18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Edukacja gówniaka z miłością

fantastico • 2017-02-19, 01:43
Lekcja charakteru od troskliwego taty,
na krzyk i cierpienie najlepsze baty.


voo_doo

2017-02-19, 01:48
Fantastico z całym szacunkiem ale 3 min temu dodajesz materiał podczas gdzie jest sobota w nocy. Podziwiam zwroty frazeologiczne które są wojną z adminami ale idź się k***a najeb na piwo z kumplami albo wyśpij a nie napie**alaj non stop na necie bo sam kiedyś będziesz bohaterem tych filmików. Dobranoc

TT4

2017-02-19, 02:00
Taki silny tata to skarb.

@voo_doo z całym szacunkiem zajmij się swoim życiem bo w zasadzie jest sobota w nocy a Ty siedzisz na necie tak samo jak Fantastico. Dobranoc.

fantastico

2017-02-19, 02:06
voo_doo napisał/a:

Fantastico z całym szacunkiem ale 3 min temu dodajesz materiał podczas gdzie jest sobota w nocy. Podziwiam zwroty frazeologiczne które są wojną z adminami ale idź się k***a najeb na piwo z kumplami albo wyśpij a nie napie**alaj non stop na necie bo sam kiedyś będziesz bohaterem tych filmików. Dobranoc



Lata najebek skończyły się ziomuś dawno temu ;) Wolę na spokojnie przed TV poświęcić parę minut (serio to więcej nie zajmuje) i coś fajnego dorzucić oglądając po raz n-ty 8 milę niż się włóczyć :) Ze znajomymi mam lepsze sposoby spędzania wolnego czasu ;) Poza tym piję piwo ;P Polecam browar z Pinty ... fajne crafty robią.

Zresztą po co się tłumaczę ;)

forest1600

2017-02-19, 02:45
przywiazac ch*ja do drzwi i tluc tym pasem az zdechnie, a starej wsadzic kaktusa w p*zde, ze nic nie robi tylko nagrywa

-Roger-

2017-02-19, 04:20
tatuś z PRL u

a żona kelner i kucharz

lexusx

2017-02-19, 09:38
byłem przekonany, ze uderza tak tylko w łóżko by przestraszyc gówniaka a tu takie coś.
ta k***a co nagrywała też do piachu. Co takie małe dziecko mogło zrobić? a co by nie zrobiło to i tak wynika z winy rodziców, że nie dopilnowali małego

allmaciejd

2017-02-19, 11:19
Ten napie**ala dziecko, w Niemczech czy już niedługo w Polsce dasz klapsa i oni to bedą zestawiać, dałem klapsa= pobiłem na śmierć dziecko... A tego kondona z filmiku to powinni zniszczyć w ciupie

Logiczny

2017-02-19, 15:21
@-Roger-

za PRL-u (ale tego prawidłowego do roku 80) nie mogłeś tak robić, mocne kary kolegialne za to były. To dziś jest taka bezduszność i zobojętnienie.

Matmer

2017-02-19, 15:22
Gomez sprawia wrażenie dosyć surowego ojca.

Noside

2017-02-19, 15:28
Pewnie spytał gdzie są pieniądze z komunii

Polemon

2017-02-19, 15:39
Jak słyszę taki wrzask dzieciaka to dostaje jakiejś wewętrznej k***icy.

~Velture

2017-02-19, 15:41
Pewnie gówniara nie zgodziła się na ślub z 80 letnim pedofilem i jej ojciec nie dostał obiecanych 2 kóz.
Należało jej się. Nie uszanowała kultury i tradycji najbardziej pokojowej religii świata.

Lysack

2017-02-19, 15:57
Najgorsze jest to, że jak dasz klapsa dzieciakowi gdy odjebie jakiś numer, od strony prawnej zostaniesz tak samo potraktowany jak ten typ. Bo przemoc wobec dzieci.

To trochę dziwne, bo ci sami ludzie, którzy tak bardzo spłycają przemoc wobec dzieci do jednakowego traktowania klapsa i 'napie**alania po ryju', jednocześnie tak samo spłycają temat aborcji traktując jako swój przywilej możliwość wyskrobania dzieciaka - najlepiej do 18-tki.

Dla mnie to dobra analogia, bo zarówno klaps jak i powiedzmy tabletka dzień po czy aborcja w pierwszych tygodniach, to jedynie metoda na to by nie sp***olić życia sobie i swoim dzieciom. Natomiast to co na filmiku, czy też wrzucanie dzieci do beczek w ramach spóźnionej aborcji to największe sk***ysyństwo.