18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Eko bojówki morduja ludzi.

poligon6 • 2019-03-08, 09:59
Życie ludzkie dla pseudo-ekologów jest nic nie warte .

Po trwającym rok śledztwie dziennikarskim reporterzy amerykańskiego portalu BuzzFeed opisali przypadki torturowania i zabijania niewinnych osób przez powiązane z organizacją WWF ekologiczne bojówki. Jedna z wielu opisywanych przez dziennikarzy historii dotyczy nepalskiego rolnika o imieniu Shikharam, który w 2006 r. został zatrzymany przez oddział strażników zwalczający kłusowników w Parku Narodowym Chitwan w Nepalu. Powód? Shikharam miał pomóc swojemu synowi w ukryciu drogocennego rogu nosorożca. Podczas dwóch dni, które spędził w zamknięciu, miał być torturowany. - Bili go bezlitośnie i wlewali mu słoną wodę do ust - mówi reporterom BuzzFeed Hira, żona rolnika. Według bliskich Shikharama oddział nie miał podstaw do zatrzymania rolnika, nie potwierdzono też, by mężczyzna posiadał kosztowny róg.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,24524010,szokujacy-reportaz-o-wwf-dziennikarze-pisza-o-torturach-i-morderstwach.html

Nepalski przypadek nie jest odosobniony - przekonują amerykańscy reporterzy. "W parkach narodowych w Azji i Afryce uwielbiana organizacja non-profit z pandą w logo finansuje, wyposaża i bezpośrednio współpracuje z siłami paramilitarnymi, które zostały oskarżone o bicie, torturowanie, napaść na tle seksualnym i mordowanie ludzi" - czytamy w artykule BuzzFeeda.

Z naszego podwórka w sejmie lezy ustawa, która bedzie pozwalała ekoterrorystom wejść na twoja prywatna posesje w asyscie policji i jeżeli w opinii takiego ekoterrorysty zwierze bedzie cierpiało to moze je zarekwirować.

ws...........33

2019-03-09, 10:31
Że BuzzFeed takie artykuły robi, mi się zawsze wydawało, że to oni są ostoją tego cąłego gender. femi sp***olenia

Riossaka

2019-03-09, 11:15
A co mają robić? Mandaty nakładać jak tam okrągły kamień to bogactwo? Wpie**ol wpie**ol wpie**ol. W końcu eko pojeby coś robią.

Justynka99

2019-03-09, 11:17
Jeżeli zabijali kłusowników, to chętnie piwo postawię. Jeżeli niewinnych ludzi, to na pewno śledztwo już to wykaże. A człowiek znęcający się nad zwierzęciem nie powinien być traktowany inaczej.

TB303

2019-03-09, 11:34
janlew napisał/a:

Tłumaczyłem już to wam z 5 lat temu. Już nawet nie pamiętam epitetów ala "odczłowieczony" itd. Zasada jest prosta kochamy w kolejności
1. Rodzina
2. Otoczenie (znajomi przyjaciele)
3. Naród
4. Kręg cywilizacyjny
5. Ludzie
6. Zwierzęta
7. Rośliny
8. Rzeczy
Jak ktoś zdradza np. gatunek swój ludzki,czy rodzinę, by donieść na policje o krzywdzie bydła czy nierogacizny ....jest zwykłą k***ą. I mieszkać jej w chlewie


Jesteś nikim gnido i nie będziesz mówił ludziom, jakie mają mieć priorytety wartości.

kry.ha

2019-03-09, 14:47
janlew napisał/a:

Tłumaczyłem już to wam z 5 lat temu. Już nawet nie pamiętam epitetów ala "odczłowieczony" itd. Zasada jest prosta kochamy w kolejności
1. Rodzina
2. Otoczenie (znajomi przyjaciele)
3. Naród
4. Kręg cywilizacyjny
5. Ludzie
6. Zwierzęta
7. Rośliny
8. Rzeczy
Jak ktoś zdradza np. gatunek swój ludzki,czy rodzinę, by donieść na policje o krzywdzie bydła czy nierogacizny ....jest zwykłą k***ą. I mieszkać jej w chlewie



ch*j mnie obchodzi twoja gówno warta lista.

makabrax

2019-03-09, 16:56
"Powód? Shikharam miał pomóc swojemu synowi w ukryciu drogocennego rogu nosorożca."

No i wystarczający powód, jak nie pokażesz co się dzieje z ludźmi którzy zajmują się kłusownictwem oraz obrotem pozyskanych w ten sposób towarów to nic się nie zmieni. No ale najpierw to musi się zmienić wieśniackie myślenie buców co uważają że ze zwierzętami można robić co im się podoba.

m7eznb

2019-03-09, 22:03
makabrax napisał/a:

"Powód? Shikharam miał pomóc swojemu synowi w ukryciu drogocennego rogu nosorożca."
No i wystarczający powód, jak nie pokażesz co się dzieje z ludźmi którzy zajmują się kłusownictwem oraz obrotem pozyskanych w ten sposób towarów to nic się nie zmieni. No ale najpierw to musi się zmienić wieśniackie myślenie buców co uważają że ze zwierzętami można robić co im się podoba.



jasne stary ale od tego ma być policja czy jakieś inne służby a nie ekoterro bojówka i ich widzimisię

sandixx

2019-03-10, 00:13
janlew napisał/a:

t temu. Już nawet nie pamiętam epitetów ala "odczłowieczony" itd. Zasada jest prosta kochamy w kolejności
1. Rodzina
2. Otoczenie (znajomi przyjaciele)
3. Naród
4. Kręg cywilizacyjny
5. Ludzie
6. Zwierzęta
7. Rośliny
8. Rzeczy
Jak ktoś zdradza np. gatunek swój ludzki,czy rodzinę, by donieść na policje o krzywdzie bydła czy n



A jak dla mnie to jest tak wiele bydła ludzkiego, że na ch*j się zdaje ta zj***na wyliczanka. Nie jednego z naszego gatunku oddałabym za psa.

Blind

2019-03-10, 10:08
janlew napisał/a:

atunek swój ludzki,czy rodzinę, by donieść na policje o krzywdzie bydła czy nierogacizny ....jest zwykłą k***ą. I mieszkać jej w chlewie


A ja pluję na te twoje wszystkie śmieszne punkty. Gardzę wszystkimi i wszystkim.

tom1bombadil

2019-03-10, 22:30
janlew napisał/a:

4. Kręg cywilizacyjny



Chciałem tylko zapytać w której części kręgosłupa znajduje się ten kręg?