18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eee... soczek

Diora • 2019-10-10, 21:49
No każdy by się pomylił.


Xxxwroclaw

2019-10-10, 21:53
Nie każdy by się pomylił.. nie licz wszystkich swoją miarą :mrgreen:
A filmik wiadomo że ustawiony.

Dzisiaj

2019-10-10, 22:51
OOOO ch*ju zloty - juz 10 piwek postawionych. To o 10 za duzo. k***a co za zjeby daja piwka za takie gowno? Zaczynajac od poczatku - po ch*j ktos mialby filmowac sytuacje gdzie nic sie nie dzieje... z mysla o tym, ze koles wypije siki? Po drugie - aaaa ch*j nawet nie chce mi sie pisac.

swampman

2019-10-11, 00:47
Dzisiaj napisał/a:

OOOO ch*ju zloty - juz 10 piwek postawionych. To o 10 za duzo. k***a co za zjeby daja piwka za takie gowno? Zaczynajac od poczatku - po ch*j ktos mialby filmowac sytuacje gdzie nic sie nie dzieje... z mysla o tym, ze koles wypije siki? Po drugie - aaaa ch*j nawet nie chce mi sie pisac.



"piwek" i wszystko jasne

~sensualna

2019-10-11, 01:45
Dzisiaj napisał/a:

OOOO ch*ju zloty - juz 10 piwek postawionych. To o 10 za duzo. k***a co za zjeby daja piwka za takie gowno? Zaczynajac od poczatku - po ch*j ktos mialby filmowac sytuacje gdzie nic sie nie dzieje... z mysla o tym, ze koles wypije siki? Po drugie - aaaa ch*j nawet nie chce mi sie pisac.



może dla tego że oni zawsze po zabiegach są naćpani i odpie**alają coś w tym stylu więc nie była bym taka pewna czy to fejk

Spar1988

2019-10-11, 02:49
widać że goście nigdy nie byli po narkozie, jesteś na takim strzale że nie ogarniasz co się dzieje, niby jesteś ale twój mózg wędruje sobie gdzieś po korytarzu i szuka głowy po salach. Masz takie pragnienie że chwytasz pierwsze lepsze picie i walisz do dna (chociaż nie można) i jeszcze on ich przeprasza za to że wypił mocz, tak jest porobiony. To nie fake.

SilverShadow

2019-10-11, 05:54
Piwko za sympatyczną koleżankę na konic.

Dzisiaj napisał/a:

OOOO ch*ju zloty - juz 10 piwek postawionych. To o 10 za duzo. k***a co za zjeby daja piwka za takie gowno? Zaczynajac od poczatku - po ch*j ktos mialby filmowac sytuacje gdzie nic sie nie dzieje... z mysla o tym, ze koles wypije siki? Po drugie - aaaa ch*j nawet nie chce mi sie pisac.



No i znalazł się najmądrzejszy.....

Każdy czy to android czy nie, pozwala przycinać filmy. Zależy od programu w którym udostępniasz, Spróbuj czasem zamiast tylko komentować

Gamonn1

2019-10-11, 11:39
sensualna napisał/a:

może dla tego że oni zawsze po zabiegach są naćpani i odpie**alają coś w tym stylu więc nie była bym taka pewna czy to fejk



Co oni im dają za znieczulenie wszyscy w murice są tak naćpani? U nas po narkozie czy znieczuleniu nic mi nigdy nie było. No chyba, że jestem tak przećpany i nie rusza mnie to.

~sensualna

2019-10-11, 13:38
Gamonn1 napisał/a:

Co oni im dają za znieczulenie wszyscy w murice są tak naćpani? U nas po narkozie czy znieczuleniu nic mi nigdy nie było. No chyba, że jestem tak przećpany i nie rusza mnie to.



no właśnie nie wiem co im dają i mnie też to ciekawi :D

polakwrocek

2019-10-11, 13:45
Ta , a następnego dnia kaczkę z gównem też mu postawili koło żarcia prawda ?