topic

Egzekucja kobiety w Mozambiku

~Angel • 2020-09-15, 20:30
Akcja miała miejsce w Cabo Delgado nie ma informacji czym sobie zawiniła.

Przyjrzyjcie się bitej babie w 47 sekundzie :lol:Edit: Jest więcej informacji - tłumaczone translatorem.

Cytat:

Władze Mozambiku muszą natychmiast rozpocząć niezależne i bezstronne dochodzenie w sprawie pozasądowego zabójstwa bezbronnej nagiej kobiety w Mocímboa da Praia, w prowincji Cabo Delgado Mozambiku, poinformowała dziś Amnesty International po zweryfikowaniu materiału wideo z ataku, który został udostępniony w mediach społecznościowych.

„Ten przerażający film jest kolejnym makabrycznym przykładem rażących naruszeń praw człowieka i bezlitosnych zabójstw dokonanych w Cabo Delgado przez siły bezpieczeństwa Mozambiku” - powiedział Deprose Muchena, dyrektor Amnesty International na Afrykę Wschodnią i Południową.

„Incydent jest zgodny z naszymi niedawnymi ustaleniami dotyczącymi przerażających naruszeń praw człowieka i przestępstw na mocy prawa międzynarodowego, które mają miejsce na tym obszarze. Pokazuje powtarzający się i nieubłagany wzór zbrodni popełnianych przez siły zbrojne Mozambiku.

„Siły zbrojne nie mogą cieszyć się swobodą popełniania przestępstw na podstawie prawa międzynarodowego i naruszania praw człowieka, w tym zabijania cywilów w imię walki z grupami zbrojnymi. Władze Mozambiku muszą zbadać te szokujące ostatnie zbrodnie i zapewnić, że wszyscy podejrzani o odpowiedzialność karną zostaną postawieni przed sądem w uczciwych procesach przed zwykłymi sądami cywilnymi ”.

Kobieta pobita i postrzelona 36 razy

Według analizy przeprowadzonej przez Amnesty International Crisis Evidence Lab niezidentyfikowana kobieta została zabita na współrzędnych 11.518419 , 40.021284 lub w ich pobliżu , na środku drogi R698, poza podstacją elektryczną po zachodniej stronie miasta Awasse w Cabo Delgado.

Próbowała uciec drogą na północ, kiedy podeszli do niej mężczyźni, którzy wyglądali na członków Sił Zbrojnych Mozambiku (FADM), którzy podążali za nią. Po pobiciu jej drewnianym kijem została zastrzelona, ​​a jej nagie ciało pozostawiono na autostradzie. Czterech różnych strzelców strzelało do niej 36 razy z różnych karabinów Kałasznikowa i karabinu maszynowego typu PKM.

Żołnierze mieli na sobie mundury FADM. Jeden żołnierz ma charakterystyczny żółto-czarny zwój na lewym ramieniu, jak widać na załączonym obrazku. Większość żołnierzy ma na sobie pełne umundurowanie, ale strzelec PKM ma na sobie czerwoną koszulę zamiast standardowej kamuflażu.

Wszyscy żołnierze mówią po portugalsku i odnoszą się do kobiety jako „Al-Shabaab”, lokalna grupa zbrojna oskarżona o spowodowanie niestabilności w regionie od października 2017 r. Na początku filmu można usłyszeć, jak mówią: „To jest Al -Shabaab ”, a na końcu mówią:„ Właśnie zabiliśmy Al-Shabaab ”. Lokalne źródło wojskowe, które rozmawiało z badaczami Amnesty International, przedstawiło dziwne uzasadnienie zabójstwa, twierdząc, że kobieta rzuciła czar na armię Mozambiku i odmówiła pokazania im kryjówki powstańców.

Wideo po raz pierwszy pojawiło się w mediach społecznościowych 14 września, ale zostało udostępnione prywatnie na telefonach komórkowych 7 września, w dniu, w którym prawdopodobnie zostało nakręcone, według źródeł Amnesty International. Zbiega się to z „mega operacją” rządu mającą na celu usunięcie powstańców z Awasse i Diaca, co potwierdza obecność bojowników FADM w tamtych czasach w miastach.https://www.amnesty.org/en/latest/news/2020/09/mozambique-video-showing-killing-of-naked-woman-further-proof-of-human-rights-violations-by-state-armed-forces/

hardmaniack

2020-09-16, 01:51
Eknen napisał/a:

to mogą być przerośnięte wargi sromowe mniejsze, u niektórych murzynek mogą zwisać na długość 16 cm, inna nazwa to fartuszek hotentocki.
W niektórych murzyńskich kulturach kobiety rozciągają sobie wargi sromowe większe .....Z kąd taka wiedza ? Sadol uczy i bawi .

