18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Eric Nathaniel Thornton narkotyki sprzedawał

GeorgeHarvey1 • 2023-02-02, 21:11

Ale już nie będzie, bo nie żyje. Jacksonville, Florida

HermanVonSztolc

2023-02-02, 21:57
Gość zrozumiał że w usa nie opłaca się nie rzucać przy policji KNOJFA

Gość zrozumiał że w usa nie opłaca się nie rzucać przy policji knojfa

piter52

2023-02-02, 22:20
Kolejne ,,oficery" bez stopnia.

Siriuz

2023-02-02, 23:20
Jakoś trudno mi nie odnieść wrażenia, że celowo został zabity. Gość miał nóż, ale nie szedł w kierunku policjantów tylko uciekał. Mogli raczej bezpiecznie oddać parę strzałów w nogi. Może nie potrafią inaczej niż w środek masy?

Mago

2023-02-02, 23:40
Nie jest mi go jakoś specjalnie szkoda, ale dostał 5 kulek, jak już na ziemi leżał, więc policjant pewnie straci pracę.

sylwek198989

2023-02-02, 23:53
najpierw dziesięć kul a później: shoł mi jor hands xD zakuta policyjna pała nie domyślila się, że gosc mogl nie przezyc

konrad_w

2023-02-03, 08:36
sylwek198989 napisał/a:

najpierw dziesięć kul a później: shoł mi jor hands xD zakuta policyjna pała nie domyślila się, że gosc mogl nie przezyc



Trzymają się procedur

alucard321

2023-02-03, 08:55
konrad_w napisał/a:

Trzymają się procedur



Procedury to są dobre w programowaniu, a darcie ryja 10 razy do trupa to głupota. Jak azjata który sprawdzał puls ciału bez głowy.

Sztajfen

2023-02-03, 09:29
Siriuz napisał/a:

Jakoś trudno mi nie odnieść wrażenia, że celowo został zabity. Gość miał nóż, ale nie szedł w kierunku policjantów tylko uciekał. Mogli raczej bezpiecznie oddać parę strzałów w nogi. Może nie potrafią inaczej niż w środek masy?



W nogi się nie strzela bo dużo łatwiej trafić w tętnice. A po jej trafieniu pozostaje kilka sekunda zanim się wykrwawisz.

smc

2023-02-03, 09:42
Wcześniej zaatakował nożem, a to było tylko zwieńczenie całej akcji.


Rzuć nóż i pokaż ręce, nie? to masz zastrzyk z ołowiu. Dziękuję.

Siriuz

2023-02-03, 09:57
Sztajfen napisał/a:

W nogi się nie strzela bo dużo łatwiej trafić w tętnice. A po jej trafieniu pozostaje kilka sekunda zanim się wykrwawisz.



Na kończynę można założyć opaskę uciskową, a w torsie jest tuzin miejsc, które uśmiercą w kilka sekund i nic nie można na to zaradzić.

SantaMaria

2023-02-03, 10:49
Siriuz napisał/a:

Jakoś trudno mi nie odnieść wrażenia, że celowo został zabity. Gość miał nóż, ale nie szedł w kierunku policjantów tylko uciekał. Mogli raczej bezpiecznie oddać parę strzałów w nogi. Może nie potrafią inaczej niż w środek masy?



pie**olic jakiegoś dilera który z nożem lata

ProVVe

2023-02-03, 13:28
Sztajfen napisał/a:

W nogi się nie strzela bo dużo łatwiej trafić w tętnice. A po jej trafieniu pozostaje kilka sekunda zanim się wykrwawisz.



Nie ze trafić w tętnice. Dużo trudniej trafić w nogi, a napastnik po trafienie często w nogi nadal stanowi duze zagrożenie zycia. Uczą, aby neutralizować zagrożenie, a nie dać mu czas na odpowiedź. Strzelać w korus i koniec.

Ps. Jakim idiota trzeba być żeby trzymać noz przy bandzie ludzi z klamkami uczonych by strzelać po paru krzykach. Idiota mniej jak bambus piwko leci

postpost

2023-02-03, 15:06
Jak już tyle suk było w koło, to trzeba było go zabijać...?
Jak zawsze lubię te nagrania, tak tym razem mam mieszane uczucia...