18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ekspert magazynowy

CrazyEdek • 2022-05-23, 19:29
Za wysokie progi.


ktototakianunaki

2022-05-23, 19:32
z tego filmu nie da sie w sumie stwierdzic nic. moze towar na palecie byl zle ustawiony, a moze operator zahaczyl o inna palete.

Hybris

2022-05-23, 19:40
Tutaj pewnie ten cały wykresik udźwigu nie spasował do wysokości pobrania ładunku względem wagi i środka ciężkości.

Ogólnie szacun do wszystkich pracujących przy wózkach wysokiego składowania. Jak wy to tam k***a podnosicie i trafiacie w palety to głowa mała... A Anetka z Marzenką za przybicie pieczątki w starostwie 2x wincyj, a i tak ch*ja wie co stempluje.

pysiusysiu

2022-05-23, 19:41
ktototakianunaki napisał/a:

z tego filmu nie da sie w sumie stwierdzic nic. moze towar na palecie byl zle ustawiony, a moze operator zahaczyl o inna palete.



gamoniu j***ny wykres udzwigu klania sie

baronturbina

2022-05-23, 19:48
ktototakianunaki napisał/a:

z tego filmu nie da sie w sumie stwierdzic nic. moze towar na palecie byl zle ustawiony, a moze operator zahaczyl o inna palete.


Da się stwierdzić wszystko. Po pierwsze wózek nieodpowiedni do rodzaju ładunku. Po drugie… Przechyliło go na bok przy próbie manewru na skreconym kole (j.w. w sumie). A po za tym, to chyba sklep, wiec nie zabezpieczył alejek choćby taśmą ostrzegawczą (tyle dobrze że nikt nie wlazł). Materiał nie świadczy na korzyść tego barana! Smutne że uprawnienia na wózki jezdniowe, dają byle komu tak samo łatwo jak prawo jazdy na Podlasiu.

Znaczy teraz UDT ma monopol na uprawnienia jak wyżej ale głupich nie tak nie brakuje.

Znawca_Cipek

2022-05-23, 20:23
Lubie takie tematy. Bo jest duzo znawcow- sadolowych roboli, zapie**alajacych na swojego szefa na 3 zmiany :D



Heliar

2022-05-23, 20:31
Rosyjski Knauf Rotband, u nich to teraz majątek :D

alucard321

2022-05-23, 21:27
Chinol potrafi, chociaż czasem mu nie wychodzi.

RaysonPL

2022-05-23, 21:34
Na szczęście miał kask i wyszedł bez szwanku

owoc

2022-05-23, 21:49
Hybris napisał/a:

Tutaj pewnie ten cały wykresik udźwigu nie spasował do wysokości pobrania ładunku względem wagi i środka ciężkości.
Ogólnie szacun do wszystkich pracujących przy wózkach wysokiego składowania. Jak wy to tam k***a podnosicie i trafiacie w palety to głowa mała... A Anetka z Marzenką za przybicie pieczątki w starostwie 2x wincyj, a i tak ch*ja wie co stempluje.



Dziękuję, jakoś dajemy radę. Teraz jeżdżę na vna do 10m i j***ny nawet kamery nie ma.

Beka_XD

2022-05-23, 23:53
Typowe cymbalisko pracujące na magazynierce za ochłapy (czytaj: minimalna). Nie trzeba żadnego wykresu udźwigu. Przecież to k***a widać gołym okiem, że ten gówniany wózeczek z tymi lipnymi szynami nie jest w stanie bezpiecznie podnieść na taką wysokość palety zaj***nej pod korek worami Knaufa. Raz może się udać, a innym razem nie.

Pierwsze prawo rynku pracy. Na najniższych stanowiskach za minimalne ochłapy pracują zazwyczaj cymbały bez intelektu i zaradności życiowej. Człowiek w miarę ogarnięty zawsze znajdzie jakiś sposób, żeby zarobić chociaż te 6 tysięcy miesięcznie (po podwyżkach PISsowskich to też nie są żadne kokosy), np. założy ch*jową firmę budowlaną i będzie malował ściany też jak cymbał, ale przynajmniej nie będzie się wyrabiał za minimalne ochłapy na magazynie u jakiegoś j***nego w dupe janusza.

