18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Europejczycy

Ra...........hi • 2017-05-30, 12:35
Bycie nowoczesnym, postępowym Europejczykiem w dzisiejszych czasach wcale nie jest łatwe.

Spóźniasz się do pracy bo stoisz w korku:
"Przepraszam szefie, znowu zamachowiec samobójca na autostradzie."

W drodze do domu chcesz zrobić zakupy w supermarkecie:
Jakiś ch*j wysadził się przy stoisku z wieprzowiną.

Czekasz pod domem godzinę, zanim zeskrobią innego z twojej klatki.

Nie możesz spać, bo sąsiedzi krzyczeli mordowani przez ISIS.

I weź tu człowieku żyj. :plzdie:

100Burned

2017-05-30, 12:42
Zapomniałeś dodać- z żoną się nie pobzykam bo dziesięciu ją zgwałciło jak wracała z pracy i ma dosyć.

A wracała pieszo bo ktoś jej auto spalił.


nowynick

2017-05-30, 12:55
100Burned napisał/a:

Zapomniałeś dodać- z żoną się nie pobzykam bo dziesięciu ją zgwałciło jak wracała z pracy i ma dosyć.

A wracała pieszo bo ktoś jej auto spalił.



Sama pewnie dz**ka spaliła żeby mieć wymówkę czemu szła pieszo w mini przez muzułmańską dzielnicę ;)

SaveTheTrees

2017-05-30, 13:48
@upy
Błąd, nowoczesny postępowy Europejczyk nie ma żony, tylko męża.

C.Z.E.S.I.E.K

2017-05-30, 14:10
SaveTheTrees napisał/a:

Błąd, nowoczesny postępowy Europejczyk nie ma żony, tylko męża.


Czemu od razu męża... może to związek partnerski... z psem... martwym.

nowynick

2017-05-30, 14:53
:roll:

albo hit z Holandii rodem: lesbijki żyjące z gejami (około 4-5 osób), którzy adoptują dziecko - to ma nawet jakąś nazwę* nawet, ale dawno mi wyleciało.


*-nie sprawdzałem czy ta niderlandzkie określenie oznacza patologię, ale obawiam się że nie...

Novik

2017-05-31, 04:10
Ratoshi napisał/a:



I weź tu człowieku żyj. :plzdie:



To umżyj :3

SQRW3L_ponury

2017-05-31, 06:10
To po wała sie włóczysz po tych europejskich zadupiach - zwiedzaj/pracuj/żyj we wschodiniej Europie. Na Słowacji w Czechach, Polsce, Rumunii, Bułgarii czy na Węgrzech nikt nie wybucha, nie ma ciapaków i nie bedzie (bo nawet jakby chcieli ich tu wpie**olic na siłe to i tak zwieją na te zachodnie zadupia bo tu ich nikt nie chce a tam im te debile dają socjal). Nie kumam tego cyrku akurat u nas w kraju - problem mają angole niemce i francuziki bo witaja ich z usmiechem na głupich ryłach - ale strach Polaków przed bandą ciapackich brudasów to jakaś paranoja - no chyba że sami chcą emigrować i osiedlać sie w tych krajach jak ta para co ostatni miała rozrywkowy weekend w Manchesterze - ale to ich brocha i ryzyko - jakby siedzieli na dupie w ojczyznie to by żyli... a angole i zabojady mogą sobie robić u siebie co chcą - dokładnie tak jak my u nas.

Wiewór

2017-05-31, 11:14
SQRW3L_ponury napisał/a:

To po wała sie włóczysz po tych europejskich zadupiach - zwiedzaj/pracuj/żyj we wschodiniej Europie. Na Słowacji w Czechach, Polsce, Rumunii, Bułgarii czy na Węgrzech (...)


Zadupiach? ty byłeś we Francji, we Włoszech, w Grecji, w Austrii?????
ZADUPIE to masz k***a tutaj w tym szaro burym kraju. Jesteśmy pastwiskiem w porównaniu do zachodu.
Co chcesz zwiedzić w tych wschodnich krajach?
Całe Włochy i cała Francja to jeden wielki zabytek. W Polsce i innych republikach bananowych na wschodzie można zwiedzać tylko kościoły bo k***a nie ma tam nic do oglądania.
Na zachodzie przez setki lat ludzie bogacili się obrzydliwie przez co powstawały wspaniałe dzieła sztuki i architektura.
Ciemny polski lud bogacił tylko kościół przez co mamy tylko zabytkowe kościoły.
Świeckie atrakcje turystyczne Polski można policzyć na palcach jednej ręki...
ch*ja w życiu zobaczyłeś i pieprzysz głupoty.

sosikhehe

2017-05-31, 12:27
@Abraxus
Co ty pie**olisz? Skończ trolować. Cudze chwalicie swojego nie znacie.
Byłeś w Grecji?
No właśnie a ja znam kogoś kto był.
I widziałem te "zabytki" ogólnie to kupa kamieni z czasów imperium ale co z tego jeśli koczowali na nich ciapatcy imigranci niszcząc je i robiąc sobie tam wysypisko. Za kilka lat nie będzie tam czego zwiedzać, z resztą grecy to straszliwi lenie. Więc skończ pie**olić że naszemu krajowi brakuje zabytków architektury.
Chciałem sobie kiedyś zwiedzić paryż ale teraz mi się już odwidziało, Budapeszt, Praga są piękne.
Wolałbym zaryzykować wejście na Everest niż pojechać do paryża i być zamordowanym przez jakiegoś ciapaka.

