18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Edukacja

freaky • 2019-03-14, 11:06
Chyna nie obejdzie się bez korepetycji.


Sebosz

2019-03-14, 11:47
Tylko czekać aż się tu zlecą debile, którzy nadal myślą, że WHO chce uczyć 4-latków masturbacji :mrgreen:

~Velture

2019-03-14, 11:54
Sebosz napisał/a:

Tylko czekać aż się tu zlecą debile, którzy nadal myślą, że WHO chce uczyć 4-latków masturbacji



A ja czekam na tego trolla co pie**oli, że wśród pedofilów nie ma gejów bo pedofil nie może być gejem a gej pedofilem.

hfbnmiuytp

2019-03-14, 12:42
Sebosz napisał/a:

Tylko czekać aż się tu zlecą debile, którzy nadal myślą, że WHO chce uczyć 4-latków masturbacji



Jasne, że WHO nie chce tego robić. To się zrobi rękami tubylczych instytucji.

Wiewór

2019-03-14, 12:43
Suche to i bez potencjału na gównoburzę.

MaksWkurw

2019-03-14, 13:04
Zobaczmy co na to John Cleese:



Essent

2019-03-14, 17:04
Spokojnie, ustny pójdzie mu lepiej :lol:

Rejti

2019-03-14, 19:40
Abraxus napisał/a:

Suche to i bez potencjału na gównoburzę.



Raczej w sedno i nie daje ci pola do gwiazdorzenia, pajacu.

pve11

2019-03-14, 20:06
Sebosz napisał/a:

Tylko czekać aż się tu zlecą debile, którzy nadal myślą, że WHO chce uczyć 4-latków masturbacji



To ja może nie do końca na bieżąco jestem, ale widziałem taką listę z zaleceniami WHO , którą chyba każdy widział i dla mnie to co tam przeczytałem jest przesadą. Jakiś obcy człowiek ma mówić dzieciakom o dotykaniu miejsc intymnych itp. to już pod pedofilię podchodzi. Ale widocznie coś źle zrozumiałem z tej ulotki, wyjaśnij czego nie wiem.

SQRW3L_ponury

2019-03-14, 23:14
@up
Wyedeukowany w tej materii typ bedzie tłumaczył gówniakom co dorosli mogą a czego nie - jesli sie gówniakom programowo wytłumaczy co to jest zły dotyk to jak je wujek, ksiadz czy inny kierownik chóru bedzie chciał tykać albo (jak to ładnie okreslił Piotrowicz broniąc pedofila z Tylawy) 'ciumkać w usta' - to bedą wiedziały nie tylko ze coś jest nie tak ale również że należy zrobić raban i jednoczesnie bedą miały do kogo sie z tym rabanem zwrócić

Bogusnr

2019-03-15, 02:20
Sebosz napisał/a:

Tylko czekać aż się tu zlecą debile, którzy nadal myślą, że WHO chce uczyć 4-latków masturbacji


Tu masz kawałek z wczorajszego artykułu na onecie:
<Wytyczne Światowej Organizacji Zdrowia są rozróżnione według sześciu grup wiekowych.

Na przykład, zgodnie z zaleceniami WHO dzieciom w grupie wiekowej 0-4 powinno się przekazać informacje o "radości i przyjemności dotykania własnego ciała, masturbacji w okresie wczesnego dzieciństwa”, a także o tym, że "fizyczna bliskość stanowi normalną część życia". Są też punkty dotyczące rozwijania "świadomości, że związki są różnorodne" i pomocy dziecku w rozwijaniu "pozytywnego nastawienie wobec różnych stylów życia".>

Więc k***a debilu odpie**ol się od dzieci z tą ideologią oraz tymi zwyrolami z LGBT bo tym tokiem myślenia (a raczej jego brakiem) to patronem szkół niedługo będzie trynkiewicz.
Nie wyobrażam sobie by biedroń, grodzka czy rafalala tłumaczył mojemu dziecku że tym czym są to jest normalne.


poligon6

2019-03-15, 08:17
SQRW3L_ponury napisał/a:

