18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mikmas

2017-03-27, 16:35
Ojj tam przecież ten debil wjeżdżający na czerwonym wjeżdżał na takim "trochę bardzo w ch*j długim" czerwonym. Tak długim, że prawie zielonym, więc jest niewinny

waloos

2017-03-27, 16:41
Moim zdaniem to mogła być obustronna wina i taki mandat mogliby wypisać policjanci. Kierowcy skręcającemu, że ten wymusił pierwszeństwo (pewnie miał zielone, tylko zamiast czekać na środku to ruszył), a kierowcy Audi, za nadmierną prędkość i niezachowanie uwagi przed skrzyżowaniem.

Dziwi tylko aż tak wysoka kara - tzn ja nie mam nic przeciwko, ale niektóre cwaniaki to za potrącenie kogoś po pijaku potrafili mniejszą karę wyłapać. Brawo dla sądu.

aaa dobra teraz doczytałem, że sp***olił z miejsca zdarzenia.

mutant

2017-03-27, 16:53
Z całym szacunkiem dla waszych wypowiedzi ale ten kto uważa, że winę ponosi skręcający w lewo powinien stracić prawo jazdy. Uderzone auto było na skrzyżowaniu 4 sekundy kierujący który dojeżdża do skrzyżowania musi zachować szczególna ostrożność i umożliwić zajd każdemu kto na nim jest, nie można wjechać na skrzyżowanie gdy są na nim pojazdy. Dam wam przykład jest korek i kierujący zatrzymuje się na środku skrzyżowania gdyż nie ma gdzie zjechać ( tak wiem popełnia wykroczenie ) i zostaje na tym skrzyżowaniu ( nie stoi w miejscu ale się toczy 1 km/h ) a wam się zapala zielone, to według waszej interpretacji walicie w niego i jest jego wina. I jeszcze jedno być może kierujący audi znał synchronizację świateł ale jestem ciekam czy zatrzymał by się przed czerwonym

farah398

2017-03-27, 17:03
Gdyby jechał szybciej do tragedii by nie doszło...

voidinfinity

2017-03-27, 17:16
magaret napisał/a:

nie wpie**olił sie na czerwonym bo miał zielone.



Może tam gdzie mieszkasz dwa prostopadłe kierunki na skrzyżowaniu mogą mieć zielone - ale to nie jest norma ;-)

Sędzia znalazł togę i łańcuch w paczce z czipsami.

OxY

2017-03-27, 17:20
Interpretacja przepisów jest niestety bardzo rozbieżna w tym państwie... Miałem identyczną sytuację (tylko gość co mi się wj***ł jechał 50km/h) i karę poniosłem ja, bo powinienem się upewnić, że mogę wjechać na skrzyżowanie. Skręcałem na zielonej strzałce a niecierpliwy "włoch" wyprzedzał inne auta na skrzyżowaniu i wj***ł mi się w bok. Winny oczywiście ja, bo tamtego nie było jak ukarać. 350zł plus laweta i remonty. j***ć polski fikcyjny wymiar sprawiedliwości. Jak dla mnie wina zapie**alającego 130km/h. Nigdzie nikomu nie powinno się tak śpieszyć jak do śmierci w metalowej puszce.

modyf

2017-03-27, 17:23
@MachoJuh @mutant co? Czyli gdy na zielonym wjade w kogos, kto sie wbil na czerwonym, to jest to moja wina, bo on nie opuscil skrzyzowania? :D

Nie wolno Ci wjechać na skrzyżowanie jeśli nie masz możliwości jego opuszczenia - czyli jeśli debil nie zjechał i blokuje ci drogę- to tak, nie możesz wjechać

voidinfinity

2017-03-27, 17:43
Ponieważ widzę, że nie tylko sędzia znalazł prawo jazdy w czipsach - zagadka drogie sadole.



Czy pierwszeństwo ma niebieskie czy czerwone autko? :amused:

spoiler

zonk

2017-03-27, 17:54
@up, nie dawaj takich trudnych zagadek bo jeszcze sadolowi eksperci stwierdzą, że "motor" jedzie pierwszy. Co do wypadku, kierujący Audi przegiął z prędkością, ale winę całkowicie ponosi VW. Kto się nie zgadza to ch*j mu w dupę i na imię.

Macias17

2017-03-27, 18:07
OxY napisał/a:

Interpretacja przepisów jest niestety bardzo rozbieżna w tym państwie... Miałem identyczną sytuację (tylko gość co mi się wj***ł jechał 50km/h) i karę poniosłem ja, bo powinienem się upewnić, że mogę wjechać na skrzyżowanie. Skręcałem na zielonej strzałce a niecierpliwy "włoch" wyprzedzał inne auta na skrzyżowaniu i wj***ł mi się w bok. Winny oczywiście ja, bo tamtego nie było jak ukarać. 350zł plus laweta i remonty. j***ć polski fikcyjny wymiar sprawiedliwości. Jak dla mnie wina zapie**alającego 130km/h. Nigdzie nikomu nie powinno się tak śpieszyć jak do śmierci w metalowej puszce.



Skręcałeś na zielonej strzałce, czyli ten włoch musiał przejechać na czerwonym. I to ty dostałeś mandat? Coś ściemniasz.

Pablo_OPC

2017-03-27, 18:33
Voidifinity
Tak pro forma, zdjęcie które wkleiłeś jest datowane na 2012 rok, a gdy przyjrzymy się bliżej sygnalizacji po lewej stronie, to naliczymy tam tylko jeden, a na filmie mamy cztery.
Co nie zmienia faktu, że wina skręcającego w lewo.

gabriel0

2017-03-27, 19:07
To to jest psi ch*j. Zapraszam do Piaseczna na skrzyżowanie przy mercedesie. Niech pambuk ma w opiece jadących od strony góry skręcających w lewo.

kokos_123

2017-03-27, 19:38
mateo91g napisał/a:

zielone nie usprawiedliwia do zapie**alania 130 km\h


Co ciekawe, sędzia zaznaczył że nie udzielił pomocy i zbiegł z miejsca zdarzenia, ale nigdzie nie ma powiedziane, że był sprawcą kolizji.

Tamten pewnie dostał mandat za kolizję i koszty naprawy są na nim.

SlawiZiooM

2017-03-27, 19:56
fantastico, jestes z Elblaga? :D

tomity

2017-03-27, 20:31
miał zielone nie spowodował wypadku wiec wina tego co się kręcił czy wy tego chcecie czy nie kierowca audi mógłby dostać mandat za prędkość ale nie dostanie bo nikt mu nie zmierzył prędkości taki kraj niestety