18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Enduro skok

CrazyEdek • 2020-11-16, 19:39
Lecę bo... albo nie.


Warystor

2020-11-16, 19:42
Mocno trzymał się kierownicy do samego końca. Chyba chciał własną twarzą zabezpieczyć motocykiel przed zarysowaniem lakieru.

swampman

2020-11-16, 19:52
2 ulice obok ale wolal po pasie zieleni miedzy nimi.
instant karma

Pralpunkt

2020-11-16, 19:52
Nic nie połamał? To do piachu

pankruk

2020-11-16, 23:17
Nie wiem k***a, nie można po prostu sobie pojeździć tylko trzeba świrować pawiana?

twentyfree

2020-11-16, 23:55
Kriuk napisał/a:

Nie wiem k***a, nie można po prostu sobie pojeździć tylko trzeba świrować pawiana?



Wiesz co, ja rozumiem, że można mieć ochotę czasem swirowac, ale wszystko z głową, a nie na zasadzie "potrzymaj mi piwo". Nie jestem żadnego rodzaju cyklistą, ale kiedyś jeździłem po skejtparkach na różnych wynalazkach. Z tym skokiem było wszytko k***a nie tak od samego początku. 1 za niska hopa 2 z w ch*j za wolno 3 debil za sterem nie miał pojęcia co to środek ciężkości i 4 po prostu debil.za sterem

Kriuk napisał/a:

Nie wiem k***a, nie można po prostu sobie pojeździć tylko trzeba świrować pawiana?



Wiesz co, ja rozumiem, że można mieć ochotę czasem swirowac, ale wszystko z głową, a nie na zasadzie "potrzymaj mi piwo". Nie jestem żadnego rodzaju cyklistą, ale kiedyś jeździłem po skejtparkach na różnych wynalazkach. Z tym skokiem było wszytko k***a nie tak od samego początku. 1 za niska hopa 2 z w ch*j za wolno 3 debil za sterem nie miał pojęcia co to środek ciężkości i 4 po prostu debil.za sterem

I 5, doj***l gazu przed samą hopą, no k***a...

przemo3251

2020-11-17, 00:15
Gazu nie dodał bo wtedy by sie udało. Właśnie odpuścił gaz i przód mu zanurkował. Teren i predkość wystarczająca.
Skoki na crossie to normalna jazda, nikt nic nie swiruje

Kat-men-Du

2020-11-18, 11:28
Zabrakło mi .....aj ju orajt?