:shock:

Insaner

2020-09-16, 02:49
Smutne - pomyśleć, że wystarczyło mieć pecha i jakby się człowiek urodził w Mozambiku a nie Polsce to miałby podobne "życie" jak na filmie. Bez żadnego uzasadnienia dlaczego go to spotyka - ot tak.

TTC-33

2020-09-16, 04:37
~T3RMINATOR napisał/a:

j***na dzicz! A gdzie karnister z benzyną?O oponie i innych dorzucanych do ognia śmieciach nie wspominająć.

Kamil3l

2020-09-16, 06:03
Goldi85 napisał/a:

Tornister jak by do szkoły szedłTo z darów, bo cza pomagać.
bigoslaw_lyzka_von_wood

2020-09-16, 08:04
Nigdy biały człowiek nie powinien tam jechać i nic dawac czy sprzedawać a już na pewno nie broń. To ma być skansen - jak ogród zoologiczny. Tych pierwotniaków nie da się "uczłowieczyć" o cywilizowaniu można tylko pomarzyć.
Przy takim przeludnieniu i aids, już dawno byłby z nimi spokoj gdyby nie "humanitaryzm" a ja sie pytam "po co"?

geofa1

2020-09-16, 08:13
Wesołek na końcu dodał kilka pestek od siebie dla pewności że nie wstanie :-)

Noside

2020-09-16, 08:15
Idioci. Przecież ze dwie krowy by za nią dostali...

Dukenstein

2020-09-16, 10:06
Jeśli serio Alszabab to powinni zaj***ć tym kijem albo zadeptać, a kule zostawić na tych uzbrojonych.

Zjebany_Ryj

2020-09-16, 10:14
I ja się pytam gdzie są obrońcy zwierząt

Eknen

2020-09-16, 10:52
hardmaniack napisał/a:

Z kąd taka wiedza ? Sadol uczy i bawi .z filmu dokumentalnego o Sarze Baartman, murzyńskiej dziewczynie o gigantycznych pośladkach, piersiach i wargach sromowych zabranej z afrykańskiej wioski w 1800 r, z której uczyniono prostytutkę w Paryżu i obwożono w cyrku, a po śmierci wycięto genitalia i mózg i wystawiono w muzeum na kolejne 200 lat . Ogólnie smutna historia, bo o ile wszelkie cyrkowe cudaki dorabiały się fortuny i miały bardzo komfortową emeryturę, to ta czarna dziewczyna literalnie była traktowana jak zwierzę i umarła na syfilis w biedzie. :roll:

janlew

2020-09-16, 10:57
Powiedział że właśnie zabili Asz-Szabab
"Asz-Szabab – somalijska radykalna islamistyczna organizacja terrorystyczna"

pawianek85

2020-09-16, 13:07
w 45 sec. zesrała się

Snajkers

2020-09-16, 13:24
Gdzie ta autostrada ? lol

Insaner

2020-09-16, 19:09
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

Nigdy biały człowiek nie powinien tam jechać i nic dawac czy sprzedawać a już na pewno nie broń. To ma być skansen - jak ogród zoologiczny. Tych pierwotniaków nie da się "uczłowieczyć" o cywilizowaniu można tylko pomarzyć.
Przy takim przeludnieniu i aids, już dawno byłby z nimi spokoj gdyby nie "humanitaryzm" a ja sie pytam "po co"?Sytuacja analogiczna do takiej w której "ktoś z przyszłości" przywiózłby nam jakąś broń masowego rażenia (inna niż nuklearna) przed którą nie dałoby się w żaden sposób obronić - wybuchła by wojna światowa o jej posiadanie, ,w międzyczasie połowa planety zostałaby zniszczona.

Oni powinni się rzucać dzidami i strzelać z luku - wtedy nie dochodziłoby do takich masowych mordów jak przy pomocy samozwańczej armii wyposażonej w karabiny maszynowe, które zostały do nich przywiezione. Moim zdaniem ci ludzie nie są gotowi na nową technologię i tak jak napisałeś, NIKT nie powinien tam się pojawiać do czasu aż tamci dojrzeją i sami dojdą do niektórych rzeczy.