18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eksterminacja kojotów na teksaskiej farmie

Apolityczny • 2018-10-29, 20:44
Ładnie je kulkami częstuje.

qvcx

2018-10-29, 22:13
Teksaskiej? Gdzie to jest?

~mg_schutze

2018-10-29, 22:19
Ładnie ktoś pojechał
No Roadrunners were injured in the making of this video....

kojocik

2018-10-29, 22:27
Jakie okropieństwo !

aaaaaaaaaaaaaa

2018-10-29, 22:33
A komentarz Krystyny Czubówny to gdzie??? Wtedy byłby Oskar, tak jest tylko piwo :mrgreen:

SzychaRKS

2018-10-29, 22:36
Super, szkoda ze w zachodniej Europie tak to nie działa

Super, szkoda że w zachodniej Europie to tak nie działa

gmarcind

2018-10-29, 22:45
U nas też tak powinno być, a nie że dzik zrył kartofle czy pszenice i jedyne co mogę zrobić to założyć pastucha, to jest kpina, myśliwi nie widzą problemu, niech sobie lasy ogrodzą...
:evil:

korowiow777

2018-10-29, 22:54
mg_schutze napisał/a:

2:00 duble kill :shock: pocisk przeszedł i skręcił ale numer :snajper2: :snajper2: :snajper2:



Dziwna sprawa, w 7.22 jest to samo, czy to nie fejk z tym strzelaniem? Niemożliwe by dwóch naraz tak strzelało. Z tym nałożeniem celownika i odgłosem strzału to ściema.

olo1990pl

2018-10-29, 23:19
@up
W komentach pisało, że strzelali prawdopodobnie we dwójkę ze zgraniem się z momentem pociągnięcia za spust.

Usztafik

2018-10-30, 00:01
A mi pie**olone bobry co roku szabrują pomost, a w tym roku przeszły same siebie i zaj***ły cały. No k***a przychodzę kiedyś i nie ma pomostu. Wzięli je pod ochronę i namnożyło się ich jak psów i nie idzie jak wytępić. Każdy ma świadomość, że urosło to do skali szkodnictwa i każdy stara się walczyć po cichu, ale nie idzie. ch*j już w mój pomost na działce, ale sąsiadowi obok wyj***ły pół sadu, które zasadził jego pradziad. Straty takie, że zajmie to kilkanaście lat, żeby wróciło do normy. I co można zrobić? Napisać do Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska. Zwrot poniesionych strat (jeśli uznają) płacą (oczywiście) z pensji podatników. Zostaje za rok kupić wnyki, czarnoprochowce i polować nocą albo zainwestować w plastikowy pomost.

robsonx79

2018-10-30, 00:31
I co noc tak garuje? Za pieniądze wydane na sprzęt mógłby siatką i drutem ogrodzić cały teksas od reszty kraju i spać jak człowiek. Chyba że to sadol a krówki trzyma na przynętę, to inna inszość.

Kowal216

2018-10-30, 02:11
robsonx79 napisał/a:

I co noc tak garuje? Za pieniądze wydane na sprzęt mógłby siatką i drutem ogrodzić cały teksas od reszty kraju i spać jak człowiek. Chyba że to sadol a krówki trzyma na przynętę, to inna inszość.



myślę, że jak koleś ma własną farmę krów w Teksasie to pie**oli go kwota typu 10k dolarów na broń, której i tak ma prawdopodobnie kilka rodzajów jak to w ameryczce bywa. Typ pewnie ma frajdę ze strzelania do kojotów zamiast pie**olić się w jakieś płotki i ogrodzenia.

vass

2018-10-30, 03:56
@usztafe
Wystarczy wilki zaprosić i bobry szybko znikną. W mojej okolicy też była plaga bobrów, pokazały się wilki, po roku nie ma żadnego bobra. Za to się wydry rozpanoszyły, a z nimi chyba wilk sobie nie radzi tzn. nie potrafi złapać.

Tafariel

2018-10-30, 11:52
robsonx79 napisał/a:

I co noc tak garuje? Za pieniądze wydane na sprzęt mógłby siatką i drutem ogrodzić cały teksas od reszty kraju i spać jak człowiek. Chyba że to sadol a krówki trzyma na przynętę, to inna inszość.



Od razu całe stany by mógł ogrodzić za kila tysięcy dolarów :homer: Najlepszą walką ze szkodnikami jest ich zabijanie i to się prędko nie zmieni.

lisc

2018-10-30, 15:13
Zarazem długość jak i treść filmu idealna do obiadu.

Wiewór

2018-10-30, 15:23
Na filmiku kojoty nic nie robią. Po prostu je morduje bo dzięki temu ma wzwód.
Za zabijanie zwierząt bez powodu brak piwa.