18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

FaceApp

freaky • 2019-10-05, 11:30
Młoda, piękna, utalentowana i dziś mija piąta rocznica jej śmierci. Za pomocą aplikacji sprawdziliśmy jak mogłaby dziś wyglądać wschodząca gwiazda polskiego show-biznesu.

spoiler


Pamiętamy [*]

Mors_Nigra

2019-10-05, 16:08
Szpetna była zawsze jak cholera, nigdy nie rozumiałem jej fenomenu. Wyglądała jak nastolatek z lekkim wąsem, tylko ciałko miała niezłe. Do tego wk***iający głos i kompletne zero talentu aktorskiego. Oczywiście, nic nie mam do niej jako osoby, piszę o produkcie, o celebrytce.

DzidaZawodnik napisał/a:

Poglady polityczne definiuja kim jestes.



Powiedz jakie ty masz, jako, że wygląda na to, że jesteś smieciem, chciałby stać od nich z daaaleka. Tak jak i od wspomnianego przez ciebie lewactwa skądinąd.

Salieri16000 napisał/a:

"niekorzystne" komentarze są szybciutko usuwane- k***a, ale żenada i dziecinada!



Jak dodajesz komentarz z głównej, to coś się popsuło jakiś czas temu i potrafi nie wejść. Trzeba otwierać temat w nowej karcie albo wchodzić w niego i tam dodać kom. Albo kopiować swój kom przed publikacją z głównej, dodawać i patrzeć czy poszło. Jak nie, to ctrl+v i jeszcze raz... Albo piszecie coś niezgodnego z regulaminem. Tak czy inaczej, nikt wam niczego bez powiadomienia/powodu nie kasuje. (ras na ruski rok coś bez powodu może skasuje moderator któremu cieknie z fiuta okres)

Ciekawy_Zycia napisał/a:

mam nadzieję, że do jej rodziny to dotrze!?



Taki z ciebie dobry człowiek, że chcesz jej rodzinę krzywdzić edgy memami? Tfu! Co za łajno tu wybiło, powinien być ban dla takich płaczków, trzeba oczyścić sadola z takich parobków!

Centurionero napisał/a:

Anna Dymna też była dobra spawara



Dymana była dobra, może i najlepsza... szkoda, że się spasła. To zawsze smutek jak baba się spasie :(

freaky

2019-10-05, 16:14
Ciekawy_Zycia napisał/a:

mam nadzieję, że do jej rodziny to dotrze!?



O ty sadolu!

olas

2019-10-05, 16:30
Chamskie fest taki właśnie jest sadol.

Lizodup

2019-10-05, 16:51
dobra wstawka, leci piwko bo fajna sucz

mazga50

2019-10-05, 16:55
Miało być "jak by wyglądała", a nie "jak wygląda".

ARock

2019-10-05, 17:30
no to macie jak juz tak chcecie
















Belweder

2019-10-05, 17:37
UkrytaPodNickiem napisał/a:

Nie była nigdy wybitną aktorką była po prostu ładna i grała role w popularnych filmach/serialach.



Dobrze, że jest tu ktoś trzeźwo myślący. Nie rozumie czemu jest przeświadczenie, że była nie wiadomo jaką aktorką. Grała głównie w jakiś prymitywnych serialach typu "złotopolscy" albo "daleko od noszy". Pokazała dupę w Playboyu i innych słabych filmach i to jej główne osiągnięcia. Jej dzieci sobie na starość mamę pooglądają z tęsknotą w rodzinnym gronie pewnie w HD. Zastanawia mnie, gdyby była brzydka i grała w tych samych filmach, czy dalej by był taki szał na to, jaką to wybitną aktorką i wspaniałą osobą była. Bo wydaje mi się, że wtedy by każdy miał zupełnie wyj***ne. Szkoda, że umarła ale robienie z niej gwiazdy kina to raczej trochę przesada ;-)

TB303

2019-10-05, 18:15
@ARock
Niech Cię święty "Walęty" pobłogosławi :krejzi:

edmund

2019-10-05, 18:22
Ania kiepskie cycki miała,
ale piwko na grób,
za jej kryształową duszyczkę i ciepło które dawała

Coffey

2019-10-05, 18:37
UkrytaPodNickiem napisał/a:

Nie była nigdy wybitną aktorką była po prostu ładna i grała role w popularnych filmach/serialach.


I już nie będzie ☺

ellsworth

2019-10-05, 18:44
DzidaZawodnik napisał/a:

Poglady polityczne definiuja kim jestes.


Co ty pie**olisz? Jest dokładnie odwrotnie.

SupremeLeader

2019-10-05, 18:47
ellsworth napisał/a:

Co ty pie**olisz? Jest dokładnie odwrotnie.



.setsej mik ajuinifed enzcytilop ydalgoP -coś w tym jest.

niemamskarpet.

2019-10-05, 19:13
cudowna była, ale i tak nie dla Was pospólstwo, możecie sobie powalić konia ewentualnie do jej starych zdjęć bo jej już nie ma, zżarły ją robaki a z jej smakowitej c**y został tylko smród i robale a z czasem nawet to przeminie

McQurwa

2019-10-05, 19:30
niemamskarpet. napisał/a:

cudowna była, ale i tak nie dla Was pospólstwo, możecie sobie powalić konia ewentualnie do jej starych zdjęć bo jej już nie ma, zżarły ją robaki a z jej smakowitej c**y został tylko smród i robale a z czasem nawet to przeminie


Co to jest? Apel do nekrofilów