18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Egipskie Rypanie i po śmierci spanie

Lo...........ow • 2016-02-06, 16:37
A cóż się dzieje w Egipcie - państwie faraonów i piramid :kloc:
Otóż:

Egipt: Pożegnalny seks z żoną do 6 godzin po śmierci

"Egipscy mężowie już wkrótce będą mogli legalnie uprawiać seks ze zmarłą żoną. Nowa ustawa przyzwala na uprawianie seksu aż do 6 godzin od momentu śmierci kobiety. Kontrowersyjne zmiany w prawie należą do pakietu radykalnych reform, wprowadzanych przez zdominowany przez wyznawców islamu parlament – mogliśmy przeczytać na portalu dailymail w 2012 roku.

Przepisy miały zmienić wiek minimalny do zawarcia małżeństwa (z 16 do 14 lat). Ograniczone miało zostać także prawo kobiet do wykształcenia i pracy."

Już wkrótce nekro-party w Egipcie! Taki egipski mąż może pierwszy stosunek odbyć z żoną po śmierci. :spermshot:

:amused:

Źródło: Fronda

Loaloa

2016-02-08, 16:36
Cytat:

Zastanawiające jest co kieruje twoim obrzydzeniem do portalu fronda, może chcesz się tym podzielić?



Może nie tyle obrzydzenie, co utrata kilku wierteł podczas przebijania się przez ten ultrakatolski beton.





Przychodzisz do mnie z siekierą, znaczy, że też nie jestem ci obojętny.

michixinq

2016-02-08, 16:52
Ta, już pomijając frondę to niedługo w afryce będą liczyć wiek kobiet w przeliczniku 0,5 roku zwykłego = 1 kobiecy. Wtedy pedofile już będą bezpieczni w tamtych krajach

Azzazel

2016-02-10, 00:33
Araby gonią Francję gdzie podobne prawo istnieje od lat (nie ma mowy w nim o seksie tylko o małżeństwie z truposzem - ch*j wie jak to w praktyce stosują). Ergo, na fali ogólnego hejtu każdą bzdurę albo głupotę można o ciapatych nagadać byle tylko im przypie**olić.