18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Blezzer

2017-03-27, 21:27
Nie wiem czy wiecie, ale w wielu przypadkach ucieczka z miejsca wypadku jest automatycznie rozpatrywana przez sąd jako wina/współwina, szczególnie gdy są osoby poszkodowane fizycznie i dorzuca się nieudzielenie pomocy. Miałem kiedyś podobny przypadek, na szczęście to nie ja miałem przesrane. :)

jazeck

2017-03-27, 21:47
130? 140? Ustalcie jedną wersję.
ja tam nie widzę ile jechał, skąd wskazanie prędkości???
Widzę, że tamten zapewne na czerwonym wjechał, skoro tutaj mieli zielone.
Bordowy rozumiem, że ukarany.

Jesuz

2017-03-27, 22:57
@up: bo biegły sądowy stwierdził ile jechał kretynie... Masz wyraźnie w artykule napisane: 138km/h

DavidBeckham

2017-03-27, 23:48
macias17 napisał/a:



Skręcałeś na zielonej strzałce, czyli ten włoch musiał przejechać na czerwonym. I to ty dostałeś mandat? Coś ściemniasz.



Pewnie chodziło o warunkową strzałkę.

marcinsud

2017-03-28, 02:32
Co za kraj k***a rok czekać na wyrok...

Wk***iłem się, bo sam wyj***łem w kolesia który "mnie nie widział" jak skręcał w lewo, a ja miałem zielone z pasa na wprost, a skoro "mnie nie widział" to "nie poczuwa się do winy".

Dlaczego to takie wk***iające? Bo leczenie i rehabilitacje musiałem mieć prywatnie, bo bym pewnie do teraz nie chodził gdybym liczył na NFZ, ewentualny zwrot kosztów z OC sprawcy może nastąpić dopiero jak sprawca będzie miał wyrok. To samo naprawa/całka pojazdu ubezpieczyciel czeka na wyrok. Nie będę naprawiał sam wcześniej, bo w moim przypadku jest duże ryzyko zaniżonej wyceny wartości pojazdu, a po naprawie to żaden rzeczoznawca mi nie określi jakie były uszkodzenia.

Reasumując wydatki się ma w ch*j większe "zarobki" dużo niższe (szczególnie ludzie mający na umowie minimum i resztę w kopercie, na szczęście mnie to nie dotyczy), a sądy sobie napie**alają rozprawy i posiedzenia co półtorej miesiąca, bo ktoś nie patrzy jak jedzie, spowoduje wypadek i jeszcze nie poczuwa się do winy, bo nie widzi.

Nie bronie kierownika audycy, bo przej***ł ostro, ale wk***iam się na polskie sądy.

avalanch

2017-03-28, 06:41
Jakby się w drzwi wj***ł to chyba by go przeciął na pół :D

BigCohones

2017-03-28, 11:39
cytat: [Sąd orzekł, że 23-letni kierujący nie dostosował prędkości do warunków miejskich i wjechał na skrzyżowanie z prędkością 138 km/h. Tam zderzył się ze zjeżdżającym ze skrzyżowania volkswagenem. Co ważne i co podniósł również w orzeczeniu sąd: mężczyzna nie udzielił pomocy i zbiegł z miejsca zdarzenia.]
Tyle w temacie...

voidinfinity

2017-03-28, 11:41
@up

W temacie tyle, że sędzia to kretyn. Ale czego się spodziewać po bandzie kurew, złodziei i pijaków? :amused:

extrachomik

2017-03-28, 15:50
Bałwany ^^ Co drugi powinien udać się na ponowny egzamin i psychotesty...
Bordowy miał zielone tak jak i audi, ktoś już wspomniał że jakiś debil zapie**alał prawie 140 czyli prawie 3 razy szybciej niż powinien więc znalazł się tam praktycznie z kosmosu. Tak czasem jest z rowerzystami co zapie**alają ile ma sił bo zielone zobaczył ty zerkasz czy go nie ma a on ch*j wpada jak strzała...
Wina jest 100% po stronie audi, gdyby jechał 50, prawdopodobnie nie doszło by do tego incydentu.

@@@UDZIELANIE PIERWSZEJ POMOCY, ja pie**ole co za bałwan pisał ze nie ma obowiązku cywilizowany człowiek udzielać pierwszej pomocy ^^ tylko lekarz, policjant itp ^^ jebnij się w dekiel pan,
Udzielanie pomocy, nie mówię tu o wyciąganiu z auta bo to jest bez sensu, ale czasem wystarczy unieść dla nieprzytomnego opuszczoną głowę aby uratować mu życie...
Zadzwonienie po służby ratunkowe jest udzieleniem pierwszej pomocy... A ten by czekał na policjanta w cywilu ^^
:D współczuję ci kolego dymex :D

zonk

2017-03-28, 17:51
@Up, lewoskręt ma ustąpić pierwszeństwa tym co jadą prosto. ch*j mu do tego jak szybko zapie**ala. Ma ustąpić i tyle, więc skończ pie**olić głupoty.

