18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Efektowny koniec motopiczy...

Halman • 2020-11-27, 02:05

taka sytuacja z boskiego buenos aires... :szydera:

chorym

2020-11-27, 02:44
Niby fajnie poleciał, ale tego co zmieniał pas też bym tam zrzucił

schuler

2020-11-27, 07:29
@chorym no niby tak ale zwróć uwagę że koleś na motorze chyba jechał trochę za szybko w stosunku do reszty. Wg mnie kierujący autem wykonał manewr w miarę prawidłowo jak na warunki na drodze. A zauważ że na filmiku widzisz już hamującego motocyklistę i w rzeczywistości jechał dużo szybciej.

Driver19cm

2020-11-27, 08:35
Cytat:

@chorym no niby tak ale zwróć uwagę że koleś na motorze chyba jechał trochę za szybko w stosunku do reszty. Wg mnie kierujący autem wykonał manewr w miarę prawidłowo jak na warunki na drodze. A zauważ że na filmiku widzisz już hamującego motocyklistę i w rzeczywistości jechał dużo szybciej.



I znowu się zacznie pie**olenie jednych i drugich, czyja wina.

pie**oleni drogowi, kanapowi specjaliści, sprzed montiora :facepalm2: :facepalm2: :facepalm2:

dsads

2020-11-27, 09:20
to ten pewnie znany maragona

DużyKutas

2020-11-27, 10:06
Driver19cm napisał/a:

I znowu się zacznie pie**olenie jednych i drugich, czyja wina.
pie**oleni drogowi, kanapowi specjaliści, sprzed montiora



Ej, ale ja jestem z zawodu kierowca. Mam nawet potwierdzoną kwalifikacje w tej dziedzinie.

dawidbp

2020-11-27, 10:14
Dużyku*as napisał/a:

Ej, ale ja jestem z zawodu kierowca. Mam nawet potwierdzoną kwalifikacje w tej dziedzinie.



Każdy Janusz w niedziele też tak mówi jak w coś zak***i :D

Quassar

2020-11-27, 12:54
Haha dobre 3 ulice i nie wiadomo gdzie będzie wypadek, ale fajnie poleciał :D

polakwrocek

2020-11-27, 17:38
W puszcze to przynajmniej tak łatwo nie wylatujesz w powietrze.
Na ruch miejski motor się raczej nie nadaje. Zbyt często zdarzają się wymuszenia. i inne niespodzianki.

KaprysLosu

2020-11-27, 22:07
ja pie**ole, tu jest jeszcze jeden bohater, ten czerwony samochodzik, nikt by się nie spodziewał hiszpańskiej inkwizycji, tym bardziej z powietrza i w tylny bok auta, a koleś jeszcze zdążył zacząć robić unik... :) co prawda mało skuteczny, ale i tak podziw za refleks :)

KaiKenzo

2020-11-30, 11:02
w sumie to mogł szybciej zapie**alać. strasznie wypłaszczył tor lotu ...