Wyedeukowany w tej materii typ bedzie tłumaczył gówniakom co dorosli mogą a czego nie - jesli sie gówniakom programowo wytłumaczy co to jest zły dotyk to jak je wujek, ksiadz czy inny kierownik chóru bedzie chciał tykać albo (jak to ładnie okreslił Piotrowicz broniąc pedofila z Tylawy) 'ciumkać w usta' - to bedą wiedziały nie tylko ze coś jest nie tak ale również że należy zrobić raban i jednoczesnie bedą miały do kogo sie z tym rabanem zwrócić



Wyedukowany pedał albo lewak nadaje się tak do nauki w tym temacie jak klecha i katecheta.

pve11

2019-03-15, 11:57
SQRW3L_ponury napisał/a:

Wyedeukowany w tej materii typ bedzie tłumaczył gówniakom co dorosli mogą a czego nie - jesli sie gówniakom programowo wytłumaczy co to jest zły dotyk to jak je wujek, ksiadz czy inny kierownik chóru bedzie chciał tykać albo (jak to ładnie okreslił Piotrowicz broniąc pedofila z Tylawy) 'ciumkać w usta' - to bedą wiedziały nie tylko ze coś jest nie tak ale również że należy zrobić raban i jednoczesnie bedą miały do kogo sie z tym rabanem zwrócić



Wyedukowany przez kogo? Oczywiście rodzice będą mieli możliwość intrwencji na wypadek, gdyby ktoś ich dzieciom zaczął tłumaczyć, że odbyt nie służy tylko do wydalania itp? Czy będzie się to odbywało bez ich zgody?

quraaq

2019-03-16, 11:20
SQRW3L_ponury napisał/a:

@up
Wyedeukowany



Z automatu twoją wypowiedź "usłyszałem" czytaną głosem senyszyn. Unikaj tak nieadekwatnych słów.

Sebosz

2019-03-17, 22:55
Bogusnr napisał/a:

Tu masz kawałek z wczorajszego artykułu na onecie:
<Wytyczne Światowej Organizacji Zdrowia są rozróżnione według sześciu grup wiekowych.
Na przykład, zgodnie z zaleceniami WHO dzieciom w grupie wiekowej 0-4 powinno się przekazać informacje o "radości i przyjemności dotykania własnego ciała, masturbacji w okresie wczesnego dzieciństwa”, a także o tym, że "fizyczna bliskość stanowi normalną część życia". Są też punkty dotyczące rozwijania "świadomości, że związki są różnorodne" i pomocy dziecku w rozwijaniu "pozytywnego nastawienie wobec różnych stylów życia".>
Więc k***a debilu odpie**ol się od dzieci z tą ideologią oraz tymi zwyrolami z LGBT bo tym tokiem myślenia (a raczej jego brakiem) to patronem szkół niedługo będzie trynkiewicz.
Nie wyobrażam sobie by biedroń, grodzka czy rafalala tłumaczył mojemu dziecku że tym czym są to jest normalne.



Zanim zaczniesz pie**olić głupoty spróbuj się dokształcić w kwestii tego co Twoje dziecko robi, a czego nie robi.
Proszę: https://mamusie.net/wiadomosci,masturbacja_dziecieca.html
"Dzieci zaczynają onanizować się od 18 miesiąca życia, a szczytowym okresem masturbacji jest wiek od 3 do 5 lat. Jedna trzecia dzieci w wieku od 3 do 8 lat regularnie ją praktykuje, a w wieku od 6 do 12 lat, onanizuje się około połowa chłopców i jedna trzecia dziewcząt."

Więc zanim się tępa dzido zaczniesz pruć zrozum, że tu chodzi o wytłumaczenie dzieciom, że nie wypada dotykać niektórych części ciała publicznie, bo one to robiły i będą to robić. Tu żadne Twoje LGBT nie ma nic do rzeczy. I zanim znowu zaczniesz klepać po klawiaturze bez ruszenia mózgiem - obejrzyj sobie to: https://www.youtube.com/watch?v=-dN5IqjWnPc