Lucato

2017-03-29, 01:09
Odnoszę dziwne wrażenie, że większość z was wygrała konto na sadolu w paczce po chipsach :D
Nikt nie zwrócił uwagi, że tam są jeszcze tory. Nie mam doświadczenia w jeździe po miastach z tramwajami. W mojej wsi ich nie ma i nie muszę nadrabiać materiału aczkolwiek całe skrzyżowanie jest jednym wielkim kijowym placem pseudomanewrowym.

Torowisko na środku, masz zielone tramwaj w p*zdu daleko nawet go nie widzisz, z przodu zielone i czekasz że już za chwilkę Twoja kolej! ustawiasz się i dzwon ;x

Dlaczego wina 100% Audi? Te ograniczenia nie są po to bo tak. Jak ktoś zapieprza 3x szybciej to oznacza że zbytnio go nie widać w oddali.

Od momentu kiedy pada decyzja jadę nic nie jedzie 6-7 sekund. Co oznacza, że po krótkich przekształceniach z klasy podstawowej na przyrodzie to 38,(3) m/s

Kur... 300 metrów. Jeśli sobie człowiek dorzuci i pomyśli : "Eee, jedzie bezpieczne 80 km/h zdążę :) " nawet się nie spostrzeże, że to bydle zapier.... 2X SZYBCIEJ

@voidinfinity Ja wiem, że przegrałeś tę sprawę z sędzią i wymiarem sprawiedliwości, ale nie żal się na sadolu :D
Panie Boże uchroń mnie na drodze przed takimi jak Ty i sadolowymi ekspertami

voidinfinity

2017-03-29, 01:17
@up

Czyli jeżeli dobrze rozumiem, gdyby audi jechało z dozwoloną prędkością, to by miało pierwszeństwo? :krejzi:

OxY

2017-03-29, 01:45
@macias17
Nie nie, jechaliśmy na biwak ekipą i byliśmy zdumieni. Skrzyżowanie takie samo, zerknij na skrzyżowanie ul. Portowa i Solna w Kołobrzegu. Typek prawym pasem ścina/wyprzedza 11 osobówek (w tym 3 na moście) aby sobie przyspieszyć, jadąc prosto prawym pasem jebie mnie w prawy bok (miałem wolne ze względu na przepuszczające mnie auto a trzeci, dystalny pas od mojej jezdni ma wyłącznie prawoskręt i nie możliwość wyprzedzania zwłaszcza k***a na skrzyżowaniu) i nagle bezmózgi policjant znalazł sobie przepis skrzyżowania równorzędnego ;) Jak jest po prawej to masz go puścić i ch*j że jedzie 600km/h i skręca w prawo a Ty w lewo. Policja drogowa to bezmózgi, wyrzutki społeczne, porażki życiowe i przede wszystkim same syny k***. Same, sprawdzone k***ie to syny szmat. Wszyscy policjanci to bezmózgie j***ne kretyny :D mogę podać dane żebyście mogli zasrać majtki kupione przez mamę, którą Ci defacto r*cham brudnym ch*jem po Twojej żonie ot, co :D udowodnij że jest inaczej śmieciu, ekhm policjancie. Od tamtej pory na prawdę r*cham wasze żony, kiedy Wy pie**olicie robotę na służbie. No przynajmniej kilka kołobrzeżanek - żon policjantów, ale przynajmniej radochę mam niewspółmierną.

Lucato

2017-04-02, 05:01
voidinfinity napisał/a:

@up

Czyli jeżeli dobrze rozumiem, gdyby audi jechało z dozwoloną prędkością, to by miało pierwszeństwo? :krejzi:



nie sądziłem, że zobaczę na sadisticu od kogokolwiek coś tak idiotycznego jak Twoje słowa, aczkolwiek tęsknie za Bongolem. Był bardziej rozgarnięty od Ciebie.

Czytania uczą w podstawówce, ale Ty dedukcji uczyłeś się w klasie specjalnej z oddziałem zintegrowanym :(

Nic w teksie nie wskazuje na to, abym coś takiego sugerował. Nie wkładaj mi nic do ust bo pedalstwa się brzydzę, chyba, że jesteś jakimś ponętnym shemale'm to się zastanowię ;)

Przemyśl swoje postępowanie.

voidinfinity

2017-04-02, 12:29
@up

Ale przecież sparafrazowałem dokładnie to co napisałeś kretynie! Napisałeś że wypadek spowodował typ, który miał pierwszeństwo, a nie typ który władował się na lewoskręt nie ustępując przejazdu - a warunkujesz to tym, że audica zapie**alała jak na torze wyścigowym. Czyli warunkujesz pierwszeństwo prędkością :krejzi:

Ty nie miej pretensji do mnie że nie czytam ze zrozumieniem, ty miej pretensje do siebie że idiotyzmy piszesz :amused: