18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eurowizja 2018

freaky • 2018-05-12, 21:24
Na znak protestu przeciwko seksizmowi i szowinizmowi, tegoroczny konkurs Eurowizji prowadzą wyłącznie kobiety w dodatku aż cztery!

Ciekawe, bo z reguły do tej samej roli wystarczyło zatrudnić dwóch facetów...

Karbit83

2018-05-12, 22:11
A ch*j w jakieś Eurowizje.

freaky

2018-05-13, 01:28
Karbit83 napisał/a:

A ch*j w jakieś Eurowizje.


Nie mów tak do mnie, "nie jestem twoją zabawką!" :krejzi:


-_..........._-

2018-05-13, 03:01
@up Po "Look at me, I'm a beautiful creature" wrzasnąłem na głos NIEEE i trzasnąłem klapą.

Pantilion

2018-05-13, 06:31
Ten gówniany konkurs Eurowizji jest co najmniej tak zj***ny jak rozwinięta zachodnia Europa. Już dawno nie liczy się kto jak śpiewa tylko j***na poprawność polityczna i równość dla Conchit i innych zjebów. Jako dumny naród powinniśmy mieć szczerze wyj***ne na to gówno, bo i tak jury woli zarośniętego transa niż fajne dupeczki czy gości, którzy potrafią coś zaśpiewać

edek.bajzel

2018-05-13, 08:31
nigdy tego gówna nie oglądałem, nawet jak neta nie było i też nie obejrzę, chyba że jakaś bomba tam jebnie wtedy obejrzę na Sadolu

kontownik

2018-05-13, 08:37
od kiedy w europie jest izrael?

bloodwar

2018-05-13, 08:39
@A od kiedy Australia jest w Europie? Nie zadawaj lewakom od organizacji Eurowizji zbyt trudnych pytań :)

Ghoscik8

2018-05-13, 08:50
Już widzę szanse izraela jeszcze z taką piosenką gdyby lewakowizja odbywała się na Bliskim Wschodzie. Swoją drogą np. w takich eliminacjach do mundialu też grają w europejskich eliminacjach, ciekawe dlaczego ?

freaky

2018-05-13, 09:18
@up.Masz rację, przecież Izrael to dziki kraj, mentalni talibowie. Na pocieszenie dodam, że od polskiego jury to monstrum, od którego słuchania wiedną uszy, a od oglądania dodatkowo więdnie ku*as, otrzymało 0 punktów. Ale co się dziwić, miejsce świni udającej kurę jest na arenie cyrku, a nie estradzie.

Dzisiaj

2018-05-13, 09:24
Mi się marzy sytuacja w której ogłaszana jest punktacja z Polski a prowadzący mówią :

- Tu jest Polska, nie Bruksela, tu się zboczeń nie popiera i dlatego maksymalną liczbę punktów przyznajemy pięknej piosenkarce z...

Prowadzący oczywiście straciłby robotę w TV ale by miał już coś zaklepanego gdzie indziej.

ho...........zo

2018-05-13, 09:32
To ktoś ogląda w ogóle ten festiwal sp***olenia?

vl...........00

2018-05-13, 09:37
Oglądałem sobie to, tak z przyzwyczajenia i powiem że z roku na rok, no k***a, nie jest lepiej. Od Francji była jakaś piosenka o dziecku urodzonym na łodzi "imigrantów". Włosi śpiewali że "nic nam nie możecie zrobić", odnośnie zamachów terrorystycznych z tych kilku lat. Może k***a jeszcze kredą sobie na chodniku pomalujcie. Jakbym był jakimś turbotalibem to bym parsknął. Na występie Irlandii jakaś para pedałów skakała i się obściskiwała, dobrze że nie pie**olnęli w ślinę bo chyba by mi żyłka poszła. Dla Austrii za to śpiewał jakiś bambus. k***a ludzie... Dobrze że od Polski ta locha nie dostała ani jednego punktu.
Ale była jedna spoko sytuacja. Podczas tego głosowania grał ten typek z Portugalii co wygrał. Nie wiem czy wiedział jak to zabrzmi, gdy mówił "Bringing some real music to eurovision". No w punkt. Słyszałem że lewak, ale przynajmniej to co tam tworzy to jest muzyka.

Żal dupę ściska, krótko mówiąc.