topic

Eurowizja - festiwal spierdolenia umysłowego

~Angel • 2019-01-28, 14:15
Oto reprezentant Francji na tegorocznym konkursie sp***olenia umysłowego.
Czyli już wiadomo kto wygra :lol:Cytat:

Bilal Hassani będzie reprezentować Francję na Eurowizji 2019, która odbędzie się w Izraelu. W sobotę artysta wygrał w wielkim stylu francuskie preselekcje z piosenką „Roi” (tłum. „Król”). Choć nie zrobił ogromnego wrażenia na jurorach, jego zwycięstwa zdecydowanie chcieli widzowie, przyznając mu mnóstwo głosów za pomocą sms-ów. Francuz wygrał całe eliminacje z przewagą aż 44 punktów nad drugą uczestniczką.

Mimo że do Konkursu Piosenki Eurowizji 2019 pozostało jeszcze kilka miesięcy, 19-letni uczestnik już wywołuje niemałe kontrowersje swoją osobą. Wszystko przez swój kontrowersyjny wygląd.

Francuz zaczyna być porównywany do Conchity Wurst, zwyciężczyni Eurowizji 2014, której wizerunek był szeroko komentowany w światowych mediach. Bilal Hassani, wielki fan drag queen z Austrii, także stawia na wyrazisty wizerunek. Mocny makijaż, długie włosy, szokujące kreacje.

We Francji 19-latek słynie ze swojego zaangażowania na rzecz środowiska homoseksualnego. Uczestnik Eurowizji 2019 nie tylko śpiewa, ale również prowadzi swój własny kanał w serwisie YouTube, gdzie opowiada wprost o swojej orientacji i porusza tematy związane ze społecznością LGBT. Głośno też mówi o problemie hejtu w internecie. Niejednokrotnie wyznawał, że doświadcza homofobii i rasizmu. Ma też korzenie marokańskie.

Bilal Hassani zdobył popularność jako uczestnik francuskiego „The Voice Kids” w 2015 roku. Na castingu zachwycił jurorów swoim wykonaniem zwycięskiego eurowizyjnego utworu „Rise Like a Phoenix” z repertuaru Conchity Wurst. Chłopak dotarł do etapu Bitew.


Źródło: https://www.radiozet.pl/Muzyka/Eurowizja-2019-Bilal-Hassani-z-Francji-porownuja-go-do-Conchity-Wurst-zdjecia~Bambi~

2019-01-30, 07:58
tip.top napisał/a:

Bardziej w stylu plebiscytu na kobietę 100-lecia zorganizowanego przez Gazetę WyborcząSkłodowska bo najbardziej promieniała ze wszystkich, a Grodzka bo miała największego kutona :amused:

TB303

2019-01-30, 14:36
Bambi~ napisał/a:

a Grodzka bo miała największego kutona


Nie ma, k***a, żadnej "Grodzkiej". To... Jest... GRODZKI! Czy jak kto woli - Krzysztof Bęgowski.

Alois

2019-01-30, 23:34
Niech to gówno zaśpiewa w izraelu i niech już tam na stałe zostanie, zabawiać żydostwo j***ne
bezjaj

2019-02-01, 14:37
Panowie...jako kobieta i to nie z tych sp***olonych feminazistek, pytam jak żyć w dzisiejszym Świecie??? Zdajecie sobie sprawę, że nas (normalnych mężczyzn i normalne kobiety) za niedługo będą zaganiać pod " gazowy prysznic" ... W sumie to może i lepiej...zostanie nam oszczędzone patrzenie na to całe sp***olenie :-/

~tip.top

2019-02-01, 16:53
bezjaj napisał/a:

Zdajecie sobie sprawę, że nas (normalnych mężczyzn i normalne kobiety) za niedługo będą zaganiać pod " gazowy prysznic"


Najpierw będą rezerwaty ;)

~Velture

2019-02-02, 10:41
bezjaj napisał/a:

Panowie...jako kobieta i to nie z tych sp***olonych feminazistek, pytam jak żyć w dzisiejszym Świecie??? Zdajecie sobie sprawę, że nas (normalnych mężczyzn i normalne kobiety) za niedługo będą zaganiać pod " gazowy prysznic" ... W sumie to może i lepiej...zostanie nam oszczędzone patrzenie na to całe sp***olenieAż tak źle nie będzie. Przecież te wszystkie choroby psychiczne potrzebują normalnych hetero aby płodzili dzieci z których wyrastają identyfikujący się jako niebinarne transgenderowe obudowy do telefonów komórkowych :amused:

Kałasz

2019-02-09, 19:54
pijus58 napisał/a:

Nawet fajna dupa z niegopaskudno, bo nie wiem do końca co to jest ale przypomina Lewandowska bez makijażu obżerająca się dietetycznymi pączusiami w tłusty czwartek więc raczej nie :gmoch: