18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ekstremalnie szybkie popierdalanie

Pantilion • 2018-10-11, 08:56
Takie sobie latanie w górach w Austrii tuż nad ziemią


crackit

2018-10-11, 19:37
Nie oglądać... nie wyj***ł się!!!!

petervonwolfen

2018-10-11, 20:58
To skrzydło do speeridingu - taka mniejsza i szybsza wersja paralotni. Obraz pochodzi z kamery 360 - kilka firm ma je aktualnie w ofercie (min GO Pro). Ci co bredzą o fejkach/grach - wyjdźcie z domu, bo wam się już mózgi całkiem zlasowały od przesiadywania przed kompem.

Jestem ekspertem

Dzisiaj

2018-10-11, 21:57


obrazek dla wszystkich jeleni, ktorzy dają sie nabrac na trolling Austria/Australia. Jak nie wiecie to powiem - film glupi i glupszy (nie, nie o Komorowskim i Petru)

Co do filmiku to... trzeba miec jaja ze stali - fakt... ale przez takich kretynów bylem caly posrany przed skokiem ze spadochronem.
Naczytalem sie w internetach o statystykach i wypadkach i troche bylo glupio ale postanowilem skakac - to bede skakac. Pozniej instruktor uswiadomil mnie, ze wiekszosc wypadkow na spadochronie to wlasnie ekstremalne, sportowe "przeloty" i roznego rodzaju akrobacje...

ps. polecam skoczyc :)

saikol

2018-10-12, 00:32
Speedflying, odmiana paralotniarstwa. Koleś ma kamerkę na czymś w rodzaju dużej lotki jak do badmintona, która leci za nim na cienkiej lince. Ładnie wykręcił. Gorąco było przez chwilę jak wypuścił prawą sterówkę, ale zdążył ogarnąć, niestety ;)

Krak

2018-10-12, 09:52
Komarecka napisał/a:

Jak dla mnie mega hardkorowe hobby, szacun. Osoby praktykujace maja jaja.


Nic szczególnego, uwierz mi.
Przy okazji polecam zamontowanie kamery nisko za rowerem, efekt będzie podobny.
Tu masz polskie spokojniejsze zloty

koshlatuy

2018-10-12, 10:42
Jak nazywa się ta gra?

camson

2018-10-12, 12:56
Rocco007 napisał/a:

Wygląda jakby był nałożony na ten obraz..... nie macie takiego wrażenia ?
Coś jak Pi i Sigma w batyskafie :)



Kamera sferyczna. Nie ma za co.