topic

dzwony tramwajowe

nowynick • 2018-05-25, 09:02
i ten stoicki spokój wynikający z różnicy masy

longlong7

2018-05-25, 09:07
Karol miał w sumie fajną prace

krzyks_09.0

2018-05-25, 09:23
longlong7
Miał. Potem mu się zachciało zostać biskupem i prezydentem jednocześnie :-D

nowynick

2018-05-25, 09:29
Voque napisał/a:

longlong7
Miał. Potem mu się zachciało zostać biskupem i prezydentem jednocześnie :-D



To coś jak Rydzykowi...

czeret

2018-05-25, 10:25
Ach ta Białoruś :( Nawet nie próbowali skręcić :)

woytasw

2018-05-25, 10:54
Jak można jeździć bez kierownicy? A potem są wypadki

ombre83

2018-05-25, 12:39
1:00 - stoicki spokoj wynikajacy z roznicy masy

Noside

2018-05-25, 14:44
I właśnie dlatego brat Karola Krawczyka wolał się przemieszczać parostatkiem

Diggerx

2018-05-25, 17:40
Co oni tam nie mają tego dzwonka do ostrzegania?
Wygląda na to, że wolą robić inne dzwony

crash98

2018-05-25, 17:47
Ale oni mają wyj***ne :D

dziadek8724

2018-05-25, 17:53
Voque napisał/a:

longlong7
Miał. Potem mu się zachciało zostać biskupem i prezydentem jednocześnie :-D



Nazywać wójta wiejskiego prezydentem.. :ok***a:

Kacu63

2018-05-25, 17:55
Podpinając się pod "stoicki" spokój:
2:15
Ta chwila refleksji po jebnięciu -
"k***a jeszcze zimno na tym dworze" :-)

tips6

2018-05-25, 18:08
Co ciekawe na każdym zajściu to samochód zajeżdża drogę tramwajowi, czyżby propaganda tramwajarzy?

ooip

2018-05-25, 18:14
patrze duzo kobiet prowadzi tramwaje.chyba dlatego ze nie trzeba skrecac ani parkowac