18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pantilion

2018-10-08, 08:40
I to jest właśnie właściwe zachowanie funkcjonariuszy. Pomoc człowiekowi w potrzebie :brawo2:

nowynick

2018-10-08, 08:42
Peonów nie będę im pisał, ale ta służba w ostatnich latach mega na plus się zmieniła na plus. To już nie ci sami byli milicjanci z jakimś napompowanym ego jakich pewnie każdy jako nastolatek miał okazję spotkać w latach 90 i dwutysięcznych a wykształceni i obyci profesjonaliści. I uwierzcie że jako, że dorabiam handlując w weekendy po warszawskich parkach mam z policjantami do czynienia dość często ;) . A że patusy z Bytomia rodem z tatuażami CHWDP na czole zaczynają na start pyskować to czasem nerwy puszczą każdemu i pała idzie w tany...

Wiewór

2018-10-08, 09:39
k***a do jakich czasów to doszło w Polsce, że ludzie wzruszają się zwykła policyjną robotą, która jest po prostu standardem na zachodzie. U nas policja, która pomaga to takie wydarzenie, że tydzień o tym mówią we wszystkich wiadomościach.
Zazwyczaj tylko wszystkich wk***iają swoją bezradnością i złośliwością.

~Velture

2018-10-08, 10:16
A wszyscy sobie w samochodach myśleli co to za ku*as za policją się wpie**ala :krejzi:

Budrys2000

2018-10-08, 12:27
@up
jechał na awaryjnych chyba, więc co mądrzejsi pewnie się kapnęli, że coś jest na rzeczy

KrwawyEric

2018-10-08, 13:14
Wszystko dobrze, ale ta akcja na łuku w prawo na trzeciego z tirem typ nie pomyślał...policja się zmieściła, a TIR dalej jechał i ledwo się zmieścił, mogła być tragedia.

-chips-

2018-10-08, 14:59
I taką policję to ja szanuję.

Mo...........mi

2018-10-08, 15:40
Analaxus nie pie**ol, tak jakby ten "zachod" byl w czyms lepszy
Tam od lewackiej milicji dostalbys wpie**ol predzej niz u nas

blazej91

2018-10-08, 15:57
powinni dać dodatkowy czerwony sygnał, a w mediach nagłośnić sprawę, że jak Policja jedzie na niebieskim i czerwonym (kolumna), a za Policją jedzie jeden samochód cywilny to znaczy jakaś awaryjna sytuacja tego typu.

pawels2480

2018-10-08, 17:01
Brawooo panowie Policjanci!!!!!!

Perhydrol

2018-10-08, 18:10
Abraxus napisał/a:


Zazwyczaj tylko wszystkich wk***iają swoją bezradnością i złośliwością.


Częściowo się zgadzam, ale nierzadko ta bezradność jest spowodowana odgórnymi wymogami. Na przykład moja matka ma przepuklinę kręgosłupa i musiała zapie**alać na zastrzyki w weekend. Zapie**ala od lekarza do lekarza, a to brakuje pieczątki przychodni, a to lekarz nie wpisał daty zastrzyku itd. itd. Ci z góry srają na wszystkich a taki policjant jest na samym końcu łańcucha. Oczywiście nie mówię tu o zomowcach i innych parchach tylko o zwykłym człowieku który tak samo jak inni je i sra i nie lubi jak mu się utrudnia na każdym kroku.

TEERRAZ

2018-10-08, 20:20
A nie mogli po protu wziąć dzieciaka z matką do radiowozu i pogonić do szpitala? tam już kto pisał że z tą ciężarówką to prawie czołowka szła