18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Egzamin Gimnazjalny

Ezoteryk • 2014-04-25, 12:35
Typ mówi co sądzi o egzaminie, i opowiada po części jak będzie wyglądała jego przyszłość.



Nu...........ma

2014-04-25, 16:31
Niech wypie**olą go z powrotem do Afryki, a nie edukują tego murzyna.

danio1991me

2014-04-25, 16:38
Syn_Milionera

a mnie jebie Twój komentarz z konta,które założyłeś 8 min temu

mare30ks

2014-04-25, 16:38
NieWiemZeWiem napisał/a:

potem tacy frajerzy krzyczą "socjalizm!" j***ć bogatych, pwnie pieniędzmi srają! zabrac wszystko innym i dać mi mi mi



cos ci sie popie**olilo jak zwykle, bo takie matolki potem dra wyja ze niedobry socjalizm zablokowal im droge do kariery przez co nie moga sie dorobic fortuny, jakby janusz doszedl do wladzy to bym byl bogaty itp

adex69

2014-04-25, 16:45
marek30s to wypie**alaj do Korei Północnej, albo na Kube.

Plecionkarz

2014-04-25, 16:46
szopenfeldziarz napisał/a:

j***ć tam ten egzamin. Ziomeczek może pójdzie do technikum/zawodówki i będzie dobrym fachowcem. Nie widzę nic złego w byciu kucharzem, mechanikiem albo budowniczym. Niezależnie od branży, dobry fachowiec zarobi na utrzymanie siebie, rodziny.

No chyba, że ktoś umie tylko przy taśmie stać albo długopisy skręcać.



Dobrym fachowcem zostają tylko ludzie inteligentni, potrafiący wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce i potrafiący się uczyć nowych rzeczy. A ten pacan to będzie znaczki na poczcie lizał albo psie kupy sprzątał.

jajebie1

2014-04-25, 16:50
Przeciez ten gosciu ma ze 30 lat i dalej w gimbazie siedzi?

Solve

2014-04-25, 16:54
szopenfeldziarz napisał/a:

j***ć tam ten egzamin. Ziomeczek może pójdzie do technikum/zawodówki i będzie dobrym fachowcem. Nie widzę nic złego w byciu kucharzem, mechanikiem albo budowniczym. Niezależnie od branży, dobry fachowiec zarobi na utrzymanie siebie, rodziny.

No chyba, że ktoś umie tylko przy taśmie stać albo długopisy skręcać.


Widzę, że wyrażasz się o technikum, jak o czymś do czego nie potrzeba egzaminów wstępnych i równasz je na poziomie zawodówki. Technikum ma wyższy poziom nauczania od liceum. Zwłaszcza, że w zależności od profilu dochodzą ci dodatkowe przedmioty, typu rysunek techniczny, elektrotechnika, podstawy przedsiębiorczości, materiałoznawstwo, technologia maszyn. Oprócz matury, dochodzi ci w dodatku zdawanie egzaminu na technika. Co natomiast masz po liceum? Nic. Może i liceum lepiej cię do matury przygotowuje, ale to tylko dlatego, że nie masz po nim nic, nawet zawodu i musisz te maturę zdać, żeby w przyszłości zdobyć zawód. Ja chodziłem do technikum pięcioletniego, licea trwały cztery lata, a zawodówki trzy. Czyli od najwyższego poziomu do najniższego. To chyba dobitnie świadczy o wyższości techników nad liceami. Chyba, że mówimy o liceach typowo ukierunkowanych np. na mat-fiz, bio- chem, czy inne specjalności, to wtedy zgodzę się, że poziom może być ciut wyższy od technicznego, lub równy, ale nie ogólniaki i nacisk na biologii na budowę pantofelka!

Kardio_Error

2014-04-25, 16:55
Zacytuje klasyka:"Żeby o życiu decydować za młodu kiedy jest się kretynem"

GhostRider32

2014-04-25, 17:01
Życie w gimnazjum, w liceum i na studiach jest takie ciężkie, on ma już dosyć :D
Skąd tacy idioci się biorą? Jak komuś w gimnazjum ciężko, to sobie w życiu nie poradzi. Utylizacja, to najlepsze wyjście, po co ma się męczyć? Szkoła i studia to najlepsze lata mojego życia, a najtrudniejsze było wstawanie na rano, żadne testy, czy klasówki... A moja matura była w 99, czyli "stara matura". Jak patrzę na poziom dzisiejszych (a co roku ściągam sobie arkusze, bo lubię je rozwiązywać) to się zastanawiam, jak ten kraj przetrwa następne 50 lat :/

garenge

2014-04-25, 17:06
Dobre wykształcenie da zawsze dobrą pracę. Z tym, że w Polsce dobre wykształcenie to nie ukończenie studiów, a jakiegoś konkretnego kierunku... Trzeba się trochę napie**olić na studiach żeby coś osiągnąć, a nie balować tylko :)

xTyMeRx

2014-04-25, 17:12
"Nauka jest dla głupich" LMAO.

cyslaw

2014-04-25, 17:13
Jak dla mnie to gość mimo koloru skóry jest dość inteligentny i po prostu sobie robi jaja.

kidi1

2014-04-25, 17:15
Ma rację chłopak co do kształcenia się w dzisiejszych czasach, kasiore trzeba trzepać a nie uczyć się pisać wypracowania i ściągi. Mam 30 lat i poszedłem do zawodówki po podstawówce, później otworzyłem firmę i uczyłem się trochę zaocznie. Jakoś żyję a moi rówieśnicy po liceach i studiach teraz są bezrobotni, albo za granicą na czarno. Robię dla siebie to co lubię i jak kogoś zatrudnię to tylko po zawodówce bo taki człowiek potrafi pracować a nie siedzieć tylko na dupie i słuchać wykładowcy.