topic

gustav665

2018-02-17, 03:11
ktoś się nie mógł doczekać na drugi sezon 13 reasons why

S.T.U_Cummins

2018-02-17, 08:45
Ta a pamiętacie z podstawówki szkolenia w razie ewakuacji szkoły? Szkoła w ogniu, któraś klasa prawie cała się spaliła i bohatersko woźna 3 razy dzwonkiem czy jakoś tak...! Wszyscy zostawiamy swoje rzeczy. Wychodzimy na parterze do zadymionego korytarza-ch*j po co przez okno jeszcze się pozabijają. Tam nauczycielka z szmatką na ustach musi nas spokojnie przeliczyć I to 2 razy czy wszyscy wyliśmy z klasy bo po ch*j wsadzać łep do pomieszczenia czy kogoś tam nie ma. Jeden za drugim by nie zgubić w kłębach dymu tego przed tobą. I na dworze jeszcze raz liczenie. Czy może ktoś do ubikacji nie poszedł bo w tym dymie źle się poczuł. :)

Ve...........ek

2018-02-17, 09:01
Właśnie ktoś pozabijał nam kolegów ze szkoły, leży trup obok mnie i wszyscy płaczą... hmmm... chyba najlepiej jak wyjmę komórkę i zacznę nagrywać a potem na fejsika wrzucę i dostanę dużo lajków. :amused:

garota

2018-02-17, 10:59
@up

Raczej sprzedam do mediów za duże pieniądze.

V.A.L.A.K

2018-02-17, 12:37
Przecież tam typ od 7 sekundy konia wali...

maddog77

2018-02-17, 13:00
Zj***ne p*zdy poprawiające sobie kudły i obczajające w smartfonie tweety....j***ne zombie.

Bizior4

2018-02-17, 13:00
O i mamy krypto nekro :D koles się po fujarze glaska na widok trupa, :D

hitOnnz

2018-02-17, 13:46
ktos wie co sie tam odiwaniło?

Aleksandras

2018-02-17, 14:21
@up Ty w Afryce mieszkasz? Strzelanina w szkole na Florydzie.

black88

2018-02-17, 15:29
emocje jak na grzybach :D

ellsworth

2018-02-17, 20:46
S.T.U_Cummins napisał/a:

Ta a pamiętacie z podstawówki szkolenia w razie ewakuacji szkoły? Szkoła w ogniu, któraś klasa prawie cała się spaliła i bohatersko woźna 3 razy dzwonkiem czy jakoś tak...! Wszyscy zostawiamy swoje rzeczy. Wychodzimy na parterze do zadymionego korytarza-ch*j po co przez okno jeszcze się pozabijają. Tam nauczycielka z szmatką na ustach musi nas spokojnie przeliczyć I to 2 razy czy wszyscy wyliśmy z klasy bo po ch*j wsadzać łep do pomieszczenia czy kogoś tam nie ma. Jeden za drugim by nie zgubić w kłębach dymu tego przed tobą. I na dworze jeszcze raz liczenie. Czy może ktoś do ubikacji nie poszedł bo w tym dymie źle się poczuł. :)

Akurat ja przeżyłem w podstawówce, końcówka lat 90, prawdziwą ewakuację szkoły z powodu telefonu o bombie. Wyglądało to tak, ze siedzimy na lekcji, przez radiowęzeł dochodzi komunikat "Wszyscy nauczyciele w sektorze A proszeni są o natychmiastowe udanie się do sekretariatu" (szkoła podzielona była na sektory A-D). Od razu było wiadomo ze cos jest nie tak, bo nigdy takiego komunikatu nie słyszeliśmy. Po kilku minutach to samo odnośnie sektora B. Po kolejnych kilku odnośnie sektora C, no to nasza nauczycielka geografii poszła. Wraca po chwili i mówi nam żebyśmy się spakowali, opuszczamy szkołę. Na korytarzach złączyliśmy się z klasami z innych sal, gdzieniegdzie widać było przemykających policjantów i strażaków. Zeszliśmy do szatni w podziemiu, gdzie kotłowała się już niemal cała szkoła (szkoła na ponad 1000 uczniów, stara dobra 8 klasowa podstawówka okresu wyżu demograficznego) i całe mnóstwo policji, straży, owczarków niemieckich obwąch*jących każdy kąt. W międzyczacie ktoś już zdążył komuś przekazać, tan dalej i dalej, że to bomba w szkole jest, ale wielkiej paniki nie było. Raczej robienie sobei jaj w stylu szarpało się kolegę i mówiło do niego ze śmiechem "Tylko nie panikuj! Słyszysz?? Tylko nie panikuuuj!". Jak to dzieciaki. :-) Ubraliśmy się i wyprowadzono wszystkich na boisko szkolne. Wokół stało mnóstwo radiowozów, karetek itp. Potrzymali nas na tym boisku z pół godziny i kazali rozejść się do domu. Tyle! Szkoła w powietrze nie wyleciała. Poszukiwania trwały do końca dnia. Bomby nie znaleziono. Dowcipnisia, który dzwonił też nie, choć chodziła plotka że był to jakiś uczeń który bardzo nie chciał pisać tego dnia sprawdzianu.

Cloverface

2018-02-17, 21:31
Velture napisał/a:

Właśnie ktoś pozabijał nam kolegów ze szkoły, leży trup obok mnie i wszyscy płaczą... hmmm... chyba najlepiej jak wyjmę komórkę i zacznę nagrywać a potem na fejsika wrzucę i dostanę dużo lajków. :amused:

Powiedz mi jedno czy mimo to, że to Twoi znajomi, to nie chciał byś jako sadol nagrać tego skoro możesz? Po za tym ja widzę na podłodze podejrzaną etnicznie - pewnie go to ucieszyło :samoboj: