18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Elana Toruń ludzie bez honoru

Syn_Milionera • 2023-04-15, 00:23
Pobicie chłopaka w 5, wcześniej spsikując go gazem, następnie skopanie leżącego.


to...........10

2023-04-15, 00:28
O kurde! Biali w kilku na jednego? To się sadolowym rasistom resztki mózgów zlasują! :amused:

Ajot

2023-04-15, 00:36
Elektorat PiS-u i Konfederacji, obrońcy JP2.

Syn_Milionera

2023-04-15, 00:41
Ajot napisał/a:

Elektorat PiS-u i Konfederacji, obrońcy JP2.



Leki weź.

Siriuz

2023-04-15, 00:45
Debile co pod podobnymi filmami z Rosji pie**olą coś o poborowych i sp***olonym narodzie pod takimi materiałami siedzą cicho :) Sk***iałe nacjonalistyczne zjeby :)

Ro...........ic

2023-04-15, 00:52
Siriuz napisał/a:

Debile co pod podobnymi filmami z Rosji pie**olą coś o poborowych i sp***olonym narodzie pod takimi materiałami siedzą cicho Sk***iałe nacjonalistyczne zjeby



Chyba twoja stara.

hardox

2023-04-15, 00:56
te pokolenie całe to trzeba przymusowo do woja i na ukraine wysać.

Ro...........ic

2023-04-15, 01:10
mynameisgod napisał/a:

polaki
murzyny



Kibole murzyny
Kmiocie lewacki

marcintutbxl

2023-04-15, 01:35
Kazdy z nich do utylizacji bez dyskusji zabic i zakopac .Glupie k***y mysla ze psy ich nie trzasna po tym filmie przyglupy j***ne .Dlatego kupilem sobie czaro prochowca i nosze jak wychodze wieczorami ch*j zabije to zabije ale byle smiec nic mi nie zrobi .

GedźminWieralt

2023-04-15, 01:38
marcintutbxl napisał/a:

Kazdy z nich do utylizacji bez dyskusji zabic i zakopac .Glupie k***y mysla ze psy ich nie trzasna po tym filmie przyglupy j***ne .Dlatego kupilem sobie czaro prochowca i nosze jak wychodze wieczorami ch*j zabije to zabije ale byle smiec nic mi nie zrobi .



Tego czarnoprochowca to nosisz za pasem jak pirat? Nie boisz się, że sobie jaja odstrzelisz?

spike2222

2023-04-15, 02:10
marcintutbxl napisał/a:

Kazdy z nich do utylizacji bez dyskusji zabic i zakopac .Glupie k***y mysla ze psy ich nie trzasna po tym filmie przyglupy j***ne .Dlatego kupilem sobie czaro prochowca i nosze jak wychodze wieczorami ch*j zabije to zabije ale byle smiec nic mi nie zrobi .



Akurat się z tobą zgodze, kwestia pewnie ~tygodnia. znalezienie typa, który to wrzucił na neta o ile nie jest bogiem IT to kwestia paru godzin, a następnie po nitce do kłębka (bo obstawiam, że nagrywający tego nie wrzucił, tylko się komuś pochwalił, i ten ktoś był na tyle inteligentny...)

~DMT

2023-04-15, 02:23
mwaski napisał/a:

O kurde! Biali w kilku na jednego? To się sadolowym rasistom resztki mózgów zlasują!



Chciałem tylko zwrócić uwagę, na dość istotną kwestię, iż sądząc po "rozmowie" w tym samym dialekcie, młodzieńcy z filmiku się znają, rozumieją, oraz łączy ich wspólna pasja - kibicowanie drużynom piłkarskim. Tu nie ma przypadkowych osób. Pan Mateusz nie wracał z korepetycji przed ważnym egzaminem, czy od dziewczyny, jak normalny, biały człowiek. Pan Mateusz źle wybrał i poniósł tej decyzji konsekwencje. Żaden człowiek nie ucierpiał, niech się między sobą napie**alają ile wlezie, wyj***ne mam na to po całości...

Co innego, gdyby "dla sportu" takie akcje przeprowadzali na losowych osobach, to wtedy kula w łeb na miejscu...

Frajerstwo, to frajerstwo i należy je tępić zawsze i wszędzie, ponad podziałami. Tu jestem tolerancyjny w ch*j... 8-)