18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Erdogan

~Velture • 2018-09-16, 08:39
Erdogan aprobuje Erdogana nominującego Erdogana na przewodniczącego zarządu suwerennego tureckiego funduszu o wartości 200 miliardów dolarów.

Podpisano Erdogan. :amused:


Zygmundo

2018-09-17, 03:04
Model turecki, chamski, szanuje.

Gambi

2018-09-17, 05:20
freaky napisał/a:

Był tak leniwy, że nawet się nie podpisywał, tylko użył kopiuj + wklej. Swoją drogą, Turcja to przy UE wzór demokracji i praworządności, a dowodem jest ostatnie przegłosowanie rezolucji przeciwko Węgrom pomimo braku wymaganej większości. I ch*j mnie obchodzi straszenie pseudo-dyktaturą, i rzekomym ograniczaniem wolności, skoro to u nas wprowadza się AKTA 2, a średni wzrost pkb UE, to nawet nie ćwiartka tureckiego.




Naprawdę jesteście tak przyj***ni, żeby ten komentarz lajkować, piwować etc? Popieracie to pie**olenie?

Erdogan sprawił, że bardzo silna Turcja stała się ruskim zapleczem. Żeby dla nich było mało to jeszcze gospodarczo lecą w dół jak rakieta. No, ale pewnie ma ciągle te 40% poparcia. Zawsze znajdzie wroga i wytłumaczenie dla swoich działań... Skąd ja to znam...?

Wiewór

2018-09-17, 08:58
Jarkowi śni się taka władza absolutna. Budzi się rano z namiotem i galaretą cieknącą z pyty.

paul12344

2018-09-17, 09:41
Hahaah nauczył sie od Jurija owsienko.

LubelskiCebularz

2018-09-18, 13:28
Nic w tym dziwnego... A czy u nas Jarosław nie może siebie mianować na kogo tylko chce?

TB303

2018-09-18, 14:18
LubelskiCebularz napisał/a:

Nic w tym dziwnego... A czy u nas Jarosław nie może siebie mianować na kogo tylko chce?


Jeszcze nie. Jak wprowadzi swój ukochany ustrój, to wtedy jak najbardziej.