18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ewakuacja

goniesuki.nastojaka • 2017-09-26, 02:42
Rosja,Yekaterinburg.
Ewakuacja podczas pożaru, 7 piętro.
Dziecko ok, ale pani to już trochę za ciężka.




BenderXXX

2017-09-26, 07:22
Tak na prawde to wina tego kolesia. Spokojnie rozchuśtała by się i wskoczyła. Ale jak ją pociągnął za nogi to było oczywiste, że reszta tułowia poleci w drugą strone...

C0...........BO

2017-09-26, 07:47
dobrze że na dole zabezpieczali całą akcję dmuchanym materacem czy kocem... bezpieczeństwo ponad wszystko... a tak ogólnie to ch*j mnie strzela jak widzę takiego nieudacznika... już chyba by lepiej było gdyby sama skoczyła i połamała obie nogi....

nowynick

2017-09-26, 08:28
C0C0JAMBO napisał/a:

dobrze że na dole zabezpieczali całą akcję dmuchanym materacem czy kocem... bezpieczeństwo ponad wszystko... a tak ogólnie to ch*j mnie strzela jak widzę takiego nieudacznika... już chyba by lepiej było gdyby sama skoczyła i połamała obie nogi....



A wpadłeś na to, że strażacy nie zdążyli dojechać? Obie nogi? Z tej wysokości? Może nie niemożliwe ale mało realne żeby tak małe obrażenia odniosła z tej wysokości...

KlinikaAborcyjna

2017-09-26, 08:56
nowynick napisał/a:



Obie nogi? Z tej wysokości? Może nie niemożliwe ale mało realne żeby tak małe obrażenia odniosła z tej wysokości...



smalec w jej ciele zamortyzował upadek :kawa:

Wiewór

2017-09-26, 09:50
Jakby ją złapał oburącz dookoła pasa to by co z tego było ale nie wymagajmy od kacapów myślenia...

anatomopatolog

2017-09-26, 10:42
Sami k***a znawcy.... Fakt, że "akcję" przeprowadzono na odpie**ol, ale w takich sytuacjach nie każdy potrafi się opanować i wybrać najbardziej odpowiednia opcję. Tak jak z policjantem, który postrzeli napastnika, on ma na decyzję, często ułamki sekund, a sądy rozpatrują to miesiącami.

mygyry

2017-09-26, 13:04
Kurde przykre, samobójców to mam w dupie a tu matka uratowała dzieciaka i sama też chciała przeżyć, szkoda jej.

qhash

2017-09-26, 14:00
już k***a widzę, jak wszyscy eksperci siedzący przed kompem w takiej sytuacji zakładają pelerynę supermena i wszystkich ratują

KlinikaAborcyjna

2017-09-26, 14:24
qhash napisał/a:

już k***a widzę, jak wszyscy eksperci siedzący przed kompem w takiej sytuacji zakładają pelerynę supermena i wszystkich ratują



Jakbym założył pelerynę supermena to kiedy miałbym niby pisać posty na sadolu? myśli kolega trochę? :kawa:

qhash

2017-09-26, 14:29
KlinikaAborcyjna napisał/a:



Jakbym założył pelerynę supermena to kiedy miałbym niby pisać posty na sadolu? myśli kolega trochę? :kawa:



użytkownik sadola potrafi pogodzić te dwie rzeczy :)

skin88

2017-09-26, 14:57
Biedna kobieta

Pitok

2017-09-26, 15:47
Tam powinno być ze 2 chłopa, to bez problemu by ją za nogi złapali i utrzymali.

mygyry

2017-09-26, 16:01
Cytat:

Tam powinno być ze 2 chłopa, to bez problemu by ją za nogi złapali i utrzymali.


Albo 4 feministki (teraz to na topie)