18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Etyka

Piłsudski • 2016-02-17, 16:54
Syn pracujący u ojca - Żyda w sklepie pyta go:
- Tate, a co to jest etyka?
- Widzisz synu jakby ci to wytłumaczyć. Wyobraź sobie, że do sklepu przychodzi klient kupuje towar za 100 rubli, płaci banknotem 200 rublowym i przez przypadek zapomina zabrać wydaną mu resztę. Wtedy wchodzi w grę etyka: czy zabrać te pieniądze, czy podzielić się nimi ze wspólnikiem.

:hitler:

burkinafaso

2016-02-17, 18:09
mały żydek do żyda

- tato, co to jest kultura?

- kultura jest wtedy synku, gdy oszukasz kogoś tak, że się nie zorientuje i jeszcze nawet ci podziękuje.



- tato, czemu my żydzi nigdy się nie myjemy?

- bo widzisz synku, twój dziadek kiedyś poszedł pod prysznic i już nigdy więcej go nie zobaczyliśmy.

id...........an

2016-02-17, 19:02
Te żydowskie opowieści mają w sobie mądrość dzięki której żądzą światem

Hochsztapler

2016-02-17, 19:15
Dowc**y o żydkach są śmieszne do momentu przeczytania o ludziach z największym kapitałem. Potem jakoś tak bardziej wk***iają niż śmieszą...

burkinafaso

2016-02-17, 19:17
idźpan napisał/a:

Te żydowskie opowieści mają w sobie mądrość dzięki której żądzą* światem


Ogólnie nie jestem strażnikiem ortografii, ale jakoś akurat ta pomyłka zawsze bardzo mnie razi.

Pożądanie - żądza - pożądać czegoś

Rządzenie - rządzić - rządzą* światem

mygyry

2016-02-17, 19:18
Trze uważać, żeby jeszcze nie podj***li o niezapłacony podatek od darowizny

Kozioł.

2016-02-17, 19:21
Rzadza swiatem bo udalo im sie skolonizowac hamburgeryke gdyby nie to to by dalej popie**alali wielbami na pustynii i lali sie kijami z ciapakami. W europie nikt ich nie chcial ale znalezli azyl w hamburgeryce.

crackit

2016-02-17, 19:35
"tate" - co to za k***a twór gimbusiarzy?

burkinafaso

2016-02-17, 19:41
Kozioł. napisał/a:

Rzadza swiatem bo udalo im sie skolonizowac hamburgeryke gdyby nie to to by dalej popie**alali wielbami na pustynii i lali sie kijami z ciapakami. W europie nikt ich nie chcial ale znalezli azyl w hamburgeryce.


Załatwili im tanią benzynę i mcdonald na każdym rogu, więc kolonizacja przebiegła jak po maśle bez zbędnych pytań i sprzeciwów :D

Kozioł.

2016-02-17, 20:09
burkinafaso napisał/a:


Załatwili im tanią benzynę i mcdonald na każdym rogu, więc kolonizacja przebiegła jak po maśle bez zbędnych pytań i sprzeciwów :D

Nie wiem czy to ironia ale z ropa i stacjami benzynowymi to prawdapoczytaj na czym dorobil sie Rockefeller. Macka pwewnie tez zalozyl kolega w wierze.

id...........an

2016-02-17, 20:51
burkinafaso napisał/a:


Ogólnie nie jestem strażnikiem ortografii, ale jakoś akurat ta pomyłka zawsze bardzo mnie razi.

Pożądanie - żądza - pożądać czegoś

Rządzenie - rządzić - rządzą* światem



rozpędziłem się bo Żyd też na ż jak rządzić, masz piwko za czujność

shalan

2016-02-17, 23:18
@crackit
Dowc**y o żydkach są ci najwyraźniej obce?

skapyprawnik

2016-02-18, 08:57
Ech... stare to już tylko przerobione z wersji o prawnikach... ;)

A propos

Prawnicy to jedyni ludzie którzy powstają z seksu analnego ;)