Sory magazyniery, że po was cisnę, jak po suce, ale taka jest prawda i nie pie**olcie mi tu bajek, e, że któryś z was zarabia 3 - 4 kafle. Zazwyczaj minimalna + kilka stówek za nadgodziny. Ewentualnie miesiąc pracy za frajer w nowej robocie i rzucanie fuchy, bo ch*j niewypłacalny.

Crapshit

2022-05-24, 00:39
Beka_XD napisał/a:

Typowe cymbalisko pracujące na magazynierce za ochłapy (czytaj: minimalna). Nie trzeba żadnego wykresu udźwigu. Przecież to k***a widać gołym okiem, że ten gówniany wózeczek z tymi lipnymi szynami nie jest w stanie bezpiecznie podnieść na taką wysokość palety zaj***nej pod korek worami Knaufa. Raz może się udać, a innym razem nie.
Pierwsze prawo rynku pracy. Na najniższych stanowiskach za minimalne ochłapy pracują zazwyczaj cymbały bez intelektu i zaradności życiowej. Człowiek w miarę ogarnięty zawsze znajdzie jakiś sposób, żeby zarobić chociaż te 6 tysięcy miesięcznie (po podwyżkach PISsowskich to też nie są żadne kokosy), np. założy ch*jową firmę budowlaną i będzie malował ściany też jak cymbał, ale przynajmniej nie będzie się wyrabiał za minimalne ochłapy na magazynie u jakiegoś j***nego w dupe janusza.
Sory magazyniery, że po was cisnę, jak po suce, ale taka jest prawda i nie pie**olcie mi tu bajek, e, że któryś z was zarabia 3 - 4 kafle. Zazwyczaj minimalna + kilka stówek za nadgodziny. Ewentualnie miesiąc pracy za frajer w nowej robocie i rzucanie fuchy, bo ch*j niewypłacalny.


Jak już dorośniesz i wytrzesz mleko z mordy to wtedy szczekaj XD


senpuu93

2022-05-24, 00:42
Beka_XD napisał/a:

Typowe cymbalisko pracujące na magazynierce za ochłapy (czytaj: minimalna). Nie trzeba żadnego wykresu udźwigu. Przecież to k***a widać gołym okiem, że ten gówniany wózeczek z tymi lipnymi szynami nie jest w stanie bezpiecznie podnieść na taką wysokość palety zaj***nej pod korek worami Knaufa. Raz może się udać, a innym razem nie.
Pierwsze prawo rynku pracy. Na najniższych stanowiskach za minimalne ochłapy pracują zazwyczaj cymbały bez intelektu i zaradności życiowej. Człowiek w miarę ogarnięty zawsze znajdzie jakiś sposób, żeby zarobić chociaż te 6 tysięcy miesięcznie (po podwyżkach PISsowskich to też nie są żadne kokosy), np. założy ch*jową firmę budowlaną i będzie malował ściany też jak cymbał, ale przynajmniej nie będzie się wyrabiał za minimalne ochłapy na magazynie u jakiegoś j***nego w dupe janusza.
Sory magazyniery, że po was cisnę, jak po suce, ale taka jest prawda i nie pie**olcie mi tu bajek, e, że któryś z was zarabia 3 - 4 kafle. Zazwyczaj minimalna + kilka stówek za nadgodziny. Ewentualnie miesiąc pracy za frajer w nowej robocie i rzucanie fuchy, bo ch*j niewypłacalny.



w biedrze dostaniesz 3500. nie wiem co się burzysz tu wielce

Beka_XD

2022-05-24, 01:07
senpuu93 napisał/a:

w biedrze dostaniesz 3500. nie wiem co się burzysz tu wielce


Owszem. 3500 brutto (w Warszaffce). k***a, normalnie kokosy! :szloch:

kulawiec

2022-05-24, 02:37
Beka_XD napisał/a:

Owszem. 3500 brutto (w Warszaffce). k***a, normalnie kokosy!



No w sumie dobra kasa, ja tyle dniówki nie wyciągam. Z drugiej strony, byle jakie zakupy i 1500zł za kilka pierdół.