18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Epicka napierdalanka...

Halman • 2020-12-08, 01:33

kacapownia versus zakaukazie...

kolacz

2020-12-08, 03:11
Rosje powinni zdelegalizować. Kacapy od zawsze chcą rządzić wszystkimi. Nie znam powodu tej konkretnej awantury ale świetnie obrazuje ich sposób działania. Wpie**alaja się tam gdzie ich obecny szef zarządzi (kiedyś car, na filmiku jakos ruski seba), tlukąc przy tym każdego kto sie nawinie a gdy nie ma juz kogo bic, rozpie**alaja wszystko do okoła a pobitych przeganiaja. Kiedyś ta j***na żelazna kurtyna a wraz z nią Polska i praktycznie cała Europa Środkowa, stosunkowo niedawno Krym ale stwierdzili ze nie będą sie rozdrabniac i chcieli zajebac cała Ukraine, a i za kaukaz wątpię że dostali zaproszenie. Że my tez mamy takiego pecha do sąsiadów...

35i

2020-12-08, 05:36
kolacz napisał/a:

Rosje powinni zdelegalizować. Kacapy od zawsze chcą rządzić wszystkimi. Nie znam powodu tej konkretnej awantury ale świetnie obrazuje ich sposób działania. Wpie**alaja się tam gdzie ich obecny szef zarządzi (kiedyś car, na filmiku jakos ruski seba), tlukąc przy tym każdego kto sie nawinie a gdy nie ma juz kogo bic, rozpie**alaja wszystko do okoła a pobitych przeganiaja. Kiedyś ta j***na żelazna kurtyna a wraz z nią Polska i praktycznie cała Europa Środkowa, stosunkowo niedawno Krym ale stwierdzili ze nie będą sie rozdrabniac i chcieli zajebac cała Ukraine, a i za kaukaz wątpię że dostali zaproszenie. Że my tez mamy takiego pecha do sąsiadów...



Dobrze, że tak praworządny kraj jak Stany Zjednoczone nie szerzy demokracji na całym świecie.
Swoją drogą brałem kiedyś udział w podobnej akcji w barze "Antałek" przy ulicy Grójeckiej róg Opaczewskiej w Warszawie. Już go nie ma od 20 lat, jest tam teraz chińska knajpa. Poza tym wiejskie zabawy też tak się często kończą, więc nie widzę w tym nic epickiego.

Halman

2020-12-08, 06:34
35i napisał/a:


w barze "Antałek" przy ulicy Grójeckiej róg Opaczewskiej .


bo pewnie na wschodni brzeg, na Pragiee to zabrakło odwagi... :->

35i

2020-12-08, 10:06
Halman napisał/a:

bo pewnie na wschodni brzeg, na Pragiee to zabrakło odwagi...



Kto normalny jeździ do sąsiedniej miejscowości do knajpy, mając u siebie to samo.

htp

2020-12-08, 10:28
Wiesz, co po polsku znaczy "epicki"?

Halman

2020-12-08, 11:04
htp napisał/a:

Wiesz, co po polsku znaczy "epicki"?


wiem ale czy ty wiesz ze terminu epicki w określaniu slangowym oznacza właśnie to co widziałeś na filmie?
Tak że nie drąż tematu bo nie ma czego drążyć.

marcino_zly

2020-12-08, 13:57
Halman napisał/a:

bo pewnie na wschodni brzeg, na Pragiee to zabrakło odwagi...



Ja jestem z Pragi Północ.
Jakoś Cię nie spotkałem.
Nigdy.
Zabrakło odwagi?

rosoman50

2020-12-08, 19:54
Co w tym epickiego? Zwykła napie**alanka na imprezie.

Wiewór

2020-12-08, 22:31
35i napisał/a:

Dobrze, że tak praworządny kraj jak Stany Zjednoczone nie szerzy demokracji na całym świecie.
Swoją drogą brałem kiedyś udział w podobnej akcji w barze "Antałek" przy ulicy Grójeckiej róg Opaczewskiej w Warszawie. Już go nie ma od 20 lat, jest tam teraz chińska knajpa. Poza tym wiejskie zabawy też tak się często kończą, więc nie widzę w tym nic epickiego.



Wolisz żyć w kręgu cywilzacyjnym zachodu w cieniu USA czy w kacapskim?
Ja zdecydowanie wolę być satelita USA.

KaiKenzo

2020-12-09, 10:30
ktoś wie ile było do przerwy?

htp

2020-12-09, 14:26
Halman napisał/a:

wiem ale czy ty wiesz ze terminu epicki w określaniu slangowym oznacza właśnie to co widziałeś na filmie?
Tak że nie drąż tematu bo nie ma czego drążyć.


Zacytuję fachowca (Ewa Kołodziejek):
Polszczyźnie pozostającej pod wpływem języka angielskiego nie zagrażają zapożyczone słowa, tylko zapożyczone znaczenia! Epicki czyli ‘wspaniały’ albo przeciwnie – ‘porażający’ jest po prostu językowym chwastem. A wiadomo, co trzeba robić z chwastami…

piterzaut

2020-12-10, 02:15
@Halman

co to za muza ?
źródło?

svenio

2020-12-13, 08:50
A tymczasem klacze spokojnie imprezuja dalej w oczekiwaniu na zwycięzców

A tymczasem klacze spokojnie imprezuja dalej w oczekiwaniu na zwycięzców

kolacz napisał/a:

Rosje powinni zdelegalizować. Kacapy od zawsze chcą rządzić wszystkimi. Nie znam powodu tej konkretnej awantury ale świetnie obrazuje ich sposób działania. Wpie**alaja się tam gdzie ich obecny szef zarządzi (kiedyś car, na filmiku jakos ruski seba), tlukąc przy tym każdego kto sie nawinie a gdy nie ma juz kogo bic, rozpie**alaja wszystko do okoła a pobitych przeganiaja. Kiedyś ta j***na żelazna kurtyna a wraz z nią Polska i praktycznie cała Europa Środkowa, stosunkowo niedawno Krym ale stwierdzili ze nie będą sie rozdrabniac i chcieli zajebac cała Ukraine, a i za kaukaz wątpię że dostali zaproszenie. Że my tez mamy takiego pecha do sąsiadów...


Co ty pierdo....sz jedz do Francji tam poznasz smak swobód obywatelskich