topic

Dźwiękowiec się spisał tym razem.

CoJaTamKurwaWiem • 2021-04-07, 19:12

Covid w natarciu :mrgreen:

moja stara

2021-04-07, 19:34
nie ma to jak stac z kamerą zamiast lecieć na pomoc. Wszyscy dbają o kontent dla nas :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Lololoney

2021-04-07, 19:53
moja stara napisał/a:

nie ma to jak stac z kamerą zamiast lecieć na pomoc.

No ale jak pomożesz? Dziecko można jeszcze próbować złapać, ale nie dorosłego chłopa... Rozciągnąć koc? To tylko na filmach działa w rzeczywistości mało kto ma pod ręką materiał, który by to wytrzymał, a nawet jeśli to i tak jebnie o glebę, albo w kogoś...
[edit]
Poza tym, skoro ktoś chce się zabić, to po ch*j ryzykować, skoro nawet jeśli go uratujesz to istnieje duże prawdopodobieństwo, że spróbuje znowu (mi to na wypadek nie wygląda, bo raczej nie zdążyłby się złapać)...

juderaus

2021-04-07, 20:19
Wygląda jakby chciał się wdrapać ale od chlania bicka zabrakło.

Pajan

2021-04-07, 20:32
Krata browara dla dźwiękowca.

Lobo24

2021-04-07, 21:13
Zauważcie ile takich nagrań mamy dzięki sąsiadom ze wschodu. \co oni mają tam jakiś program wspierania samobójców?

suborg

2021-04-07, 22:15
O jest już trailer spiderman - początek

plastic

2021-04-07, 22:17
Lololoney napisał/a:

No ale jak pomożesz? Dziecko można jeszcze próbować złapać, ale nie dorosłego chłopa... Rozciągnąć koc? To tylko na filmach działa w rzeczywistości mało kto ma pod ręką materiał, który by to wytrzymał, a nawet jeśli to i tak jebnie o glebę, albo w kogoś...
[edit]
Poza tym, skoro ktoś chce się zabić, to po ch*j ryzykować, skoro nawet jeśli go uratujesz to istnieje duże prawdopodobieństwo, że spróbuje znowu (mi to na wypadek nie wygląda, bo raczej nie zdążyłby się złapać)...

nie pie**ol. czasem wystarczy powiedzieć "trzymaj sie" aby pomóc.

marcino_zly

2021-04-07, 22:20
Nagłośnienie plus okulary 3D = no ja pie**ole!

Brak tylko odczuć fizycznych.

Za to ile razy można powtórzyć!

Ogórek

2021-04-07, 23:52
Tam cóś wisi !!! Rzekł bym będąc na miejscu operatora

Laci

2021-04-08, 02:32
Lololoney napisał/a:

[edit]

Weź zrzuć sobie 25kg z piaskiem, cementem czy czymkolwiek z tego 4 czy 5 piętra, odpowiadało to będzie wadze małego dziecka. Najlepiej niech ktoś nagra całą próbę to będzie materiał na harda.

Lololoney

2021-04-08, 07:31
Laci napisał/a:

Weź zrzuć sobie 25kg z piaskiem, cementem czy czymkolwiek z tego 4 czy 5 piętra, odpowiadało to będzie wadze małego dziecka. Najlepiej niech ktoś nagra całą próbę to będzie materiał na harda.

Naucz się czytać ze zrozumieniem...
Napisałem "można próbować" mając tu na uwadze, że wszystko może się stać, ale szanse przeżycia moje i ofiary są większe, niż w przypadku chłopa powiedzmy 80 kg...

PixLord

2021-04-08, 14:01
plastic napisał/a:

nie pie**ol. czasem wystarczy powiedzieć "trzymaj sie" aby pomóc.

Pożary też gasisz łyżeczką?

Cudak

2021-04-08, 18:03
Lololoney napisał/a:

Naucz się czytać ze zrozumieniem...
Napisałem "można próbować" mając tu na uwadze, że wszystko może się stać, ale szanse przeżycia moje i ofiary są większe, niż w przypadku chłopa powiedzmy 80 kg...

A Ty zostaniesz z połamanym kręgosłupem, połamanymi rękami i do końca życia za Ciebie będzie oddychać komputer przy łóżku. Ale tak, jest szansa że przeżyjesz łapiąc dziecko :D

23456789

2021-04-09, 17:41
moja stara napisał/a:

nie ma to jak stac z kamerą zamiast lecieć na pomoc. Wszyscy dbają o kontent dla nas

To leć i pomagaj jeszcze cie wyciągnie ze sobą. Ktoś chce się zabić to trzeba mu dać to zrobić a nie na siłę..