Du...........77

2017-05-31, 13:10
Abraxus napisał/a:


Zadupiach? ty byłeś we Francji, we Włoszech, w Grecji, w Austrii?????
ZADUPIE to masz k***a tutaj w tym szaro burym kraju. Jesteśmy pastwiskiem w porównaniu do zachodu.
Co chcesz zwiedzić w tych wschodnich krajach?
Całe Włochy i cała Francja to jeden wielki zabytek. W Polsce i innych republikach bananowych na wschodzie można zwiedzać tylko kościoły bo k***a nie ma tam nic do oglądania.
Na zachodzie przez setki lat ludzie bogacili się obrzydliwie przez co powstawały wspaniałe dzieła sztuki i architektura.
Ciemny polski lud bogacił tylko kościół przez co mamy tylko zabytkowe kościoły.
Świeckie atrakcje turystyczne Polski można policzyć na palcach jednej ręki...
ch*ja w życiu zobaczyłeś i pieprzysz głupoty.


To jest strasznie przykre, ale prawdziwe. Mój ojciec jest historykiem sztuki więc od małego podróżowałem po zabytkach Francji, Włoch, Niemiec i całej Europy. W Polsce nie ma praktycznie nic w porównaniu do tych krajów wyżej. Włosi mają tego tyle, że w Padwie na renesansowych attykach potrafią sobie wywiesić pranie na sznurku, bo bycie codziennie otoczonym cudownymi zabytkami to dla nich coś zwyczajnego. Plac św. Marka nocą wgniata w ziemię tak bardzo, że aż skręca. Francja? Niezniszczone nigdy zabytki z każdego okresu, Luwr, Notre Dame i na każdym rogu Paryża perełka, o jakiej możemy co najwyżej pomarzyć. W Niemczech pierdyliard zabytków związanych ze świecką architekturą miejską bo mieli tam rozsądny i przedsiębiorczy protestantyzm a nie obłudny i żałosny katolicyzm.

CHAMnadCHAMAMI

2017-05-31, 14:32
Zasadnicze pytanie dla wielbicieli zabytków? Po h*j wam zabytki? Amerykanie nie mają żadnych a żyją spokojnie i dostatnio, to samo Kanadyjczycy, Australijczycy...... W Polsce nic się nie uchowało ponieważ byliśmy wiecznie polem bitwy..... Pokaż mi Europejski kraj który był tyle razy niszczony przez wojnę co Polska? Ja osobiście mam zabytki w głębokim poważaniu, bardziej przemawia za mną piękno natury i bezpieczeństwo.

Du...........77

2017-05-31, 14:43
CHAMnadCHAMAMI napisał/a:

Zasadnicze pytanie dla wielbicieli zabytków? Po h*j wam zabytki? Amerykanie nie mają żadnych a żyją spokojnie i dostatnio, to samo Kanadyjczycy, Australijczycy...... W Polsce nic się nie uchowało ponieważ byliśmy wiecznie polem bitwy..... Pokaż mi Europejski kraj który był tyle razy niszczony przez wojnę co Polska? Ja osobiście mam zabytki w głębokim poważaniu, bardziej przemawia za mną piękno natury i bezpieczeństwo.


No i gdzie to Twoje bezpieczeństwo, skoro chroni ten kraj 100k przeciętnie wyposażonego woja, sprzętu ni ma a jak jest to stanowczo za mało, a prawdziwie istotnego elementu, związanego z bezpieczeństwem - głowic jądrowych - nie ma wcale? Zabytki to tożsamość, pomniki kultury, pamiątki po pozycji i świetności danego narodu w minionych epokach. Potwierdzenie osiągnięć na wielu polach, nie tylko posiadania kupy kasy w danym momencie, ale np. rozwoju handlowego, naukowego i mecenatu nad artystami, architektami itp. Jakaś dynastia zyskiwała sobie poprzez wygrane wojny i sojusze, zawierane małżeństwa pozycję i poważanie w Europie? Budowano pałace, rezydencje, wypełniano sale dziełami sztuki i rzeźbami by to unaocznić w trakcie rozmów i negocjacji z innymi władcami bądź ich delegacjami. Stąd te durne zabytki są ważnym świadectwem tożsamości narodowej i poziomu jaki osiągnięto.

POW667

2017-05-31, 15:42
W Europie tak źle, codziennie się wysadzają, Francuzi i Niemcy walą do Polski drzwiami i oknami...

drSin

2017-05-31, 21:11
wchodzę ostatnio na Sadistic a tu pełno gównianej treści i dowcipów suchych jak próchno w wykonaniu jakiegoś Ratoshi
niech administracja coś z nim zrobi bo dosłownie wolę już iść na kwejka niż być świadkiem sp***olenia Sadistica w jego wykonaniu