18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzwon srogi na rosyjskim trakcie

fantastico • 2016-08-09, 00:57
Możliwe, że było ... wpisanie tagów Rosja,wypadek itp. wypluwa tyle treści, że to nie do odsiania.

Generalnie wypadek z elementami akrobatyki w nieco drastyczniejszym wydaniu.


Dekiel666

2016-08-09, 09:19
fantastico napisał/a:

... w nieco drastyczniejszym wydaniu.



Znowu zaczynasz ?

necpir

2016-08-09, 10:02
Kotli napisał/a:

Gdyby jechali Ładą, to pewnie o własnych siłach wyszliby z samochodu, zamiast wylatywać przez drzwi.



Właśnie jechali Ładą, ale i to nie pomogło.

shap

2016-08-09, 10:13
W końcu w miarę normalny opis, ale tytuł i tak zj***ny...

Katan

2016-08-09, 10:36
Już lepsza języka Polska.
P.S. Fajna wstawka.

Fu...........ur

2016-08-09, 10:53
777 napisał/a:

Fakt faktem: fantastico jest trochę jak bongman - nikt go nie lubi, ale jak zniknie to będzie go brakowało :/



ja tam go lubię...

oozyxak0o

2016-08-09, 11:35
A moim zdaniem właśnie to powinni pokazywać na kursach prawa jazdy

RYJ23

2016-08-09, 11:45
światlo migalo aktywnie

jankiel

2016-08-09, 11:48
Wyj***li ich z igrzysk to musza gdzieś przyakrobacić co by z formy nie wyjść :)

W............R.

2016-08-09, 11:53
Szczerze mówiąc, to nie wiem, czemu te przeciętniaki tak się przyczepiły do fantastico. Chłop wymyślił sobie jakiś styl, nieco denerwujący, ale nie naruszający niczyich dóbr ani dobrych manier. Przypominało mi to trochę atak rozemocjonowanej sfory gimnazjalistów, którzy wytypowali sobie nietypowego, ponadprzeciętnego kolegę i zaczęli dawać mu "ostrzeżenia". Och, jeszcze nazywając to "warnami", bo przecież przeciętniaczki muszą mieć własne lingo... inaczej by im ego odpadło. Powyżej jeszcze widzę typowe dla gimbazy przykłady "wskakiwania na platformę" (po angielsku ładniej by to wyszło: "jumping the W5 short bus") :) Przynajmniej ta hybrydowa polszczyzna zmuszała do myślenia... w przeciwieństwie do stylu większości. Z drugiej strony, @fantasTico :P -- perły przed wieprze, bo poza forami dla pasjonatów językoznawstwa niewielu zrozumie ironię.

fantastico

2016-08-09, 12:02
W.S.N.R. napisał/a:

Szczerze mówiąc, to nie wiem, czemu te przeciętniaki tak się przyczepiły do fantastico. Chłop wymyślił sobie jakiś styl, nieco denerwujący, ale nie naruszający niczyich dóbr ani dobrych manier. Przypominało mi to trochę atak rozemocjonowanej sfory gimnazjalistów, którzy wytypowali sobie nietypowego, ponadprzeciętnego kolegę i zaczęli dawać mu "ostrzeżenia". Och, jeszcze nazywając to "warnami", bo przecież przeciętniaczki muszą mieć własne lingo... inaczej by im ego odpadło. Powyżej jeszcze widzę typowe dla gimbazy przykłady "wskakiwania na platformę" (po angielsku ładniej by to wyszło: "jumping the W5 short bus") :) Przynajmniej ta hybrydowa polszczyzna zmuszała do myślenia... w przeciwieństwie do stylu większości. Z drugiej strony, @fantasTico :P -- perły przed wieprze, bo poza forami dla pasjonatów językoznawstwa niewielu zrozumie ironię.



I to jest rzeczowe podejście do sprawy ;) Odpowiedział bym Ci stylóweczką ale zostanę napiętnowany, a muszę mieć możliwość wymyślenia czegoś nowego. Z banem będzie trudno ;P

Margaritas ante porcos :)

W............R.

2016-08-09, 12:50
@up Powtórz gramatykę i będzie ok, bo do naprawdę świadomego kantowania polszczyzny brakuje Ci kompetencji językowych. To nie jest wrzuta tylko "professional opinion" :)

Polecam np. wszelkie dostępne publikacje dla redaktorów i korektorów takich autorów jak Barbara Osuchowska, czy Adam Wolański (nie zawsze się z nim zgadzam).

fantastico

2016-08-09, 12:57
W.S.N.R. napisał/a:

@up Powtórz gramatykę i będzie ok, bo do naprawdę świadomego kantowania polszczyzny brakuje Ci kompetencji językowych. To nie jest wrzuta tylko "professional opinion" :)

Polecam np. wszelkie dostępne publikacje dla redaktorów i korektorów takich autorów jak Barbara Osuchowska, czy Adam Wolański (nie zawsze się z nim zgadzam).



A to są wytyczne co do kantowania i tworzenia swojego świata językowego?? Jak tak to wtedy idzie się jakimś utartym nurtem, i to już nie jest takie odkrywcze ;)

P.S
Przejrzę z ciekawości bo mam bana na językowe fanaberie ;P

Altacet

2016-08-09, 13:03
ten pies ruszający głową w szybie.... on dobrze wie co się zaraz wydarzy :D