18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ekspert TVN wyjaśnia dlaczego maseczka chirurgicznachroni

o1945lg • 2021-03-03, 17:52
a przyłbica i zwykła maseczka już nie.



I czego nie rozumiecie?

Manii

2021-03-04, 22:52
focusek napisał/a:

to wypie**alac ogladac TVPIS wy k***y pisowskie jebac was w dupe az was kukle beda piekly. jak dobrze ze nie mieszkam w tym j***nym pislandzie



Tez sie cieszymy ze tu nie mieszkasz zmywaku j***ny

Policeman

2021-03-04, 23:21
Chodźcie w szmacie na ryju do końca życia. k***a rok epidemii, pozamykane szpitale, w sierpniu tamtego roku nie mogłem dostać się z bratową, która miała kłopoty z sercem i zawrotami głowy. Gdyby pie**olnęła na zawał, to pewnie by jej wpisali COVID. Diagnostyka spadła, ilość operacji spadła drastycznie, ogólnie poziom życia ludzi spadł. Siedzą w domu, chleją więcej, nie ruszają się, żrą gówniane żarcie z dowozu i zdziwienie że jest więcej zgonów. Nooo więcej zgonów bo covid! Ile jeszcze oddacie ze swojego życia w ramach walki z wirusem, którego zagrożenie dla ogółu społeczeństwa jest małe? Jeszcze rok? Może dwa lata? 2 lata - ulubione kapele nie grają koncertów, lata im lecą, Iron Maiden? Metallica? Ile oni jeszcze pograją? Zabierzcie im jeszcze 3 lata bez grania. Sportowcy, którzy mają ostatni okres prime'u - nie ma igrzysk, euro bez kibiców etc. etc. Co jeszcze stracicie? Pracę? Swoją firmę? Małżeństwo? Przyjaciół? Kontakt z rodziną? Oddacie niedługo ostatnie gacie bo tak was jebnie inflacja i jej koszyk, tak was dojadą banki z kredytami i tak gówniany rząd zmarnuje wasze pokolenie, ale i pokolenie dzieci, które w domu w ogóle się nie kształci teraz, nie socjalizuje. Jeszcze rok obostrzeń, wychowajmy socjopatów, straćmy wszystko na co pracowaliśmy. Wtedy na ruinach powiemy: było warto. Przynajmniej żyję! Celem życia nie jest przeżycie.

NafazowanyKoleś

2021-03-05, 02:02
Policeman napisał/a:




Ogólnie się zgadzam, ale Iron Maiden akurat 11 czerwca grają na PGE. Można rezerwować miejsca. Nie wiem co prawda dlaczego ich nie odwołali tak jak innych kapel, można się tylko domyślać czegoś w stylu tego, że karakan chce obejrzeć na żywo. Bo przecież jemu wolno.

kowammat

2021-03-05, 07:52
ludzie sie do wszystkiego powoli przyzwyczajają, nie długo bez obostrzeń nie bedą potrafili żyć

i

2021-03-05, 12:01
mówiłem juz setki razy i kolejny raz powtórze. POLSKA TO CHORY KRAJ.

I TO SIE NIGDY NIE ZMIENI

mav

2021-03-05, 13:45
pie**olone przygłupie media j***ne

Zygmundo

2021-03-05, 15:31
Ale ten facet hajs trzepie.