18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Elektrośmieci

~Angel • 2019-08-01, 19:06
Pewien Hiszpan postanowił pozbyć się starej lodówki i wyrzucił ją na obrzeżach Almerii. Swoim wyczynem pochwalił się w internecie



Policja szybko ustaliła śmieciarza - otrzymał grzywnę w wysokości 45 000 euro oraz nakaz usunięcia lodówki.


sereja3

2019-08-01, 19:12
Ale cymbały. Chwalić się takim czymś i jeszcze pokazać tablice samochodu.

~_Yarko_

2019-08-01, 19:17
Ten drugi film to jest ten pierwszy, tylko puszczony od tyłu.

aaaaaaaaaaaaaa

2019-08-01, 19:30
Pocieszające, że nie tylko w Polsce są takie debile...

LuzaQ

2019-08-01, 19:41
45 000 ojro ?? jesli to prawda to bardzo dobrze. tak samo powinni u nas karac ludzi wywozacych smieci do lasu moze nie az taka kwota
ale np 10 000 zł bez problemu nawet w ratach spłaci praktycznie kazdy.

MotoPirat

2019-08-01, 19:50
Instant karma dla zasrańca hehe

tfujdiler

2019-08-01, 20:32
Z tą mozaiką delikatnie poleciałeś ;)

Elvis84

2019-08-01, 20:37
45tys euro! I TAK POWINNO BYC ROWNIEZ W POLSCE!!! 50tys zl kary za zasmiecanie lasow. Brudasy sie naucza! Gdyby ktos stworzyl jakas petycje czy cos co zyskaloby poglos duzej grupy spoleczenstwa jaka napewno my jestesmy, mamy czas przed wyborami, rzadzacy by na to poszli.

loda_szmato

2019-08-01, 20:43
Ileż bym dał, żeby w Polsce takie kary dopie**alali.

Penis_Rodman

2019-08-01, 20:45
inne źródła podają, że było to 45 000 tyś

SirMajkel

2019-08-01, 22:57
sereja3 napisał/a:

Ale cymbały. Chwalić się takim czymś i jeszcze pokazać tablice samochodu.



no tak, ty byś wyj***ł i po prostu odjechał tak jak wypieprzasz śmieci do lasu Januszu.

Gerwazy Waligóra

2019-08-01, 22:59
Czyli da się być gorszym niż Janusz Cebulak w lesie.

loda_szmato

2019-08-01, 23:23
Opisze Wam moje przemyslenia na temat malomiasteczkowych wsiokow. Zanim czesc sie oburzy - wyjasniam o co chodzi:
Do Warszawy przyjechalem ze slaska, jakies 13 lat temu, nie liczac roku za granica, mieszkam tu caly czas.
Pamietam jak z dziewczyna lubilismy siadac na murku za parkiem, przy torach kolejowych, obserwowac pociagi, gadać o życiu, świecie, jarac, pić piwko, przyjemnie spedzac czas wśród przyrody; drzew i śpiewu ptaków. Ehh... to były czasy :)
Później w to miejsce nie chodzilismy kilka lat, jakos tak wyszlo, ze duzo roboty bylo itp.
Po kilku latach poszlismy tam ponownie. k***A JAKI CHLEW! Wszedzie butelki, puszki, smieci, syf jak sk***ysyn. Ni ch*ja nie moglem sie odprezyc widzac jak to wyglada, jednoczesnie mając w pamięci jak to wyglądało wcześniej. Żal serce sciska. Posiedzieliśmy chwile, pozbierałem śmieci wokół siebie i wrócilem do domu.

Jedyną rzeczą która się zmienila przez te lata na osiedlu to ludzie. Osiedle dość stare, wiec wczesniej sasiedzi sie znali, teraz nie znasz typa który wynajmuje mieszkanie obok ciebie. W ch*j przyjezdnych. Słoiki wracające co weekend do domu. A w ostatnich latach i patole z ukrainy, ciagle pod blokiem na lawce z piwem, albo w 'lokalnych delikatesach' dyskutujacy co tańsze...
Nie wiem skąd to się bierze, ale jak wiesniak mysli, ze nie jest u siebie pod domem, to moze robic wszystko!
NIE, k***A, NIE MOŻESZ, ZJEBIE!

Tak czy inaczej, smutne to jak Durczok bez alkoholu. Sramy we własne gniazdo (ziemie/planete - ogólnie)

Nie trawie ludzi robiacych syf. tak jak klamców i złodziei. Raz niewiele braklo, zeby mi nerwy pusciły i zaj***lbym staremu lumpowi, króry 'malpke' rzucil pod ławke, bo 2 metry do kosza to za daleko... Zj***łem tylko jak psa i poszedłem, i tak nie bedzie tego pamietal nastepnego dnia...

Ale szczytem i tak była sytuacja w Anglii, nie pamiętam czy to był Manchester czy Liverpool, ale siedzi gruba samica (jak już wiadomo - czarna), przedstawicielka pseudo naczelnych, z dwoma małpkami. Na ławce. W centrum miasta. Ludzi w ch*j, bo to jakiś deptak był czy coś. Siedzi j***na obok kosza. Wpie**ala jakąś karme i daje małpom (nie wiem co czarni jedzą). I wszystkie śmieci, j***na szmata, rzuca pod siebie! No ja pie**ole, do kosza ma ruch reką 40cm w jedną stronę, ale nie k***a, za daleko.
Ja wiem, ze przyjda pozniej ludzie i posprzatają. Ale nawyki j***na szmato zostają. Pozniej dzieci robia chlew wszedzie, w tym w miejscach, w ktorych nikt nie posprzata...

Brak słów. Osobiście odstrzelałbym. Albo zrobil obozy pracy dla patoligii na ksieżycu. Siedzieliby tam razem z żydami i innym k***iem politycznym.

Szanujmy się :)

Romo666

2019-08-02, 07:07
LuzaQ napisał/a:

45 000 ojro ?? jesli to prawda to bardzo dobrze. tak samo powinni u nas karac ludzi wywozacych smieci do lasu moze nie az taka kwota
ale np 10 000 zł bez problemu nawet w ratach spłaci praktycznie kazdy.



Rozumiem i się z Tobą z gadam że należy tępić śmieciarzy, ale drugą stroną medalu jest to że jedziesz na wysyp i Ci nie przyjmą śmieci nawet odpłatnie bo nie i ch*j. I co z tym masz zrobić?
U mnie jest to notorycznie, gdzie śmieci to zazwyczaj kartony i jakieś folie i zależy kto na ciecówce jest to raz przyjmą raz nie, innym razem się płaci innym nie.... aż samo się prosi żeby wyj***ć to w las.

__Tux__

2019-08-02, 07:46
Już myślałem, że to kurier DPD. :D