18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Efektowne figielki...

Halman • 2021-07-18, 09:54

zawsze znajdą swoje miejsce na sadisticu...

Krzysztof_Elbląg

2021-07-18, 10:09
Ma rurę wydechową na dodatek widać dym
to jest motor spalinowy a nie elektryczny

Halman

2021-07-18, 10:11
Krzysztof_Elbląg napisał/a:

Ma rurę wydechową na dodatek widać dym
to jest motor spalinowy a nie elektryczny



chyba wezmę pod lupę twoje komentarze, to muszą być jakieś zakodowane przekazy...

Rick83

2021-07-18, 11:45
Pare lat temu w Niemczech zrobili to lepiej, niestety chłopak, który wyleciał z karuzeli zginął. Ale w sumie to fajna zabawa, eliminuje tych „mądrych” inaczej.

Ahmed1993

2021-07-18, 13:47
Rick83 napisał/a:

Pare lat temu w Niemczech zrobili to lepiej, niestety chłopak, który wyleciał z karuzeli zginął. Ale w sumie to fajna zabawa, eliminuje tych „mądrych” inaczej.


Tych co mają otwarte oczy i włączone myślenie i wyłączone tv ?

propan22

2021-07-18, 14:48
Ahmed1993 napisał/a:

Tych co mają otwarte oczy i włączone myślenie i wyłączone tv ?



Chyba robiłeś to samo , co Ci z filmiku :D

jakubczyk1985

2021-07-18, 20:47
Halman napisał/a:

chyba wezmę pod lupę twoje komentarze, to muszą być jakieś zakodowane przekazy...



Zakodowane szcepionką na covid i nadajnikami 5g

Urwał

2021-07-19, 06:07
" Ma rurę wydechową na dodatek widać dym
to jest motor spalinowy a nie elektryczny " Kur... tak spoglądajac na filmik i ten komentarz... to ze jebniety to widac, ale tak myslac realnie co on mial w glowie to piszac to mi uswiadomila córka 5letnia jak siadla obok i przeczytala nagłowek glosno i zapytala tato a co to znaczy "ELEKTYCZNE Figielki" To dziecku 5letniemu z doskoku nie dziwie sie ze przeczytalo zamiast "Efektywne" to "Elektryczne". i jestem pewnien ze ten komentarz byl wlasnie przez kogos niespalna 5lat i to z niedorozwojem bo jeszcze chcial zablysnac i to skomentowac nie majac zamiaru spogladnac raz jeszcze na tytul.

"Efektowne" w komentarzu powyzej miało byc... literówka z"Efektywne" i pewno Ten z Elbląga przeczytał "Elektrowne Figle" jedyne wmiare racjonalne myslenie nie broniac Idioty oczywiscie :D