18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dziwny wypadek

phrontch • 2018-10-14, 13:01
Cieżko powiedzieć, jaki wpływ na wypadek miał biegnący gówniak


hellbwoi

2018-10-14, 13:24
Może miał, wygląda jakby coś wypadało zza czerwonego i kończyło swój lot pod oponą białego.

~Velture

2018-10-14, 13:30
No i weź teraz dochodź o odszkodowanie za rozj***ne 2 auta...

pablohasan

2018-10-14, 18:21
Wina kierującego bo nie dostosował prędkości do panujących warunków i niedostatecznie obserwował otoczenie....
A tak na serio to ta głupia sraka i jej bękart do gazu...

kaRasioWieC

2018-10-14, 18:35
widac tylko gówniana kamere tego nie uchwyciła za mało fps

la...........53

2018-10-14, 20:42
h*j mu w dupe jak byłem w jego wieku to skoczyłem po rurke do soku co mi spadła na jezdnie pod tira

Shaogoth

2018-10-15, 00:08
Wyglada na to ze dzieciak wyrzucil na droge jakiegos resoraka, lub cos innego z metaliwymi czesciami. Opone przebilo i wyj***lo, kierowca stracil panowanie nad pojazdem, no i jebnal. Wszyscy sa winni, kierowca bo jechal za szybko, dzieciak bo jest niedoj***ny, matka bo nie potrafi upilnowac dziecka, i ja bo niepotrzebnie to komentuje.

Misiek_KRK

2018-10-15, 08:41
Shaogoth napisał/a:

Wyglada na to ze dzieciak wyrzucil na droge jakiegos resoraka, lub cos innego z metaliwymi czesciami. Opone przebilo i wyj***lo, kierowca stracil panowanie nad pojazdem, no i jebnal. Wszyscy sa winni, kierowca bo jechal za szybko, dzieciak bo jest niedoj***ny, matka bo nie potrafi upilnowac dziecka, i ja bo niepotrzebnie to komentuje.



Nie wyj***ło opony, tylko zahamował. A że to stary samochód to bez ABSu i poleciał dymek z opony.
Kierowca prawidłowo zareagował ratując małemu życie, ale niestety teraz albo remont z AC, albo sprawa cywilna przeciwko rodzicom małego w sądzie.

longlong7

2018-10-15, 09:23
-efekt gówniaka-

AN...........or

2018-10-15, 12:16
o k***a jaka maciora się wytoczyła, widok z kabiny kierowcy musiał być przerażający

kapsiu

2018-10-15, 15:06
Czy wy wszyscy k***a jesteście specjalni czy co ? Przecież k***a widać że to piłka leci pod koło a później pod nim wybucha.... Ja pie**ole ... Matka gowniaka do gazu.

tigerqaz

2018-10-15, 15:45
Jaki k***a dziwny?
Dzieciak zapie**ala w prawo potem wbiega przed auto w kilku pixelach gnoja widać a dostaje strzała lewym przodem i leci na trawnik...
kapsiu@ Specjalny to Ty k***a jesteś. Nie widzisz jak bachor zapie**ala przed autem ? Czy tylko trolujesz?

kaRasioWieC ma 100% racji, nawet w moim ch*jowym laptopie to widać...

korowiow777

2018-10-15, 16:50
kapsiu sam jesteś specjalny.... Tłumaczę wszystkim niedojebom wzrokowym: to gówniarz wbiega przed auto. Dym to palona guma z opony. Po hamowaniu widać jak matka obiega auto i bierze gówniaka w objęcia, chyba się nie teleportował na druga strone ulicy....
A że go słabo widać to wina kamery o rozdzielczości camera obscura.

Pan_Doktur

2018-10-15, 17:26
Gówniak lewym rogiem oberwał i poleciał w kąt