18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

sothis

2023-01-10, 11:40
Ty nam próbujesz robić testy nastawienia życiowego, czy co?
Zaraz ktoś się wzburzy, że gówno wrzucasz, inny przypie**oli do wzburzonego, ktoś rzuci żartem równie suchym jak Twoja wstawka....a Ty pewnie notatki robisz, co?

Halman

2023-01-10, 11:44
sothis napisał/a:

a Ty pewnie notatki robisz, co?



ujmę to tak; szkoda strzępić ryja...

sothis

2023-01-10, 11:54
Halman napisał/a:

ujmę to tak; szkoda strzępić ryja...



I teraz nie wiem, czy trafisz na liście do kategorii 'wzburzony' czy 'wyemancypowany', chyba że jeszcze 'kryptowzburzony'?

Halman

2023-01-10, 11:58
sothis napisał/a:

I teraz nie wiem, czy trafisz na liście do kategorii 'wzburzony' czy 'wyemancypowany', chyba że jeszcze 'kryptowzburzony'?


zdegustowany tym schematem:

1. znajdź jakąkolwiek grafikę
2. dodaj jakiś pseudomądry tekst
3. licz na oklaski stada baranów...

przykład;

sothis

2023-01-10, 12:03
Zawsze można przepuścić przez umysł kilka lepszych książek o marketingu i psychologii a później wznieść inżynierię socjalną na nowy poziom.
I dzięki obserwacjom pozwalającym idealnie profilować odbiorcę, zastosowaniu całego bagażu zagrywek marketingowych z powyższej przedstawionego przez Ciebie schematu zrobić prawdziwa sztukę :mrgreen:

Daqesii

2023-01-10, 12:09
sothis napisał/a:

Ty nam próbujesz robić testy nastawienia życiowego, czy co?
Zaraz ktoś się wzburzy, że gówno wrzucasz, inny przypie**oli do wzburzonego, ktoś rzuci żartem równie suchym jak Twoja wstawka....a Ty pewnie notatki robisz, co?



Oj chyba z grubą świnią mamy do czynienia

:roll:

dżonyłojlker

2023-01-10, 12:13
Zapleśniałe tłuste grzyby już się zlatują :szydera:

Kriski

2023-01-10, 12:37
HenrykS. napisał/a:

Zapleśniałe tłuste grzyby już się zlatują



Ciągnie swój do swego.

Leatherface

2023-01-10, 12:52
W sumie lepiej jak jakaś świnia będzie żarła ile wlezie i zdechnie szybko, niż jak bedzię żarła umiarkowanie dużo i dłużej trzeba będzie jej widokiem oczy kalać.

pazuzu

2023-01-10, 13:21
Ja rozumiem że nie każdy musi wyglądać jak Adonis i Afrodyta, rozumiem że ktoś prywatnie umieszcza swoje fotki z wakacji na instagram czy fejsa gdzie nie ma idelanej figury. Ale k***a jak ktoś jest celebrytą influnecerem czy innym gównem i faktycznie masz wpływ na inne osoby to nie pokazuj swojego spasionej dupy wmawiając że to jest ok bo k***a nie jest. Otyłość jest chorobą i promowanie choroby jako czegoś normalnego i fajnego jest zj***ne i powinno być zakazane

Leatherface

2023-01-10, 13:57
pazuzu napisał/a:

Otyłość jest chorobą i promowanie choroby jako czegoś normalnego i fajnego jest zj***ne i powinno być zakazane



Witamy w lewackim świecie "pozytywnie" sp***olonych.

mazga50

2023-01-10, 14:26
Jak ma kolorowe włosy, lewackie poglądy, wychwala elgebety i beelemy to niech zdycha. Mózg i tak dawno tam obumarł.

darayavahus

2023-01-10, 18:44
Grube w leginsach. To dopiero k***a nóż w oczodoły.

smc

2023-01-11, 00:34
60/90/60 idealna figura.