zainteresowało się zdarzeniem!

czakalakax

2018-08-26, 22:33
nic nie usprawiedliwi faceta który podnosi rękę na kobietę. Widzę, że coraz więcej tutaj damskich bokserów niż sadoli ..

T3RMINATOR

2018-08-26, 22:34
Jeśli dostała w ryj pięścią to na pewno nie za darmo.

AN...........or

2018-08-26, 22:38
już rycerzyk od razu podleciał, żeby go wszyscy w dupę tam zr*chali

Heydash

2018-08-26, 22:50
a ten w różowej to jakiś pedał jest!

r061071

2018-08-26, 23:08
up to fan Palermo calcio


Nagar1

2018-08-27, 08:46
Większość sadoli takich jest, a ja jestem jak ten cygan w rożnowej koszulce.

Maja83

2018-08-27, 09:03
Polacy w Angli? Wkurzeni bo zasiłek jeszcze nie przyszedł i na puwko brakło.

~Velture

2018-08-27, 09:58
Cytat:

nic nie usprawiedliwi faceta który podnosi rękę na kobietę. Widzę, że coraz więcej tutaj damskich bokserów niż sadoli ..


Jebnij się w kolano bo na głowę już za późno.

Nic nie usprawiedliwia jeśli bez powodu facet pierwszy podnosi rękę na kobietę. Zgadzam się.
W momencie kiedy kobieta coś odpie**ala (np. złodziejka, kieszonkowiec itp.) albo kiedy baba rzuca się z łapskami i bije faceta to dokładnie w tej chwili traci swój immunitet i powinna być traktowana jak człowiek i dostać wpie**ol.

Jakby mi jakaś obca baba podleciała do mnie z łapami bo się o coś kłócimy to by dostała w pysk z otwartej na otrzeźwienie a przy próbie kontynuacji potraktowałbym ją jakby miała ku*asa między nogami i tyle.

Oczywiście są wyjątki jak ci twoja baba leci dać w pysk za coś co odj***łeś to tylko człowiek się zasłania, wiadomo.

roslina_doniczkowa

2018-08-27, 22:01
Strach pomyśleć co by było jakby nie bił.

czakalakax napisał/a:

nic nie usprawiedliwi faceta który podnosi rękę na kobietę. Widzę, że coraz więcej tutaj damskich bokserów niż sadoli ..



Nie przesadzajmy. Mamy trochę inne czasy. Kobiety, chociaż z biologicznego punktu widzenia słabsze, mają dostęp do wszelkiej maści siłowni, klubów sportowych i innych obiektów, dzięki którym mogą nabrać fizycznej tężyzny. Co więcej, wiele młodych, jak i starszych kobiet z tych obiektów korzysta, budując zarówno piękne ciało jak i bądź co bądź tężyznę fizyczną.

Nie jestem feministką, ale nie jestem też za biciem kobiet na prawo i lewo. Sama jestem wątłej postury i ręce mam jak ciasto na pierogi. Jednak jeśli kobieta dopuszcza się kradzieży lub przemocy to dlaczego ma być traktowana inaczej niż mężczyzna. To nie XX< wiek, by się dalej oszukiwać, że kobieta zawsze jest tą delikatną, cnotliwą istotą, która nie dość, że nie umie się bronić to do tego nie wie co robi. A jeśli nawet wie co robi to trzeba jej wybaczyć, bo jest głupiutka.

To tak abstrah*jąc od filmu.

Czarna śmierć, nie mogę już edytować, ale chodziło mi o XX> ...

DoubleBorger

2018-08-28, 15:11
Nie wiem, niektórzy potrafią jebnąć w taki punkt, że człowiek niczym po pstryknięciu przyciskiem on/off wyłacza się i resetuje długi czas, wspaniałe umiejętności :roll: