18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Eurowizja 2018

freaky • 2018-05-12, 21:24
Na znak protestu przeciwko seksizmowi i szowinizmowi, tegoroczny konkurs Eurowizji prowadzą wyłącznie kobiety w dodatku aż cztery!

Ciekawe, bo z reguły do tej samej roli wystarczyło zatrudnić dwóch facetów...

Ti...........ch

2018-05-13, 09:38
Co to jest w ogóle Eurowizja?

kosmerf

2018-05-13, 09:56
Tilg_die_Schmach napisał/a:

Co to jest w ogóle Eurowizja?

cytując wikipedie "Eurowizja - to festiwal zjebów i głąbów, którzy tylko udają, że potrafią śpiewać a żeby wygrać trzeba być mega zbokiem jak np konczita wurrt czyli baba z ch*jem lub chłop z cyckami jak kto woli(...)"

Volfodzio

2018-05-13, 09:58
E tam, pomyślcie o możliwościach. Za rok imprezka w Tel Awiwie albo jeszcze lepiej ... w Jerozolimie! To może być bombowy koncert!

SSmołki

2018-05-13, 11:17
pie**olona żydowska kreatura

bleblebator1

2018-05-13, 11:52
kontownik napisał/a:

od kiedy w europie jest izrael?


Żydzi nie znają pojęcia granice. Uważają, ze wszystko jest ich

hardowski

2018-05-13, 13:19
freaky napisał/a:


Nie mów tak do mnie, "nie jestem twoją zabawką!" :krejzi:



Dzięki, k***a, dzięki. Teraz muszę iść se chlasnąć oczy wybielaczem... :emo:

ellsworth

2018-05-13, 14:25
I pomyśleć, że był czas gdy Eurowizję wygrał Lordi...

killua

2018-05-13, 17:46
Ghoscik8 napisał/a:

Już widzę szanse izraela jeszcze z taką piosenką gdyby lewakowizja odbywała się na Bliskim Wschodzie. Swoją drogą np. w takich eliminacjach do mundialu też grają w europejskich eliminacjach, ciekawe dlaczego ?



Bo mecze w Azji z państwami Bliskowschodnimi były by zbyt bombowe i ktoś mógłby ich wysadzić z siodła :) pewnie to samo z EuroWizją

edek.bajzel

2018-05-13, 19:09
kontownik napisał/a:

od kiedy w europie jest izrael?


nie wiem od kiedy w Europie, ale w Polsce od co najmniej szesnastego wieku, a
od wtedy już nasza ojczyzna zaczęła podupadać,
skorumpowania, lichwiarstwo, sprzedawczyki, układy, złodziejstwo, pedały u władzy,
ciekawe czy mówi wam to coś......

Belweder

2018-05-13, 23:00
Dzisiaj napisał/a:

Mi się marzy sytuacja w której ogłaszana jest punktacja z Polski a prowadzący mówią :

- Tu jest Polska, nie Bruksela, tu się zboczeń nie popiera i dlatego maksymalną liczbę punktów przyznajemy pięknej piosenkarce z...

Prowadzący oczywiście straciłby robotę w TV ale by miał już coś zaklepanego gdzie indziej.



Do "pięknych" jest raczej inny konkurs jak np wybory miss. Takie zj***ne myślenie jak Twoje, na zasadzie glosowania na "dupy" lub też na sąsiadów zj***ło eurowizję i nie ma sensu jej oglądać.

ellsworth

2018-05-14, 06:09
edek.bajzel napisał/a:


nie wiem od kiedy w Europie, ale w Polsce od co najmniej szesnastego wieku, a
od wtedy już nasza ojczyzna zaczęła podupadać,
skorumpowania, lichwiarstwo, sprzedawczyki, układy, złodziejstwo, pedały u władzy,
ciekawe czy mówi wam to coś......


Ale pieprzysz. Żydzi byli w Polsce od średniowiecza. I to akurat całkowita marginalizacja mieszczaństwa (w tym Żydów, którzy żyli niemal wyłącznie w miastach i stanowili ich istotny element) sprawiło, że Polska upadła, bo nigdy nie wytworzyła się w niej burżuazja, tylko do końca swych dni jechała na feudalnym rycerstwie.

LordVIP

2018-05-14, 08:14
Jak co roku, zamiast oglądać jewrowizję wolałem obserwować przelatujące chmury. Mam nadzieję, że w ramach swojej lewackiej poprawności za rok wpuszczą tam arabów, którzy dopiero im pokażą jak się rozerwać

Wiewór

2018-05-14, 09:30
Jakbym był prezenterem na EV to bym odj***ł fatty bombę na widok lochy z Israela. :amused:

Pyro25

2018-05-14, 10:31
Pantilion napisał/a:

Ten gówniany konkurs Eurowizji jest co najmniej tak zj***ny jak rozwinięta zachodnia Europa. Już dawno nie liczy się kto jak śpiewa tylko j***na poprawność polityczna i równość dla Conchit i innych zjebów. Jako dumny naród powinniśmy mieć szczerze wyj***ne na to gówno, bo i tak jury woli zarośniętego transa niż fajne dupeczki czy gości, którzy potrafią coś zaśpiewać



Cudem jest że w 2015 wygrał Mans Zelmerlow z piosenką, która faktycznie jest dobra. Ale co do reszty to zgadzam się z tobą.