18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Efekt po paleniu szałwii

ĸuń • 2011-06-30, 19:34


wygląda jak ewakuacja.

Qmshot

2011-06-30, 23:55
po szałwi po przejsciu tzw. pierwszej fali, czyli jak to okreslil kolega wyzej "śmiechawki" czesto wchodza efekty lękowe (to znaczy ze boisz sie ch*j wie czego, po prostu sie boisz), sam po śmiechawce niemal wyszedlem z drzwiami z chaty koleżki...ogolnie szałwii nie polecam, zamiast otwierac mózg i potęgować różnorakie doznania, otumania i ogłupia tak, ze czlowiek nie wie co sie z nim dzieje, jest to jeden z tzw. Mózgojebów, ktore sluza tylko po to zeby miec wielka bombe na bani...tyle na ten temat ;)

ParanoiA

2011-07-01, 00:09
a tutaj akcja u spaślaków daje przyklad jak robi z ciebie j***ne warzywo
:facepalm:


a tak naprawde szalwia to najmocniejszy halucynogen znany czlowiekowi, wiec co tu sie dziwic ze typ z okna skacze ;)

Qmshot

2011-07-01, 00:13
@up Grubas mnie rozśmieszył :D wspominalem zreszta o objawach lęku po tym gownie ;) ewidentnie koles zasral gacie

michael323

2011-07-01, 00:17
a tak swoją drogą myślę, że mogła powstać nie jedna religia jak ktoś to zapalił gdzieś w dorzeczach amazonki ;)

Jules_Winnfield

2011-07-01, 01:58

Macie tutaj mojego kumpla po tym gównie ;]

emk

2011-07-01, 02:17
uciekł na gwałt

ronnie_gnr

2011-07-01, 10:36
camoranesi napisał/a:



www.youtube.pl



cholernie śmieszny jesteś :homer: wiedziałem że jakiś przygłup się znajdzie, jak się źle sformułuje pytanie

tofur

2011-07-01, 11:25
@Paranoia: dobra dobra... W dupie byłeś, gówno widziałeś. Ja akurat koledze wierze. Jak szałwia była jeszcze legalna palilem ja od czasu do czasu i to co cliffster napisał brzmi prawdopodobnie. Prawda jest taka, że jeśli szałwię zapalić w odpowiedni sposób (np. odpowiednia temperatura uwalniania składnika aktywnego) i w odpowiedniej atmosferze,faktycznie przechodzi sie czasami w inny wymiar i tego, czego sie wtedy doświadcza nie da się słowami opisać. Np. bardzo czesto miałem tak, że poczucie położenia w przestrzeni traciło sens: nie ma góry, dołu prawej i lewej strony, spotykasz "postacie", których później nie jesteś w stanie opisać, chociaż gdzies tam wiesz jak wyglądały. rozmawiasz z nimi "telepatycznie" i wszystko nawet nie jest dla ciebie dziwne, tylko w 100% normalne i naturalne. Szałwia zmienia podejście do życia, świata i naprawde jest czymś niesamowitym. Niestety, przez zj***nych gowniarzy, ktorzy traktuja ją jak imprezowy dopalacz wszystko sie popie**olilo

Su...........cz

2011-07-01, 11:44
ronnie_gnr napisał/a:

da ktoś linka na YT ? :D



/watch?v=gb76bpIWQPw

Acid'Timon

2011-07-01, 13:13
Ależ pie**olnięcie po tym dziadostwie jest. Osobiście bałbym się to zapalić, choć ciekaw jestem co Ci ludzie po tym widza. :shock:

Hisayashi

2011-07-01, 13:16
Szkoda, że w domu jedynie Salvia apiana.

lool3k69

2011-07-01, 13:45
SD zajebiste :D Ale ja miałem tripy a nie chore banie. I zawsze ktoś musi pilnować bo ch*j wie czy za oknem na ósmym piętrze nie zobaczysz łąki, która wręcz zaprasza Cię na odpoczynek :D Szkoda, że to zdelegalizowali :(

Xakiz

2011-07-01, 13:52
:ok***a: ale go pie**olło :shock:
Kiedyś paliłem kilka razy ale nigdy na tak długo i intensywnie kontaktu z rzeczywistością nie straciłem. Szałwia jest spoko jeśli używana prawidłowo... Nie potrafię ubrać w słowa tego co widziałem (nie tak, żeby oddało to moje wrażenia) ale od kiedy zapaliłem, wierzę w światy równoległe.